Horoskop tygodniowy 22-28.08.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Księżyc zbliża się do nowiu, a więc i nasze siły będą w tym tygodniu maleć. Koniec wakacji bardziej sprzyja odpoczynkowi, niż nowym zadaniom. Korzystajmy z ostatnich dni swobody, zanim ogarnie nas wrześniowe zamieszanie. Warto zadbać o urodę i ograniczyć słodycze, bo tuż przed nowiem najszybciej gubimy zbędne kilogramy. W poniedziałek 22.08 Wenus, a we wtorek 23.08 Słońce wejdzie do znaku Panny. Zaczniemy planować jesienne wydatki i poważnie myśleć o finansowych porządkach. We wtorek Słońce ustawi się w opozycji z Neptunem, co nastroi nas romantycznie i refleksyjnie do życia. To trudny dzień do podejmowania konkretnych decyzji życiowych. W czwartek 25.08 Mars ustawi się w kwadraturze z Saturnem, co sprawi, że będziemy zmęczeni i niechętni nowych sprawom. W piątek Wenus w trygonie z Plutonem sprzyja wyjaśnianiu spraw uczuciowych i namiętnym randkom. W sobotę Merkury wychodzi z retrogradacji, co sprzyja podróżom i przyspieszy załatwianie wszystkich spraw handlowych i zawodowych. W niedzielę 28.08 Słońce w trygonie z Plutonem doda nam sił i energii.

22 sierpnia 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka i od godz. 2.54 w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Unikaj tylko marudzących znajomych, którzy lubią psuć wszystkim wokoło nastrój. Co się uda: szukanie i naprawianie błędów, rachunki i porządki, zakupy. Unikajmy: spóźnień, plotkarzy i dyskusji o cudzych sekretach. Dieta: będziemy mieć zmienne zachcianki, dziś trudno będzie zebrać wszystkich przy stole. Dom: możemy być zbyt krytyczni i szukać bałaganu tam, gdzie go nie ma. Zdrowie i ruch: uważajmy, dziś łatwo o kontuzję. Ogród i rośliny: nie wprowadzaj zmian i zanim coś wyrwiesz, trzy razy pomyśl. Magia i czary: ćwicz telepatię, wróż z kart i runów. Biznes i pieniądze: będziesz dokładny, praktyczny, ale mniej wyrozumiały dla błędów swoich pracowników.
Aspekty planet: 00:12 Wenus wkracza do znaku Panny, 2:00 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 3:12 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 10:30 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprawi, że będziemy w refleksyjnym nastroju. Poszukaj inspiracji w mądrych książkach i filmach, medytuj i uspakajaj myśli.

23 sierpnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzisiaj wszyscy będą komentować i omawiać cudze sprawy lub plany. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. O godz. 13.22 Słońce wkroczy w znak Panny. Warto bywać na mieście, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Dzień sprzyja też zakupom i wakacyjnym podróżom. Co się uda: praca, a potem zakupy i spotkania z przyjaciółmi. Unikajmy: brania na siebie cudzych obowiązków, narzekania, dyskusji o polityce. Dieta: dziś zapragniemy zdrowej i ekologicznej kuchni. Dom: chętnie zmienimy dekoracje, wybierzemy nowe kolory i dodatki. Zdrowie i ruch: dobry dzień na rowerową wycieczkę lub spacer. Ogród i rośliny: przycinaj, wyrównuj, ale nie walcz dziś z chwastami, bo odrosną silniejsze. Magia i czary: noś niebieskie kamienie, będziesz miał szczęście w interesach. Biznes i pieniądze: załatwiaj ważne sprawy, odzyskuj długi.
Aspekty planet:
1:28 Słońce w opozycji z Neptunem, 6:48 Księżyc w trygonie z Saturnem, 13:22 Słońce wkracza do znaku Panny, 16:34 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że zrezygnujemy z przedsięwzięć, które nie przyniosły spodziewanego zysku. Słuchaj swojej intuicji, bo możesz wpaść na trop tajemnic lub intryg.

24 sierpnia 2011, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 12.32 w znaku Raka
Rano uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Proś innych o pośrednictwo i pomoc, bo potem staniemy się romantyczni i niechętni pracy. W południe, gdy Księżyc wkroczy w znak Raka, aura stanie się senna i spokojna. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer. Co się uda: rano składaj podania, prośby, szukaj wsparcia u ważnych osób. Unikajmy: oficjalnego tonu, dziś liczą się szczere emocje i prawdziwe uczucia. Dieta: zatęsknimy za kuchnią naszych babć, ciastkami i deserami lodowymi. Dom: dobry dzień na robienie przetworów. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub na plażę. Magia i czary: pal czerwone świece, przyciągniesz szczęście w miłości. Ogród i rośliny: pamiętajmy o podlaniu trawnika i kwiatów doniczkowych. Biznes i praca: inwestuj, planuj nowy rozdział kariery.
Aspekty planet:
11:34 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14:24 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18:54 Księżyc w sekstylu z Wenus, 19:31 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21:47 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja ucieczce od gwaru i zamieszania, magicznym rytuałom i medytacji.

25 sierpnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Postaraj się dzisiaj nie spieszyć i unikaj plotek. Trudno się będzie skupić na jednej sprawie. Warto za to zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. O godz. 15.00 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, a o godz. 15.05 w koniunkcji z Marsem. Lepiej nie załatwiać wtedy trudnych spraw. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Co się uda: warto dziś odpocząć, zająć się sztuką, spotkać się z bliskimi. Unikajmy: kłótni, przypominania innym starych błędów i grzechów. Dieta: nabierzemy ochoty na domowe potrawy i pyszne domowe zupy. Dom: dobry dzień na randki, spotkania z przyjaciółmi. Zdrowie i ruch: weź aromatyczną kąpiel, uspokój nerwy i wycisz myśli. Ogród i rośliny: sadź różaneczniki i inne krzewy. Magia i czary: przesyłaj bliskim osobom pozytywną energię. Biznes i pieniądze: układaj biznesplan, podpisuj ważne umowy.
Aspekty planet:
7:26 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 12:48 Mars w kwadraturze z Saturnem, 15:00 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15:05 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka pokazuje, jak walczyć o swoje sprawy. To bardzo dobra wibracja dla osób, które zajmują się handlem lub biznesem, dziś wpadniesz na dobre pomysły.

26 sierpnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 18.10 w znaku Lwa
Zajmij się dzisiaj pracą i skoncentruj na zaległościach, bo dzisiaj wiele uda się załatwić i wynegocjować. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących problemów. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer. Co się uda: randki, towarzyskie spotkania, zakupy. Unikajmy: rachunków, sprawozdań, wielkich porządków. Dieta: egzotyczne dania będą wszystkim bardzo smakować. Dom: dziś planuj przemeblowania, dekoruj pokoje, ale unikaj wielkich porządków. Zdrowie i ruch: spacer dobrze nam zrobi. Ogród i rośliny: zadbaj o bluszcze i winorośle, sadź iglaki. Magia i czary: umyj kamienie i amulety pod czystą, bieżącą wodą. Biznes i pieniądze: dzień sprzyja zgodnej współpracy, dzisiaj rozmawiaj i negocjuj.
Aspekty planet:
1:12 Wenus w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że chętnie pomożemy komuś w kłopotach i podtrzymamy na duchu strapionych. Wysłuchajmy, co ludzie mają nam do powiedzenia.

27 sierpnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy w dobrych humorach. O godz. 11.46 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co sprzyja zabawie i wielkim wydatkom. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na weekendowy wyjazd, organizację imprezy i spełnianie marzeń. Co się uda: zakupy, spotkania i artystyczne wydarzenia. Unikajmy: chwalenia się, bo ktoś złapie nas za słowo. Dieta: dziś jemy wystawnie i w towarzystwie, najchętniej na mieście. Dom: dobry dzień na zakupy mebli i dekoracji. Zdrowie i ruch: chętnie poćwiczymy, warto się ruszać i spacerować. Ogród i rośliny: dziś możesz kosić trawnik. Magia i czary: załóż coś złotego, a odkryjesz sekret. Biznes i pieniądze: doskonały dzień, aby układać wystawę, planować reklamy, zadbać o siedzibę.
Aspekty planet:
00:04 Merkury wychodzi z retrogradacji, 00:32 Księżyc w trygonie z Uranem, 11:46 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 19:07 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki pomaga zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana.

28 sierpnia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 20.14 w znaku Panny
Najlepiej spędzić ostatnią niedzielę wakacji na przyjemnościach, a nie porywać się na porządki czy zakupy. Aura sprzyja miłosnym sprawom, rozrywce i zabawie. Odpocznij, bo także domowe obowiązki mogą okazać się o wiele bardziej męczące i nudne, niż zwykle. O godz. 19.12 Księżyc znajdzie się w opozycji z Neptunem i uczyni nas romantycznymi. Sny i przeczucia mogą być prorocze. Co się uda: odpoczynek, dziś nie zaprzątaj sobie głowy problemami. Unikajmy: skąpych i nieuprzejmych ludzi, bo popsują nam humory. Dieta: wpływ żywiołu ognia sprawi, że nabierzemy ochoty na grilla, gorące i ostre potrawy. Dom: wyrzuć z szafy wszystko, czego nie miałeś na sobie w ostatnich latach. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dziś brawura może skończyć się kontuzją. Ogród i rośliny: dziś kontempluj ich piękno, ale nie przycinaj i nie przesadzaj. Magia i czary: zapal kadzidło, wygoń z domu starą energię. Biznes i praca: wymyślaj reklamy, zakładaj strony w sieci, planuj i wymyślaj.
Aspekty planet:
1:50 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 17:11 Słońce w trygonie z Plutonem, 19:12 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja odpoczynkowi, gotowaniu ulubionych przysmaków, relaksowi w miłym otoczeniu. Będziemy mniej zainteresowani cudzymi sprawami.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>