Horoskop tygodniowy 17-23.10.2011 Izabela Podlaska, Miłosława Krogulska

Autorki: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Będziemy marzyć na jawie i spełniać swoje pragnienia. Słońce ustawi się w trygonie do Neptuna, co sprzyja marzycielom i tym, którzy mierzą siły na zamiary. W tym tygodniu opozycja Merkurego z Jowiszem sprawi, że okazje do szybkiego załatwienia trudnych spraw będą co chwila pojawiać się na naszej drodze. Udadzą się podróże, nawiążemy dużo nowych znajomości, a wiedza sama będzie wchodzić nam do głowy.

W poniedziałek dynamiczny Jowisz i ciekawski Merkury wyznaczą rytm początku tygodnia. W ten dzień szczególnie aktywne będą Skorpiony i Byki. To one najwięcej zyskają w sprawach finansowych i zawodowych. Łatwo nam będzie uzyskać potrzebne informacje. We wtorek Księżyc w znaku Raka skłoni nas do zajęcia się sprawami domu, rodziny i bliskich nam osób. Raki i Ryby mogą być zaniepokojone tym, ile problemów będą musiały rozwiązać. Wszystko się uda dzięki zdecydowaniu i konsekwencji. W środę na niebie tworzyć się będzie kwadra Księżyca w znaku Raka, co zapowiada problemy z pogodzeniem spraw domowych i zawodowych, szczególnie dla Koziorożców i Baranów. W czwartek Bliźnięta i Lwy odniosą duży sukces w sprawach zawodowych. To dobry dzień na prezentowanie swojej pracy i osiągnięć szerszej publiczności lub nowym klientom. W piątek czeka nas wiele towarzyskich atrakcji i romantycznych uniesień. Księżyc w znaku Lwa ustawi się w kwadraturze z Wenus i w koniunkcji z Marsem. Udadzą się randki w ciemno, a ci, którzy  mają ochotę na erotyczne eksperymenty, na pewno znajdą towarzyszy do seksualnej zabawy. Najwięcej w piątek skorzystają z życia Panny i Strzelce. Weekend upłynie nam pod znakiem realizacji marzeń i kontaktu ze sztuką. W sobotę Słońce ustawi się w trygonie z Neptunem, co zapewni Wagom i Wodnikom świetny humor i przełomowe wydarzenia w życiu uczuciowym. W niedzielę nastąpi zmiana planetarnych energii. Słońce wkroczy do znaku Skorpiona, a co za tym idzie, staniemy się bardziej pewni siebie, stanowczy i niezależni od innych. Koziorożce zrealizują sekretny plan i zapewnią wszystkim weekendowe atrakcje.

17 października 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy w dobrych humorach, ale trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. Zapragniemy odmiany i niespodzianek, zaczniemy wyglądać wiadomości od znajomych. Unikajmy chwalenia się, popisywania, składania obietnic i omijajmy szerokim łukiem plotkarzy. Co się uda: odpoczynek, relaks, medytacja, porządki. Unikajmy: zaczynania wielkich rachunków i porządków, zatłoczonych marketów. Dieta: dziś powodzeniem cieszyć się będą lekkie sałatki. Dom: unikaj prania i mycia podłóg, bo wszystko dziś powoli wysycha. Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub poćwiczyć jogę. Unikaj alkoholu, testowania nowych kosmetyków, dzisiaj alergie mogą dać o sobie znać. Ogród i rośliny: pamiętaj o podlewaniu roślin w doniczkach. Magia i rytuały: dodaj soli do kąpieli, a oczyścisz skórę i wzmocnisz aurę. Biznes i pieniądze: idealny dzień na podsumowania, planowanie strategii na kolejny miesiąc.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka czyni zdecydowanymi i oszczędnymi. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski i interesy, więc lepiej w pracy nie obiecywać szefowi zbyt wiele.

18 października 2011, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 3.39 w znaku Raka
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i wyrozumiali. Jeśli zajmujesz się sztuką, odczujesz wielki przypływ natchnienia. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla dzieci. Co się uda: cięższa praca, porządki, szybkie decyzje, rywalizacja. Unikajmy: dyskusji o polityce, pieniądzach i cudzych wadach, bo możliwe są kłótnie. Dieta: dziś łatwo zdecydujesz się na zdrowsza dietę, warto oczyszczać organizm. Dom: możesz zabrać się za większe porządki i cięższe prace. Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na basen, ale do ciężkich ćwiczeń trudno się będzie zmusić. Ogród i rośliny: pal stare liście, oczyszczaj drzewka z zaschniętych owoców, unikaj nawożenia. Magia i rytuały: dobry dzień na magię finansową, a także zrywanie złych związków. Biznes i pieniądze: możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące konkurencji.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja zakochanym, ale dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, a nawet mogą być o kogoś zazdrośni. Kto się nudzi, temu łatwo będzie dzisiaj znaleźć wesołe towarzystwo lub nowe hobby.

19 października 2011, środa
Księżyc w znaku Raka
Będziemy uprzejmi i serdeczni, a także bardzo hojni dla innych. Różne wiadomości i wydarzenia przypomną nam o przyjaciołach i znajomych sprzed lat. Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo dzień sprzyja odnawianiu kontaktów. Co się uda: zakupy, spotkania, ciekawe wydarzenia kulturalne, randki. Unikajmy: pośpiechu, dziś łatwo o kontuzje, pomyłki, niepotrzebne nerwy. Dieta: dziś kusić nas będą kluski i pierogi, uważajmy na dietę. Dom: dobry czas, aby wynieść stare ubrania z garderoby, kupić nowe dodatki. Zdrowie i ruch: wybierz się na spacer, a podczas ćwiczeń uważaj na kontuzje. Ogród i rośliny: unikaj nawożenia i sadzenia krzewów. Magia i rytuały: dzisiaj wykonuj rytuały na powodzenie i przypływ pieniędzy. Biznes i pieniądze: dziś bacznie obserwuj, co robi twoja konkurencja, bo możesz odkryć cudzą strategię!

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie lepszych nawyków, a także pomaga zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Dbajmy dzisiaj o swoją wygodę i zdrowie.

20 października 2011, czwartek
Księżyc w kwadrze w znaku Raka i od godz. 12.07 w znaku Lwa
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Rano przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami. Dziś można zabrać się za prace, które wymagają siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. Co się uda: spotkania ze starymi znajomymi, rozrywki, zwiedzanie, wyjścia do kina lub na koncert. Unikajmy: wielkich zakupów, porządków, dalekich podróży. Dieta: kusić nas będą słodycze i potrawy mączne, dzisiaj trzeba pilnować diety! Dom: unikaj cięższych prac, możesz za to dekorować i dbać o piękno domu. Zdrowie i ruch: odpocznij, dziś organizm jest bardzo wrażliwy i delikatny. Ogród i rośliny: możesz sadzić krzewy i drzewka. Magia i rytuały: dobry dzień, aby stawiać karty lub wróżyć z run. Biznes i pieniądze: nie myśl o kłopotach, bo możesz być zbyt pesymistyczny.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka to wibracja, która sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj skoncentruj się na trudnych sprawach: możesz odkryć różne tajemnice, wyjaśnić czyjeś dwuznaczne zachowanie.

21 października 2011, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a weekendowe plany będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto zająć się sztuką, odpoczynkiem, odpocząć od stresujących obowiązków. Co się uda: krótkie podróże, odpoczynek, oglądanie filmów, randki Unikajmy: plotek, pośpiechu, niepotrzebnych dyskusji ze starszymi osobami. Dieta: organizm domaga się więcej białka. Dom: dziś nie planuj cięższych prac, bo nikt ci w nich nie pomoże. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj łatwo o stłuczenia i kontuzje. Ogród i rośliny: możesz sadzić drzewa i krzewy. Magia i rytuały: myśl o miłości, dla powodzenia noś różowe kwarce i pal świece. Biznes i pieniądze: negocjuj ceny, gorszy dzień dla handlowców.

Wibracja dnia: Osiem
Dzisiaj warto poświęcić chwilę na rachunki lub plany ważnych wydatków. Zastanów się nad swoim budżetem, a jeśli prowadzisz biznes, to poszukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

22 października 2011, sobota
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 16.42 w znaku Panny
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, podróżom i zakupom. Za obowiązki trudno się będzie zabrać, dopiero po południu staniemy się uporządkowani i punktualni. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Co się uda: zwiedzanie nowych miejsc, wprowadzanie w życie nowych pomysłów. Unikajmy: pośpiechu, dziś możemy być roztargnieni i zapominalscy. Dieta: chętnie sięgniemy po mięso i ostre przyprawy. Dom: nie staraj się być idealny, szkoda niedzieli na zakupy lub porządki. Zdrowie i ruch: to nie dobry dzień na wyścigi lub sporty zespołowe, możliwe kontuzje. Ogród i rośliny: kupuj nowe rośliny doniczkowe, dziś łatwo zaaklimatyzują się w nowym miejscu. Magia i rytuały: noś magiczne kamienie, dziś ich moc jest podwójna. Biznes i pieniądze: układaj plany na drugą połowę miesiąca.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie spokoju i równowagi. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu.

23 października 2011, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj nie angażuj się w trudne rodzinne dyskusje, bo logika może dominować nad uczuciami i współczuciem. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja rozwojowi duchowemu, medytacji. Warto zadbać o skórę i urodę. Co się uda: randki, spotkania towarzyskie, sztuka, podróże, zakupy. Unikajmy: kłótni i rozkazywania innym, wszyscy będą wrażliwi na punkcie swoich dokonań i umiejętności. Dieta: trudno będzie oprzeć się ciastkom, ale czasami warto wyznaczyć sobie nagrodę za trudy. Dom: zapal kadzidło aby oczyścić domową aurę. Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na spacer lub wycieczkę rowerową. Ogród i rośliny: możesz pobierać sadzonki winorośli, a także sadzić krzewy. Magia i rytuały: ćwicz telepatię, przesyłaj w myślach pozytywną energię. Biznes i pieniądze: szukaj ciekawych informacji z prasie lub w Internecie.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu i natchnienia. Będziemy chętnie żartować i odważnie flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania.

Pozycje Świateł i planet na tydzień:

Słońce 23 º 16´ Wagi – 0 º 13´ Skorpiona
Pilnujmy spraw finansowych. Skorpiony i Byki mogą spodziewać się dobrych wiadomości w tej dziedzinie.

Księżyc 16 º 54´ Bliźniąt – 20 º 08´ Panny
Będziemy ciekawi świata, ludzi i nowych wiadomości. Bliźnięta i Panny nawiążą wiele nowych znajomości.

Merkury 5 º 34´ – 16 º 09´ Skorpiona
Nie pożyczajmy pieniędzy na prawo i lewo. Koziorożce i Barany powinny wprowadzić w swoje życie więcej oszczędności.

Wenus 9 º 36´ – 18 º 19´ Skorpiona
Pogódźmy się z bliskimi, nie chowajmy długo urazy. Lwy będą w tym tygodniu wyrozumiałe dla bliźnich.

Mars 16 º 27´ – 20 º 23´ Lwa
Będziemy walczyć o swoje do ostatniego tchu. Wodniki przekonają się, co to znaczy siła woli i dadzą radę przeciwnościom.

Jowisz 6 º 53´ – 5 º 58´ Byka w retrogradacji
Medytacja i relaks pomogą nam odnowić siły. Raki i Ryby mogą w tym tygodniu potrzebować więcej odpoczynku.

Saturn 20 º 32´ – 21 º 25´ Wagi
Sprawy urzędowe będą szybko załatwiane. Panny uzyskają w tym tygodniu to, czego w urzędach nie udało się wcześniej załatwić.

Uran 1 º 45´ – 1 º 30´ Barana w retrogradacji
Nie chowajmy do szuflady nowych pomysłów. Wagi wybiją się i zostaną dostrzeżone dzięki swojej inteligencji i refleksowi.

Neptun 28 º 17´ – 28 º 13´ Wodnika w retrogradacji
Kulturalne rozrywki dostarczą nam wiele radości. Strzelce nie usiedzą w domu i chętnie wybiorą się na koncert lub do kina.

Pluton 5 º 07´ – 5 º 14´ Koziorożca
Nie walcz z silniejszymi od siebie. Koziorożce i Bliźnięta powinny schować dumę do kieszeni i posłusznie wykonywać polecenia szefa.

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 00:19 do g. 3:39.
20.10 od g. 5:31 do g. 12:07.
22.10 od g. 14:36 do g. 16:42.
23.10 od g. 22:48 do 24.10 do g. 17:50.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>