Horoskop tygodniowy 19-25.09.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami udany pierwszy tydzień jesieni. Będziemy w dobrych nastrojach. Księżyca ubywa, a więc będziemy mieli siły przede wszystkim na domowe sprawy i rodzinne spotkania. Kariera zejdzie na boczny tor. W tym tygodniu warto zadbać o bliskich, a kwadra Księżyca dodatkowo sprzyja szybkim i skutecznym porządkom. Mars wkracza w poniedziałek do znaku Lwa, co doda nam sił i optymizmu. Od piątku Słońce w znaku Wagi sprawi, że nasze sprawy będą bardziej zależeć od decyzji innych ludzi.

19 września 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzisiaj wszyscy będą ciekawscy, mogą komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziemy szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Co się uda: spotkania ze współpracownikami, nauka, podróże. Unikajmy: plotkarzy, bo dzisiaj ludzie będą niezwykle ciekawscy i bezpośredni. Dieta: rano zjedzmy porządne śniadanie, dziś kuszą czipsy i tuczące przekąski. Dom: odkurz wszystkie domowe zakamarki. Zdrowie i ruch: idealny dzień na spacer lub wycieczkę na rowerze. Ogród i rośliny: ścigaj przekwitłe kwiaty, zbieraj owoce, grab liście. Magia i rytuały: noś turkusy, lapisy i malachity, a wspomożesz swoją pamięć. Biznes i pieniądze: rano zrób porządki w papierach, od południa spotykaj się z klientami.
Aspekty planet: 3:07 Wenus w kwadraturze z Plutonem, 3:52 Mars wkracza do znaku Lwa, 20:21 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23:31 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Pięć
Piątka doda nam optymizmu. warto się ruszyć z domu! Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości.

20 września 2011, wtorek
Księżyc w kwadrze w znaku Bliźniąt i od godz. 20.55 w znaku Raka
Dzisiaj trudno nam będzie usiedzieć za biurkiem, bo kwadra o godz. 14.40 sprzyja nagłym zmianom planów. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Dlatego wybierz się na miasto, spotykaj się z różnymi ważnymi osobami. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, korzystać z pośrednictwa i porad. Co się uda: zakupy, narady i służbowe debaty, szkolenia i zakupy. Unikajmy: nudnych zajęć, wymagających skupienia i samotności. Dieta: makaronowi i pizzy bardzo trudno będzie się oprzeć. Dom: zapal kadzidło, niech wygoni problemy i smutek. Zdrowie i ruch: trudno nam będzie usiedzieć w jednym miejscu, dzisiaj ruszaj się, tańcz, spaceruj. Ogród i rośliny: możesz dzielić liliowce i rozmnażać byliny. Magia i rytuały: recytuj afirmacje, śpiewaj głośno mantry. Biznes i pieniądze: dobry dzień dla sprzedawców, dzisiaj planuj reklamy swoich usług lub produktów.
Aspekty planet: 15:40 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 18:35 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja opieki i miłości. Przygotuj kolację dla ukochanej osoby, mów o swoich uczuciach i emocjach.

21 września 2011, środa
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. O godz. 14.47 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem. Możemy wtedy zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą okazać się prorocze. Co się uda: odpoczynek, medytacja, porządki, rachunki. Unikajmy: samotności, komentowania cudzych wad i błędów. Dieta: Licz kalorie! Poczujemy nieprzepartą ochotę na nowe smaki, chińskie dania lub pączki. Dom: Zabierz się za przemeblowanie lub ciężkie kuchenne prace. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi. Ogród i rośliny: ostatnie chwile na porządki w oczku wodnym. Magia i rytuały: zapal różową świecę w intencji miłości i zgody. Biznes i pieniądze: bądź cierpliwy, dzisiaj klienci będą wypytywać i oglądać, a nie kupować!
Aspekty planet: 2:11 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 6:10 Księżyc w opozycji z Plutonem, 11:39 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 14:53 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i poszukiwaniu wewnętrznej równowagi. Ucz się dzisiaj, zgłębiaj tajemnice, szukaj wyjaśnienia różnych zagadek.

22 września 2011, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dziś postanowimy zmienić się na lepsze, odkryjemy powody do radości, a świat wyda się nam piękniejszy. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie poczuje się lepiej. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Co się uda: spotkania z rodziną i przyjaciółmi, rytuały oczyszczające, sztuka. Unikajmy: pośpiechu, rachunków, dalekich podróży. Dieta: przypomnimy sobie ulubione smaki z dzieciństwa. Dom: możesz dzisiaj sprzątać, ale unikaj wielkiego prania, a także mycia samochodu. Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na sportową rywalizację. Ogród i rośliny: wstaw rośliny w doniczkach do domu z tarasu lub ogrodu. Magia i rytuały: dobry dzień na miłosne czary i zaklęcia. Biznes i pieniądze: wymyślaj nowe usługi, najlepiej skierowane do kobiet i dzieci.
Aspekty planet: 5:39 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 17:18 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Szóstki sprzyja sprawom finansowym. Zadbajmy o pieniądze, szukajmy sposobu na oszczędności.

23 września 2011, piątek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 3.56 w znaku Lwa
Dzisiaj zamiast skupić się na pracy czy porządkach, będziemy planować weekendowe atrakcje. O godz. 8.26 ostrożnie na drodze i podczas uprawiania sportu, bo Księżyc znajdzie się w koniunkcji z wojowniczym Marsem. Reszta dnia będzie bardzo udana.  Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, bo Księżyc w znaku Raka czyni ludzi romantycznymi. Co się uda: randki, zakupy, twórczość, nauka. Unikajmy: kłótni o drobiazgi, dziś przykre słowa mogą się nam wymknąć spod kontroli. Dieta: ostro przyprawione potrawy cieszyć się będą wielkim powodzeniem. Dom: cięższe prace uda się zrobić bardzo szybko. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj łatwo o kontuzje i większe siniaki! Ogród i rośliny: koś trawę lub zakładaj nowy trawnik. Magia i rytuały: posyp próg solą, a wrogowie ominą twój dom. Biznes i pieniądze: nie reaguj nerwowo, unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo łatwo będzie o pomyłki.
Aspekty planet: 3:23 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 8:26 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 8:40 Księżyc w trygonie z Uranem, 11:06 Słońce wkracza do znaku Wagi, 13:25 Mars w trygonie z Uranem, 20:16 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22:51 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja ucieczce od gwaru i zamieszania, magicznym rytuałom i medytacji.

24 września 2011, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy myśleć o ambitnych sprawach i wielkich wyzwaniach. Dziś masz szansę zrobić coś zachwycającego, ale zamiast się wszystkim chwalić, zabierz się do pracy. Na zakupach ostrożnie, bo możemy wydać więcej niż zwykle. Chętnie wybierzemy się w podróż lub chociaż na daleki spacer. Co się uda:  warto rzucić nałogi, zmienić styl życia i zerwać ze schematami. Unikajmy: nerwowych reakcji, dziś ludzie będą obrażalscy. Dieta: pij dużo wody z magnezem i mikroelementami. Dom: zamiast sprzątać, urządzisz towarzyskie spotkanie. Zdrowie i ruch:  spróbuj dzisiaj czegoś nowego, zagraj w squasha lub kup kije do nordic walking. Ogród i rośliny: zadbaj o trawnik, podcinaj i piel. Magia i rytuały: noś złote ozdoby, przyciągniesz powodzenie. Biznes i pieniądze: w sklepach, restauracjach i klubach mnóstwo klientów i większe obroty.
Aspekty planet: 10:37 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja odważnym decyzjom i twórczym dyskusjom, a także udanym zakupom. Natchnie nas optymizmem i chęcią do działania.

25 września 2011, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 6.50 w znaku Panny
Dzisiaj warto pilnie słuchać nowych wiadomości, bo czegoś ważnego można będzie się dowiedzieć. Słuchaj intuicji, nie bagatelizuj plotek. Dzień sprzyja nauce i podróżom, ale też porządkom i kończeniu różnych zaległych spraw. Także randki lub spotkania z przyjaciółmi będą udane. Co się uda: rodzinne spotkania, zabiegi kosmetyczne, porządki. Unikajmy: osób, które nas irytują, bo popsują nam dobry dzień. Dieta: zastosuj dietę oczyszczającą, pamiętaj o witaminach. Dom: będziemy zbyt krytyczni wobec bałaganu. Zdrowie i ruch: rób peeling, zadbaj o włosy. Ogród i rośliny: zakładaj trawnik, koś i grab, dobry dzień na porządki. Magia i rytuały: uporządkuj magiczne książki, poszukaj w nich nowych inspiracji. Biznes i pieniądze: odpocznij od zawodowych stresów, możesz zbyt pesymistycznie oceniać swoje zdolności do interesów.
Aspekty planet: 4:40 Księżyc w opozycji z Neptunem, 14:50 Księżyc w trygonie z Plutonem, 21:48 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 23:10 Merkury wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym uczynkom. Ktoś może potrzebować opieki lub pomocy, dlatego warto zadzwonić do krewnych, którzy mieszkają samotnie.

Miłego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>