Horoskop na tydzień 12-18.09.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Tydzień zacznie się od pełni Księżyca w znaku Ryb. Będziemy zmienny i bardzo podlegli emocjom. Na początku tygodnia łatwo będzie o wielkie słowa i płomienne deklaracje. Na ich spełnienie pozostanie reszta tygodnia. Ubywający Księżyc sprawi, że ważne sprawy uda się szybko załatwić. Jeśli musisz zrobić coś, co wymaga większej siły i zdecydowania, to w tym tygodniu szczęście ci sprzyja. Udadzą się też porządki, kuchenne przetwory, remonty i naprawy. Merkury ustawi się w trygonie z Plutonem i Jowiszem, co sprzyja podróżom i postępom w nauce. W czwartek Wenus wkracza do swojego władztwa w znaku Wagi. Umowy, spotkania i współpraca będzie się przez najbliższe kilkanaście dnie lepiej układać.

12 września 2011, poniedziałek
Księżyc w pełni w znaku Ryb
Dzisiaj będziemy niespokojni i zmienni, bo o godz. 11.28 Księżyc znajdzie się w pełni w znaku Ryb. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się sztuką i duchowymi sprawami. Księżyc w znaku Ryb nie sprzyja podejmowaniu ryzykownych decyzji, udadzą się za to czary i rytuały. Co się uda: sztuka, medytacja, odpoczynek i zabawa. Unikajmy: wielkich porządków i zakupów w marketach. Dieta: zapragniemy ciastek i słodyczy, ostrożnie z deserami! Dom: zaprosisz gości, pochwalisz się osiągnięciami i pomysłami na urządzenie mieszkania. Zdrowie i ruch: zacznij dzisiaj ćwiczyć, a polubisz sport. Ogród i rośliny: podlewaj trawnik, uporządkuj oczko wodne. Magia i rytuały: dzisiaj medytuj w intencji zdrowia i spokojnego życia. Biznes i pieniądze: szukaj nowych klientów, podglądaj konkurencję.
Aspekty planet: 7:27 Merkury w trygonie z Plutonem, 11:28 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja medytacji i odkrywaniu tajemnic. Ktoś może potrzebować wsparcia i dobrej rady, dlatego warto zadzwonić do bliskich.

13 września 2011, wtorek
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 8.50 w znaku Barana
Od rana będziemy bardzo ruchliwi i pomysłowi. Księżyc w znaku Barana sprzyja pozytywnym zmianom. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje, bo o godz. 15.00 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dziś można zmienić życie na wygodniejsze i lepsze. Co się uda: spotkania towarzyskie, randki, zakupy i podróże. Unikajmy: nie złośćmy się na tych, którzy ze wszystkiego sobie żartują i zmieniają co chwilę plany. Dieta: chętnie rozstawimy grilla, bo popołudnie sprzyja wspólnym posiłkom z przyjaciółmi i rodziną. Dom: nie będziemy w nim siedzieć, chętnie poznamy nowe okolice i miejsca. Zdrowie i ruch: ruszaj się, dzisiaj odzyskasz wigor i kondycję. Ogród i rośliny: zrób porządki na skalniaku. Magia i rytuały: połóż czosnek w kuchni, niech przegoni astrale pasożyty. Biznes i pieniądze: szukaj nowych pomysłów w internecie.
Aspekty planet: 1:18 Księżyc w trygonie z Marsem, 3:47 Księżyc w opozycji z Wenus, 15:00 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 18:39 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na zdobycie pieniędzy. Założone dzisiaj firmy lub otwarte sklepy przyniosą zyski.

14 września 2011, środa
Księżyc w znaku Barana
Dzień sprzyja nowatorskim pomysłom, dlatego słuchaj, co ludzie mają do powiedzenia, a pomysły szybko realizuj. Zdobywaj informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Po południu wybierz się na spacer, odpocznij, zacznij uprawiać sport. O godz. 18.27 Księżyc znajdzie się w opozycji do Saturna, a to aspekt, podczas którego łatwo odczuć przemęczenie. Co się uda: wprowadzanie w życie nowych pomysłów, szybkie decyzje i ważne zadania. Unikajmy: trudnych rozmów z bliskimi osobami. Dieta: pij wodę mineralną, łykaj witaminy, organizm nadrabia zaległości Dom: aura sprzyja jedzeniu na szybko, dzisiaj możesz tęsknić za niezdrowym fast-foodem. Zdrowie i ruch: pływanie lub joga to najlepsze aktywności fizyczne na dziś. Ogród i rośliny: możesz grabić i palić gałęzie i liście. Magia i rytuały: zawiąż czerwoną wstążkę koło kasy, a szybko pomnożysz dochody. Biznes i pieniądze: dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom finansowym.
Aspekty planet: 18:27 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Dzisiaj unikajmy spotkań z nielubianymi osobami, bo możemy zarazić się ich pesymizmem i smutkiem.

15 września 2011, czwartek
Księżyc w znaku Barana i od godz. 21.26 w znaku Byka
Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych, a w pracy postaraj się nie spóźniać na ważne spotkania. O godz. 17.08 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, a więc uważajmy za kierownicą, bo może być sporo piratów drogowych. Wieczorem sny mogą być ważne, a nawet prorocze. Co się uda: zakupy, randki, towarzyskie spotkania, szybkie narady ze współpracownikami. Unikajmy: trudniej będzie zabrać się za męczącą pracę i obowiązki. Dieta: dzisiaj spróbujemy egzotycznych potraw i nieznanych smaków. Dom: wietrz pościel, koce i kapy, zapal kadzidło, a piękny zapach utrzyma się na dłużej. Zdrowie i ruch: wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. Ogród i rośliny: sadź tulipany, narcyzy, krokusy, szafirki. Magia i rytuały: co dzisiaj postanowisz zerwać lub skończyć, to już nie wróci. Biznes i pieniądze: umawiaj się na ważne spotkania, negocjuj ceny, spotykaj się z księgową.
Aspekty planet: 3:44 Merkury w trygonie z Jowiszem, 4:41 Wenus wkracza do znaku Wagi, 17:08 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19:11 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka to wibracja odwagi. Pod jej wpływem staniemy się bardzo odważni, wpadniemy na kreatywne pomysły.

16 września 2011, piątek
Księżyc w znaku Byka
Dzisiaj zapragniemy luksusu i wygody. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Rano zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. O godz. 17.27 Księżyc znajdzie się koniunkcji z Jowiszem, a to bardzo dobry aspekt dla spraw osobistych. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Co się uda: randki i towarzyskie spotkania, ważne rozmowy ze starszymi osobami, sztuka. Unikajmy: porządków, samotności i osób, które mogą popsuć nam humor. Dieta: ziołowa herbata przyniesie ulgę żołądkowi i wątrobie. Dom: nie bądź krytyczny, wymyślaj nowe dekoracje. Zdrowie i ruch: idealny dzień na spacer. Ogród i rośliny: sadź chryzantemy. Magia i rytuały: pal złote świece, niech ich moc przyciągnie do ciebie pieniądze. Biznes i pieniądze: warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki.
Aspekty planet: 7:21 Księżyc w trygonie z Plutonem, 17:27 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 20:23 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy się troszczyć o bliskich, ale możemy też  reagować zbyt emocjonalnie. Nie pomagaj ludziom, którzy tego nie chcą.

17 września 2011, sobota
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja odpoczynkowi i zabawie. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby, zrób się na bóstwo. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Co się uda: zrywanie ze schematami, porzucanie starych i nieopłacalnych spraw. Unikajmy: zabierania się za bardzo męczące prace fizyczne. Dieta: chętnie zjemy w towarzystwie, skosztujemy nieznanych potraw. Dom: zastanów się, jak go lepiej i ładniej urządzić. Zdrowie i ruch: dziś ostrożnie, łatwo o kontuzje. Ogród i rośliny: przesadzaj iglaki, sadź pelargonie. Magia i rytuały: noś różowy kwarc, a nasycisz swoją aurę radością i miłością. Biznes i pieniądze: wprowadzaj nowatorskie rozwiązania, nawiązuj nowe kontakty.
Aspekty planet: 00:36 Księżyc w trygonie z Merkurym, 13:06 Wenus w opozycji z Uranem, 23:21 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trojki sprzyja sztuce. Poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia, a jeśli się czymś martwisz, to znajdziesz wyjście z kłopotów.

18 września 2011, niedziela
Księżyc w znaku Byka i od godz.10.07 w znaku Bliźniąt
Dziś postanowimy odpocząć od męczących spraw, chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. O godz. 19.03 Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie. Co się uda: porządki, kończenie starych spraw, wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy. Unikajmy: wielkich domowych porządków i przemeblowań, dyskusji o pieniądzach. Dieta: będziemy mieli ochotę na kolorowe sałatki i słodkie przekąski. Dom: na wielkie porządki i zakupy możemy nie mieć siły. Zdrowie i ruch: wybierz się na taniec lub aerobic, unikaj ryzykownych sportów. Ogród i rośliny: opryskuj jałowce, porządkuj narzędzia. Magia i rytuały: rano zrób porządek w portfelu, niech będzie gotowy na nowe pieniądze. Biznes i pieniądze: rano rób rachunki, wieczorem poszperaj w Internecie.
Aspekty planet: 7:47 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9:10 Księżyc w sekstylu z Marsem, 15:53 Księżyc w sekstylu z Uranem, 19:03 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja odpoczynkowi. Unikajmy dzisiaj zakupów, pośpiechu, irytujących dyskusji. Znajdź czas na sztukę i swoje hobby.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>