Horoskop tygodniowy 11-17.07.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami udany tydzień. Wakacyjna aura sprzyjać będzie rozrywce, wyjazdom i flirtom. We wtorek 12.07 Merkury utworzy korzystny sekstyl z Marsem, co sprzyja biznesowym spotkaniom i szybkiemu załatwianiu spraw. W środę 13.07 Wenus ustawi się w kwadraturze z Saturnem, co skłoni nas do oszczędności i żałowania sobie na przyjemności. To jednak dobry dzień na robienie porządków. Księżyc w piątek 15.07 znajdzie się w pełni w znaku Koziorożca, a więc będziemy przejmować się obowiązkami i zawodowymi problemami. Kto nie wyjechał na wakacje, ten chętnie w weekend zajmie się domem. Czas bardziej sprzyja rodzinnym sprawom, robieniu przetworów, dbaniu o mieszkanie i ogród.

11 lipca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 11.48 w znaku Strzelca
Rano załatwiaj ważne sprawy i pracuj umysłowo. O godz. 12.45 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Neptunem. To nie sprzyja zaczynaniu spraw, które wymagają ryzyka lub zależą od uznania innych ludzi. Nie słuchaj ludzi, którzy marudzą i udają nieporadnych, bo popsujesz sobie humor. Co się uda: rano sprawy zawodowe i urzędowe, potem odpoczynek i regeneracja sił. Unikajmy: krytykowania innych, dziś ludzie będą drażliwi i pamiętliwi. Dieta: pamiętaj o mikroelementach, organizm potrzebuje wsparcia. Dom: możesz wpaść na dobre pomysły dotyczące spłaty kredytów lub spraw bankowych. Zdrowie i ruch: najlepszy ruch na dzisiaj to taniec. Czary i magia: dzisiaj myśl o pieniądzach, wyrzuć z portfela stare rachunki. Ogród i rośliny: rano podlewaj, potem sprzątaj i usuwaj przekwitłe kwiaty. Biznes i pieniądze: dziś ważny jest prestiż: więcej wydamy na luksus, wygodę, smakołyki.
Aspekty planet: 12:45 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 19:41 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Cztery
Cztery to wibracja wewnętrznej równowagi i spokoju. Zamiast się spieszyć i denerwować, bądź cierpliwy i opanowany,a postawisz na swoim.

12 lipca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujesz przypływ twórczej energii. O godz. 13.57 Księżyc znajdzie się w opozycji z Marsem. Poznawaj nowych ludzi, uprawiaj sport, zwiedzaj nieznane miejsca. Łatwo dzisiaj będzie pozbyć się starych schematów, zmienić zdanie na temat osób i spraw, których dotychczas nie lubiliśmy. Aura będzie sprzyjać przypadkowym, ale ciekawym spotkaniom. Co się uda: spotkania z przyjaciółmi, zmiana ustaleń i schematów, sport, podróże. Unikajmy: rachunków, dzisiaj różne szczegóły mogą nam umykać. Dieta: jeśli jesteś na diecie, zabierz do pracy jabłka i marchewki. Dom: porządki łatwiej będzie zacząć, ale trudno skończyć. Zdrowie i ruch: możesz zaczynać dietę i ćwiczenia, zapisywać się na basen czy aerobik. Czary i magia: łatwo będzie odkryć, kto jest twoim przeciwnikiem lub konkurentem. Ogród i rośliny: zadbaj o skalniak, przesadzaj byliny. Biznes i pieniądze: planuj reklamy, zamawiaj wizytówki, w sklepie zadbaj o wystawę.
Aspekty planet: 5:29 Merkury w sekstylu z Marsem, 7:06 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 13:57 Księżyc w opozycji z Marsem, 14:22 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Pięć
Piątka to wibracja nowych pomysłów. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na marzenia, znajdź czas na swoje pasje i hobby.

13 lipca 2011, środa
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 16.15 w znaku Koziorożca
Rano zaplanuj ważne rozmowy na temat podróży lub spraw zawodowych. Możesz wpaść na ciekawe pomysły dotyczące dalszej nauki lub udziału w szkoleniach. Po południu zajmij się swoim zdrowiem. Dzisiaj zaczynaj dietę, porzucaj nałogi, zmieniaj stare przyzwyczajenia. Co się uda: podróże, zakupy, szkolenia i nawiązywanie ważnych znajomości. Unikajmy: siedzenia w domu, wielkich porządków. Dieta: dzisiaj organizm potrzebuje więcej białka, ale unikaj węglowodanów. Dom: możesz wyrzucić to, co przestało być potrzebne. Zdrowie i ruch: będziemy niespokojni, uważajmy na drodze, dbajmy o komfort i bezpieczeństwo. Czary i magia: dzisiaj wizualizuj spełnienie twoich marzeń. Ogród i rośliny: przycinaj żywopłoty, koś trawnik. Biznes i pieniądze: dzisiaj łatwo o pomyłki w rachunkach i spóźnienia.
Aspekty planet: 9:37 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 17:09 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki pomaga określić, przy kim czujemy się dobrze i bezpiecznie, a kto nam w czymś zagraża. Osoby nieśmiałe będą dzisiaj bardziej pewne siebie.

14 lipca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj w pracy lub w domu szybko zrobisz to, z czym od dawna zwlekałeś. Zajrzyj do piwnicy, schowków czy do szuflad, a znajdziesz tam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. O godz. 12.21 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, a więc nie proś wtedy szefa o pożyczkę lub znajomych o przysługę. Zadbaj o zdrowie, dzisiaj warto zaczynać odchudzanie lub kuracje witaminowe, odwiedzić lekarza. Co się uda: definitywne kończenie niechcianych spraw, przeganianie konkurencji. Unikajmy: rozmów o uczuciach, wizyt w urzędach, plotek. Dieta: dzisiaj jemy w biegu, najlepiej potrawy bardzo gorące i ostre. Dom: wyrzuć z szary stare rzeczy, pozbądź się rupieci. Zdrowie i ruch: warto uprawiać sport, zapisać się na fitness. Czary i magia: dzisiaj unikaj zazdrości, bo będzie złym doradcą. Ogród i rośliny: przycinaj żywopłoty, walcz z chwastami. Biznes i pieniądze: w sklepach mniejsze obroty, pracownicy mogą się spóźniać i mylić.
Aspekty planet: 0:21 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 2:35 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 4:33 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 12:21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 14:56 Księżyc w opozycji do Wenus.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków z cudzych doświadczeń. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj pieniędzy na gazety i mądre książki.

15 lipca 2011, piątek
Księżyc w pełni w znaku Koziorożca i od godz. 22.31 w znaku Wodnika
O godz. 8.41 Księżyc znajdzie się w pełni, a więc obudzimy się w dobrych humorach. Będziemy pracowici, szybko nadrobimy różne zaległości w pracy. Ostrożnie z uczuciami, bo w naszych zachciankach będziemy zmienni i niespokojni. Pij wodę mineralną, dbaj o zdrowie, nawilżaj skórę. Warto zabrać się za depilację, odwiedzić kosmetyczkę i zadbać o zdrowie. Co się uda: szybkie decyzje, ciężkie prace, pozbywanie się zaległości. Unikajmy: rachunków, plotek, pośpiechu i randek. Dieta: organizm domaga się więcej białka, ale lepiej jest jeść bardzo lekko strawnie. Dom: dziś urządzaj wielkie pranie, także dywanów i tapicerki. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na siłownię lub spacer. Czary i magia: dobry dzień na wszystkie ważne rytuały. Ogród i rośliny: podczas pełni unikaj nawożenia, pamiętaj o podlewaniu. Biznes i pieniądze: negocjuj ceny, spotykaj się z kontrahentami, dobry dzień na szukanie oszczędności.
Aspekty planet: 8:41 Księżyc w opozycji do Słońca.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja wpadaniu na ciekawe rozwiązania, które dotyczą pracy i kariery. Będziemy pomysłowi, warto zapisać pomysły, jakie dzisiaj przyjdą nam do głowy.

16 lipca 2011, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj postaraj się odpocząć. Dzień sprzyja regeneracji sił, dbaniu o zdrowie i urodę. O godz. 19.42 Księżyc znajdzie się w trygonie z Saturnem. Możesz zaczynać dzisiaj dietę, łatwiej będzie rzucić palenie. W uczuciach będziemy ostrożni i zamknięci, co nie sprzyja randkom i towarzyskim imprezom. Co się uda: rozmowy i spotkania z przyjaciółmi, dieta, odpoczynek w pięknym miejscu. Unikajmy: pracy fizycznej, dalekich podróży, głośnych imprez. Dieta: polskie, tradycyjne dania okażą się dzisiaj najsmaczniejsze. Dom: chętnie odpoczniemy, zastanowimy się nad tym, jak uczynić życie wygodniejszym. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na wielkie wyczyny i rywalizację z innymi. Czary i magia: zastanów się, jak obronić się przed plotkami i konkurencją. Ogród i rośliny: zadbaj o róże, syp nawozy, pikuj rośliny o ozdobnych liściach. Biznes i pieniądze: dzisiaj planuj długofalowe działania, układaj strategię podboju nowych rynków.
Aspekty planet: 6:57 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11:55 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 19:42 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki nie sprzyja nowym zadaniom. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, możemy nawet zamiast nich wybrać samotność.

17 lipca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś poczujemy przypływ niezależności. O godz. 8.57 Księżyc znajdzie się w trygonie z Marsem. Będziemy chcieli wszystko zrobić szybko i bez względu na to, co sądzą inni ludzie. Zadbaj o to, aby twoje ambitne plany odpowiadały twoim siłom i możliwościom. O godz. 14.24 Księżyc znajdzie się w opozycji z Merkurym. Uda się podróżowanie, uprawianie sportu, aktywne spędzanie wolnego czasu, ale uważaj na plotki. Co się uda: podróże, zakupy, ważne rozmowy. Unikajmy: ryzykowania, obietnic, przed południem rodzinnych dyskusji. Dieta: organizm potrzebuje dziś więcej minerałów i witaminy C. Dom: dziś wszystko przebiegać będzie w wesołej atmosferze– od porządków, po gotowanie. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na spacer. Czary i magia: pal różowe świece w intencji zgody w miłości. Ogród i rośliny: możesz dzielić i przesadzać byliny. Biznes i pieniądze: ciekawych informacji szukaj w Internecie.
Aspekty planet: 8:57 Księżyc w trygonie z Marsem, 14:24 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Jeden
Odpocznij, bo wibracja Jedynki sprzyja uprawianiu sportu i relaksowi na powietrzu. Dzisiaj będziemy szukać nowych inspiracji i oddechu od nudnych obowiązków.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>