Horoskop tygodniowy 29.08-4.09.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Księżyc wychodzi z nowiu, doda nam w tym tygodniu optymizmu i energii. Im więcej spraw uda się załatwić już na początku tygodnia, tym lepiej. Wolne chwile wykorzystajmy na odpoczynek i regenerację sił. Warto zająć się czymś zupełnie innym, niż zwykle. Zamiast pucować podłogę, spotkaj się z ukochanymi osobami. Niech wraz z powiększającym się Księżycem wzrasta w nas miłość i zadowolenie.

 

29 sierpnia 2011, poniedziałek
Księżyc w nowiu w znaku Panny
Dziś poczujemy, że kończą się wakacje. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Nów Księżyca sprzyja ważnym decyzjom i odważnym posunięciom. O godz. 11.11 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, a o godz. 12.59 w trygonie z Jowiszem. Zrób wtedy rachunki, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Co się uda: wizyta u kosmetyczki lub fryzjera, dbanie o zdrowie i wygląd. Unikajmy: kontroli i sprawozdań, bo wszyscy mogą być bardzo drobiazgowi. Dieta: pij wodę mineralną, jedź surówki, bo bardzo korzystnie wpłyną na cerę. Dom: możesz robić przetwory i większe gotowanie. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na zbyt duży wysiłek. Magia i czary: proś anioły i przewodników duchowych o opiekę nad dziećmi. Ogród i rośliny: możesz przycinać i grabić, usuwaj opadłe owoce. Biznes i pieniądze: klienci będą raczej oglądać i dyskutować, niż kupować.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki doda poprawi nam humory. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

30 sierpnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 20.26 w znaku Wagi
Dzień sprzyja zajęciom, które wymagają spokoju, uwagi i cierpliwości. W pracy przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami i niczym się nie denerwuj. Dziś można zabrać się za czynności, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. Co się uda: rachunki, praca, większe porządki. Unikajmy: nadmiaru obowiązków, dziś łatwo porwać się na zbyt wiele. Dieta: pij ziołową herbatę, oczyszczaj organizm. Dom: warto zapalić kadzidło i świece dla oczyszczenia aury. Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Magia i czary: załóż coś złotego, a będziesz miał powodzenie. Ogród i rośliny: zakładaj trawnik, sadź iglaki, podcinaj żywopłoty. Biznes i pieniądze: odwiedź księgową, sprawdź co dzieje się u konkurencji.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja troski i miłości, jaką otaczamy innych. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

31 sierpnia 2011, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja zgodnej współpracy w innymi, negocjacjom i wyjaśnianiu różnych spornych spraw. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc w Wadze zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. O godz. 20.44 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, unikaj wtedy kłótni i oceniania życia innych. Co się uda: szybkie decyzje, podróże, zakupy, odpoczynek, randki i zabawa. Unikajmy: egoizmu, starajmy się spokojnie wysłuchać, co inni mają nam do powiedzenia. Dieta: egzotyczne potrawy bardziej będą nam smakować. Dom: rób większe pranie, pal kadzidła i kominki zapachowe. Zdrowie i ruch: ostrożnie, po południu łatwo będzie o kontuzje. Magia i czary: zawiąż czerwoną wstążkę przy walizkach, a nic nie zginie podczas podróży. Ogród i rośliny: zbieraj zioła, sadź bratki, malwy i dzwonki. Biznes i pieniądze: szukaj zupełnie nowych pomysłów, zakładaj stronę internetową.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i zdobywaniu ciekawych wiadomości. Dzieci będą dziś bardzo ruchliwe i pomysłowe, zajmij je nową dziedziną wiedzy.

1 września 2011, czwartek
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 20.49 w znaku Skorpiona
Dzisiaj warto zainteresować się, co po wakacjach dzieje się u znajomych lub współpracowników. Łatwo będzie przełamać bariery, ustalić wspólne plany i nabrać zaufania do ludzi. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej i zakupom, bo o godz. 20.49 Księżyc znajdzie się w trygonie z Neptunem. Co się uda: zakupy, negocjacje, zawieranie nowych znajomości i godzenie się z ludźmi. Unikajmy: przechwałek i wyolbrzymiania naszych możliwości, plotek. Dieta: dziś organizm potrzebuje soli, ale lepiej się przesadnie nie objadać. Dom: idealny dzień na wielkie zakupy lub ich planowanie, możesz znaleźć korzystną ofertę. Zdrowie i ruch: trudno będzie spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. Magia i czary: ćwicz telepatię, przesyłaj ukochanym osobom pozytywną energię. Ogród i rośliny: tnij żywopłoty, spal chore rośliny, zbieraj owoce. Biznes i pieniądze: negocjuj ceny, wymyślaj reklamy, zdobywaj nowych klientów.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki przyniesie nam niezwykłe i bardzo artystyczne pomysły. Warto wybrać się do kina lub teatru, chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.

2 września 2011, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Koniec tygodnia może być niespokojny, bo dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. O godz. 13.52 Księżyc znajdzie się w opozycji z Jowiszem. Różne konflikty mogą przez przypadek wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za dzisiaj cięższe prace fizyczne, w ogrodzie porwiemy się na wielkie porządki. Co się uda: podsumowania, praca fizyczna, odkrywanie sekretów. Unikajmy: kłótni, dyskusji, obietnic ponad miarę. Dieta: idealny dzień na skosztowanie nowych przysmaków, ale pij dużo wody. Dom: nie myj podłóg lub samochodu, dzisiaj zostają smugi. Zdrowie i ruch: warto poćwiczyć jogę lub tai-chi. Magia i czary: zrób porządki w magicznych książkach, a znajdziesz w nich ważną wiadomość. Ogród i rośliny: podlej trawnik i rośliny doniczkowe. Biznes i pieniądze: dobry dzień, aby układać strategię działania na nadchodzące tygodnie.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali.

3 września 2011, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 23.05 w znaku Strzelca
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. O godz. 10.05 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu unikaj prania i pastowania, bo zostaną zacieki i smugi. Co się uda: rano trudniejsze prace i obowiązki, a potem odpoczynek. Unikajmy: dyskusji o polityce, zakupów w wielkich centrach handlowych. Dieta: oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Dom: wyrzuć z szafy niepotrzebne rzeczy, zrób porządek w spiżarni. Zdrowie i ruch: warto pływać lub spacerować. Magia i czary: oczyść z kurzu talizmany i amulety. Ogród i rośliny: obficie podlej trawnik, uporządkuj oczko wodne. Biznes i pieniądze: jeśli masz dzisiaj mniej klientów, zajmij się porządkami.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

4 września 2011, niedziela
Księżyc w kwadrze w znaku Strzelca
Dziś spędzimy dzień w ruchu. O godz. 19.40 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Będziemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w ogrodzie, ale nie za większe porządki. Co się uda: baw się i spotykaj z ludźmi, będzie wesoło. Unikajmy: kłótni, alkoholu, rywalizacji z silniejszymi. Dieta: rano warto zjeść porządne śniadanie, a po południu dać żołądkowi odpocząć. Dom: chętnie zaprosimy gości i będziemy się chwalić tym, co mamy. Zdrowie i ruch: ostrożnie podczas gier zespołowych, dziś bardzo łatwo o stłuczenia i kontuzje. Magia i czary: zamieć podłogę i wyobraź sobie, jak wyganiasz z domu biedę i kłopoty. Ogród i rośliny: podlewaj, porządkuj, wymyślaj nowe aranżacje i klomby. Biznes i pieniądze: bądź uprzejmy dla klientów, dziś każdy chce być bardzo ważny.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka pomaga uporządkować sprawy finansowe. Warto policzyć, jakim budżetem dysponujemy na wrzesień i zrezygnować z niepotrzebnych wydatków.

Miłego tygodnia!

2 myśli nt. „Horoskop tygodniowy 29.08-4.09.2011

 1. Joanna

  Dlaczego czesto w poniedzialek nie ma horoskopu na nowy tydzien. Czekam w poniedzialki na horoskop a tu nie ma go i jest mi przykro bo poniedzialek to moj wolny dzien i moge chwile na sam na sam z soba. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

 2. Iza Autor wpisu

  Witam!
  Bardzo rzadko się nam to zdarza, zawsze jest w niedzielę albo horoskop video, albo pisany, a oba w poniedziałek sie pojawiają. Pani wpis jest na przykład pod horoskopem, który wrzuciłam na bloga w nocy z soboty na niedziele 28.08.2011. Horoskopy video najszybciej pojawiają się na naszym kanale na youtube.com:
  http://www.youtube.com/user/CzaryOnline

  nazwa konta: CzaryOnline. Można go sobie zasubskrybować.

  Pozdrawiam serdecznie

  Iza Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>