Horoskop tygodniowy 18-24.07.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu chętnie odpoczniemy i skupimy się na towarzyskich wydarzeniach. Będziemy otwarci na nowe znajomości i weseli. Warto urządzać grille i przyjęcia, spotykać się z przyjaciółmi i odnawiać sympatyczne kontakty. Także randki i  zajęcia, które są związane ze sztuką, dostarczą nam wiele wzruszeń i sprawią, że z większym niż zwykle optymizmem popatrzymy na świat. W sobotę Słońce wkroczy do radosnego i dumnego znaku Lwa. Nabierzemy ochoty na zabawę, wyjazdy i romanse.

18 lipca 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 7.14 w znaku Ryb
Dzień sprzyja medytacji i zastanowieniu się nad kierunkiem, w jakim zmierzasz. O godz. 8.03 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, przez co możemy zaspać lub spóźnić się do pracy. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem i odpoczynkiem.  Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, możemy nawet zamiast nich wybrać samotność i dobrą lekturę. Co się uda: medytacja, odpoczynek, zabiegi związane z pielęgnacją urody. Unikajmy: zakupów, rachunków, prac bardzo ciężkich i wymagających skupienia. Dieta: warto pić więcej wody mineralnej, nawilżać skórę. Dom: dzień sprzyja rozmowom z krewnymi, nie zapomnij naładować telefonu. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na spacer lub basen. Magia i czary: dzisiaj wizualizuj, jak spełniają się twoje marzenia. Ogród i rośliny: szukaj informacji o nowych gatunkach i metodach uprawy, pamiętaj o podlewaniu. Biznes i pieniądze: zastanów się, jak je lepiej zainwestować.
Aspekty planet: 8:03 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 18:17 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 21:52 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że chętnie pomożemy komuś w kłopotach. Cudze problemy mogą okazać się ważne, wysłuchajmy, co przyjaciele mają nam do powiedzenia.

19 lipca 2011, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj będziemy niezdecydowani i senni. Chętnie odsuniemy od siebie obowiązki, zagłębimy się w lekturze. Nie wypominaj ludziom błędów, bo ktoś się może obrazić, znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym. O godz. 22.46  Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, możemy mieć problemy z zaśnięciem i wyciszeniem się. Mimo tego sny i przeczucia mogą być prorocze. Co się uda: odpoczynek, medytacja,  rozwój duchowy, wróżenie, pisanie, nauka. Unikajmy: chwalenia się, bo ktoś złapie nas za słowo. Dieta: dziś jemy w towarzystwie, najchętniej na mieście. Dom: dobry dzień na zakupy pięknych dekoracji. Zdrowie i ruch: warto się ruszać i spacerować lub wybrać się na basen. Magia i czary: ćwicz przekazywanie myśli na odległość. Ogród i rośliny: dziś pamiętaj o podlewaniu, zadbaj o oczko wodne. Biznes i pieniądze: doskonały dzień, aby układać wystawę, planować reklamy, zadbać o siedzibę.
Aspekty planet: 20:44 Księżyc w trygonie z Wenus, 22:46 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Trzy
Trójka to wibracja, która poprawia humor największym ponurakom. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim okazji do śmiechu i rozrywki.

20 lipca 2011, środa
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 18.26 w znaku Barana
Dzisiaj warto szybko uporać się z domowymi i rodzinnymi obowiązkami, bo Księżyc w znaku Barana pomoże nam zrobić wszystko szybko i bez wahania. Od 13.16 możemy poczuć senność, możliwe pomyłki i zamieszanie. Wieczorem nabierzemy ochoty na towarzyskie spotkania, randki, dłuższe wizyty i spacery. Zamiast planować, co jutro zrobisz w pracy, odpocznij i zainspiruj się sztuką i muzyką. Co się uda: załatwianie rodzinnych spraw, szukaj wsparcia u krewnych i innych ważnych osób. Unikajmy: oficjalnego tonu, dziś liczą się szczere emocje i prawdziwe uczucia. Dieta: zatęsknimy za słodyczami i kuchnią naszych babć. Dom: dobry dzień na porządki w kuchni i spiżarni. Zdrowie i ruch: dziś możemy być senni, nie przesadzaj z ilością ćwiczeń. Magia i czary: noś bursztyny i kwarce, a przyciągniesz miłość. Ogród i rośliny: dobry dzień na drobne porządki i nawożenie roślin. Biznes i pieniądze: szukaj nowych pomysłów, planuj nowy rozdział kariery.
Aspekty planet: 13:16 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja wakacyjnemu lenistwu, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na długie i poważne rozmowy.

21 lipca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Od rana możliwe nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów, a ludzie będą dzisiaj bardziej  niż zwykle  nerwowi. O godz. 17.54 Księżyc znajdzie się  w opozycji z Saturnem. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować finansowych lub rodzinnych sekretów. Aura sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Co się uda: naprawianie błędów, rozmowy, praca z ludźmi. Unikajmy: spóźnień, obietnic na wyrost. Dieta: będziemy mieć bardzo zmienne zachcianki, trudno będzie zebrać wszystkich przy stole. Dom: możemy być zbyt krytyczni i szukać bałaganu tam, gdzie go nie ma. Zdrowie i ruch: będziemy mieli ochotę na sport, warto dbać o urodę. Magia i czary: załóż coś złotego lub czerwonego, a przyciągniesz pieniądze. Ogród i rośliny: możesz zbierać i pielić, zabierz się za cięższe prace. Biznes i pieniądze: będziesz praktyczny i mniej wyrozumiały dla swoich pracowników.
Aspekty planet: 3:31 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 5:46 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 17:54 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki pomaga zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana.

22 lipca 2011, piątek
Księżyc w znaku Barana
Dzień będzie niespokojny, bo ludzie staną się kłótliwi i będą obwiniać innych o swoje niepowodzenia i kłopot. O godz. 15.58 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Wenus, co przynosi plotki i rozczarowania różnymi obietnicami. Ostrożnie podczas ważnych spotkań, bo dziś trzeba zwracać o wiele więcej uwagi na uczucia i emocje. Po pracy odpocznij, zajmij się sportem. Co się uda: czas na zmiany! Chętnie pozbędziemy się niewygodnych spraw i przyzwyczajeń. Unikajmy: skąpych i nieuprzejmych ludzi, bo wplączemy się w niepotrzebną dyskusję. Dieta: nabierzemy ochoty na ostre przyprawy, idealny dzień na  grillowanie. Dom: wyrzuć z szafy wszystko, co jest stare i niemodne. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dziś brawura może skończyć się kontuzją. Magia i czary: zrób porządek w telefonicznie, kogo z niej wyrzucisz, więcej nie zadzwoni. Ogród i rośliny: przycinaj żywopłot, koś  trawnik. Biznes i pieniądze: wymyślaj reklamy i zamawiaj wizytówki, szukaj nowych zleceń.
Aspekty planet: 14:46 Księżyc w sekstylu z Marsem, 15:58 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23:36 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja relaksowi. Będziemy też bardzo zainteresowani rodzinnymi i sąsiedzkimi sprawami.

23 lipca 2011, sobota
Księżyc w znaku Barana i od godz. 6.59 w kwadrze w znaku Byka
Zapowiada się sympatyczny dzień. Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Księżyc w znaku Byka sprzyja sztuce, miłości, a nawet lenistwu. Zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu. Nawilżaj skórę, pij wodę z mikroelementami, dbaj o włosy i paznokcie. Co się uda: rodzinne spotkania, ważne rozmowy, gotowanie i robienie przetworów. Unikajmy: składnia niepotrzebnych obietnic, dzisiaj co powiemy – tego będziemy musieli dotrzymać. Dieta: ziołowa herbata przyniesie ulgę żołądkowi i wątrobie. Dom: nie bądź krytyczny, ciesz się rodzinną atmosferą. Zdrowie i ruch: idealny dzień na spacer. Magia i czary: idealny dzień na miłosne rytuały. Ogród i rośliny: dobry dzień na wszystkie prace w ogrodzie. Biznes i pieniądze: dzisiaj nie musisz o nich myśleć, ale unikaj wielkich wydatków.
Aspekty planet: 6:13 Słońce wchodzi do znaku Lwa, 7:03 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 7:37 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 18:13 Księżyc w trygonie z Plutonem, 23:20 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry moment na poważne przemyślenia.

24 lipca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Zapragniemy od samego rana przeżyć coś nowego i niezwykłego. Warto zaplanować na dziś randki, wyjazdy, większe zakupy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele pieniędzy. Warto zadbać o wygląd i poprawić sobie humor. Udadzą się też podróże, imprezy, premiery i towarzyskie spotkania. Co się uda: rodzinne obowiązki, a potem spotkania z przyjaciółmi. Unikajmy: narzekania, dyskusji o polityce. Dieta: dziś zapragniemy luksusowej i wyszukanej kuchni. Dom: chętnie zmienimy dekoracje, wybierzemy nowe kolory i dodatki. Zdrowie i ruch: dobry dzień na wakacyjny wyjazd lub daleki spacer, zadbaj o włosy i skórę. Magia i czary: dzisiejsze sny i przeczucia mogą być prorocze. Ogród i rośliny: ciesz się ich pięknem, planuj zmiany i nowe aranżacje. Biznes i pieniądze: załatwiaj ważne sprawy, odzyskuj długi.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy energiczni i  pomysłowi. Słuchaj swojej intuicji, bo możesz wpaść na trop tajemnic lub intryg.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>