Horoskop tygodniowy 20-26.06.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu we wtorek 21.06 oficjalnie zaczyna się lato. Słońce przechodzi do znaku Raka, a my poczujemy, że coś się nam od życia należy i zaczniemy realizować swoje plany wakacyjne i uczuciowe. We wtorek 21.06 również Mars zmienia znak: opuszcza leniwy znak Byka i przechodzi do ciekawskich Bliźniąt. Nadejdzie czas krótkich, ale intensywnych i ciekawych podróży oraz zdobywania nowych informacji, uczenia się przydatnych rzeczy. Uwaga we wtorek na pomyłki i usterki, bo kwadratura Merkurego z Saturnem nie sprzyja łatwej komunikacji. W środę 22.06 Mars w kwadraturze z Neptunem oraz trygon Słońca z Neptunem nastoją nas refleksyjnie i romantycznie, a nasze plany na czerwcowy długi weekend mogą się nagle zmienić. W sobotę i niedzielę Słońce ustawi się w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Urana, co sprawi, że na pewno nie będziemy się nudzić. Księżyca na niebie ubywa, ale wszyscy będą weseli, życzliwi i pełni optymizmu.  W tym tygodniu znajdziemy więcej siły, aby uporać się z różnymi trudnymi i męczącymi sprawami. Warto zabrać się za remont, przemeblowanie, cięższe prace w ogrodzie. Także podróże będą bardzo udane, jak na początek wakacji przystało!

20 czerwca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 22.46 w znaku Ryb
Będziemy obowiązkowi i pracowici, a przy tym w dobrych humorach. Ważne sprawy załatwiaj jak najwcześniej i nie odkładaj niczego na później. Popołudnie sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. W nocy, o godz. 0.25 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, co zapowiada niezwykłe sny i magiczne wizje. Co się uda: wizyty w urzędach i administracji, pisanie listów i ważnych pism. Unikajmy: rano kłótliwych osób, a wieczorem plotek i rozmów o skandalach. Dieta: dziś łatwiej zrezygnujesz z cukru, pij dużo wody z mikroelementami. Dom: możesz prać, prasować, robić przetwory. Zdrowie i ruch: dbaj dzisiaj o skórę i włosy, wybierz się do kosmetyczki. Magia i czary: czerp energię z drzew, rozmawiaj z roślinami. Ogród i rośliny: dobry dzień na porządkowanie narzędzi, pielenie, cięższe prace. Biznes i pieniądze: zrób rachunki i porządki w komputerze i telefonie.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, zakupom i podróżom w ciekawe miejsca. Natchnie nas pozytywną energią i chęcią do działania.

21 czerwca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj różne emocjonalne urazy mogą dzisiaj wyjść na jaw, dlatego bądźmy bardzo ostrożni. Grożą nam kłótnie, ryzykowne decyzje, stawianie wszystkiego na jedną kartę. Unikaj wielkich porządków i dalekich podróży, bo trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. O godz. 19.10 Księżyc znajdzie się w trygonie z Merkurym, a więc część nieporozumień uda się wyjaśnić. Co się uda: odpoczynek, rytuały oczyszczające, medytacja. Unikajmy: pośpiechu, wizyt w urzędach, rozmów o pieniądzach. Dieta: przypomnimy sobie smaki z dzieciństwa, zapragniemy lodów i słodyczy. Dom: unikaj wielkiego prania, a także mycia samochodu. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na wysiłek i rywalizację. Magia i czary: weź kąpiel w soli, a  oczyścisz się z napięć i uroków. Ogród i rośliny: podlewaj trawnik, zadbaj o rośliny w donicach. Biznes i pieniądze: wymyślaj nowe usługi, najlepiej skierowane do kobiet i dzieci.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki utrudnia dzielenie się i komunikację z innymi. Uważajmy, aby nie zadawać ludziom wścibskich pytań o pieniądze.

22 czerwca 2011, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzień nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Wszyscy będą czuli na swoim punkcie i bardzo obrażalscy. Dlatego pilnuj swoich spraw i nie wtrącaj się w cudze konflikty. Warto zadbać o osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Po pracy odpocznij i zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Co się uda: medytacja, porządki, rachunki, pomoc słabszym. Unikajmy: decydujących rozmów o związkach i miłości, dziś uczucia walczyć będą z logiką! Dieta: Licz kalorie! Poczujemy nieprzepartą ochotę na chińskie dania lub inne egzotyczne smaki. Dom: Nie zabieraj się za wielkie porządki lub ciężkie prace. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi. Magia i czary: czytaj o feng shui, ustawiaj remedia. Ogród i rośliny: podlewaj trawnik i rabaty. Biznes i pieniądze: bądź cierpliwy, dzisiaj klienci będą oglądać, a nie kupować!

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki przynosi dobre pomysły. Łatwo za to zapomnisz o niepowodzeniach, bo Piątka dodaje odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

23 czerwca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 10.25 w kwadrze w znaku Barana
Zabierzmy się za uprawianie sportu, bo gdy Księżyc wkroczy w znak Barana poczujemy przypływ energii i chęci do rywalizacji z innymi. O godz. 13.49 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Jeśli dzisiaj zamiast odpoczywać sprzątasz, to wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. Dziś można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. W miłości ostrożnie, łatwo o spory dotyczące wspólnych celów. Co się uda: porządki w domu, ale też aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Unikajmy: nudnych zajęć, wymagających skupienia i samotności. Dieta: daniom z grilla bardzo trudno będzie się oprzeć. Dom: zapal aromatyczne świece i kadzidło, przesyć dom pięknym zapachem. Zdrowie i ruch: dzisiaj ruszaj się, tańcz, spaceruj, odkrywaj nowe dziedziny sportu. Magia i czary: zrób listę celów, jakie chcesz osiągnąć i zapal świece w intencji wytrwałości. Ogród i rośliny: unikaj nawożenia, dziś łatwo popatrzyć rośliny. Biznes i pieniądze: dzisiaj planuj reklamy swoich usług lub produktów.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki uczyni nas skromnymi. Chętnie pomożemy, doradzimy, pocieszymy. To dobra wibracja dla nauczycieli i lekarzy.

24 czerwca 2011, piątek
Księżyc w znaku Barana
Dzisiaj trudno się będzie skupić na jednej sprawie dlatego uważaj na drodze lub w banku. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. O godz. 19.30 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Merkurym. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo możemy szybko oceniać innych, a dzień nie sprzyja wyrażaniu uczuć i emocji. Co się uda: spotkania z przyjaciółmi, nauka, podróże, randki. Unikajmy: plotkarzy, bo dzisiaj ludzie będą się chwalić i zmyślać. Dieta: dzisiaj kuszą nowe smaki, nie unikniemy wydatków na słodycze i przekąski. Dom: rób wielkie pranie i prasowanie. Zdrowie i ruch: idealny dzień na spacer, tańce, aerobik. Magia i czary: ubierz się na czerwono, a wzmocnisz swoją aurę. Ogród i rośliny: dobry dzień na ciężkie prace. Biznes i pieniądze: uważaj, możliwe pomyłki w rachunkach.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprzyja twórczym dokonaniom. Pod jej wpływem możesz zacząć pisać pamiętniki lub układać wiersze.

25 czerwca 2011, sobota
Księżyc w znaku Barana i od godz. 22.54 w znaku Byka
Dziś staniemy się bardzo ruchliwi. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale uważajmy na słowa. Ludzie mogą być kłótliwi i niecierpliwi. Warto wybierać się na zakupy lub do kina, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Co się uda: odpoczynek, rodzinne spotkania i wizyty u przyjaciół. Unikajmy: dyskusji o polityce i pieniądzach, szczególnie ze starszymi osobami. Dieta: do grilla niezbędne są dzisiaj kolorowe sałatki i sosy. Dom: dziś zastanawiaj się, jak wygodniej urządzić mieszkanie. Zdrowie i ruch: wieczorem możemy być senni i nieostrożni, uważaj w podróży. Magia i czary: pal kadzidło, a wygonisz energetyczne wampiry. Ogród i rośliny: możesz wykonywać wszystkie potrzebne prace. Biznes i pieniądze: w sklepach klienci będą niecierpliwi, unikaj kłótni!

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy liczyć pieniądze. Dobry dzień dla osobistych czarów i rytuałów, które mają na zapewnić powodzenie finansowe.

26 czerwca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Będziemy w dobrych humorach. Różne rodzinne sprawy uda się szybko załatwić. Zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub polityki, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dzień sprzyja medytacji, afirmacjom, nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Co się uda: odpoczynek, randki, sztuka, spotkania z rodzicami i starszymi krewnymi. Unikajmy: męczących prac domowych, dalekich podróży. Dieta: polskie, tradycyjne dania okażą się dzisiaj najsmaczniejsze. Dom: chętnie w nim odpoczniemy, zastanowimy się nad tym, jak uczynić go wygodniejszym. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na wielkie wyczyny i rywalizację z innymi. Czary i rytuały: dobry dzień na przyciąganie powodzenia finansowego. Rośliny i ogród: dzisiaj zamiast pracować, ciesz się ich pięknem. Biznes i pieniądze: dzisiaj planuj długofalowe działania, układaj strategię na wakacje.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć nudne sprawy. Możemy dzisiaj znaleźć błąd, jakiego nie spostrzegliśmy  wcześniej.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce
Dobre wiadomości od przyjaciół lub z urzędu poprawią wam humor. Będziecie otwarci na nowe znajomości i nowe pomysły. Szczęście w miłości też sprzyja, szczególnie Strzelcom.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki
Będziecie życzliwi i dla wszystkich wyrozumiali. Opinie ludzi będą dla was wyjątkowo ważne, ale postarajcie się zbytnio nie przejmować każdym zasłyszanym słowem. W tym tygodniu trzeba robić swoje!

Byki, Panny i Koziorożce
Czeka was udany tydzień. Warto zabrać się za ważne rodzinne sprawy, a nawet zrobić więcej niż zostało zaplanowane. Nie zwlekajcie z zakupami lub generalnymi porządkami, wszystko się uda załatwić.

Raki, Skorpiony i Ryby
Czeka was mnóstwo spraw do załatwienia. Zrealizujecie swoje cele dzięki wytrwałości i stanowczości. Nie poddawajcie się, nawet jeśli ktoś będzie przeciwko wam spiskował. Od piątku szczęście w miłości.

Miłego tygodnia!

2 myśli nt. „Horoskop tygodniowy 20-26.06.2011

  1. bratek

    Bardzo proszę o horoskopy na poniedziałki umieszczanie wcześniej, (chociażby samego poniedziałku wrzucenie w niedzielę wieczorem) bo umieszczanie horoskopu poniedziałkowego ok 12 w poniedziałek, gdy akurat dziś pewne sprawy należałoby załatwić do 12 i gdy ludzie pracują od rana to troszkę za późno… Niemniej jednak doceniam blog. Pozdrawiam i życzę przyjemności z wykonywanej pracy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>