Horoskop tygodniowy 24-30.10.2011

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety nie dadzą nam spocząć na laurach. Mars, który będzie najbardziej aktywną planetą w tym tygodniu, będzie nas poganiał i popychał do zadań, za które wcześniej nie chciało nam się zabrać. Nów Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że będziemy chcieli zakończyć stare sprawy, ale niechętnie zabierzemy się za nowe. Na niebie tworzy się harmonijny trygon Jowisza z Plutonem, który zwróci nasza uwagę na sprawy pieniędzy, inwestycji i korzystnego zarządzania tym, co mamy. W weekend czeka nas dobra zabawa, ale i dużo wydatków za sprawą opozycji Słońca z Jowiszem.

W poniedziałek z ochotą zabierzemy się za pracę i obowiązki, bo Księżyc przebywać będzie w znaku Panny. Byki, Panny i Koziorożce będą najlepsze we wszystkim, co robią. We wtorek będziemy mieli mniej siły na trudne sprawy. Księżyc w znaku Wagi skupi naszą uwagę na sprawach partnerskich i na umowach, jakie ostatnio zawarliśmy lub podpisaliśmy. Najbardziej aktywne i pomocne innym będą Wagi i Wodniki. Wenus w kwadraturze z Marsem sprawi, że środa będzie dniem towarzyskiego zamieszania, ale i namiętnych randek. Mars w sekstylu z Saturnem zapewni nam w pracy wsparcie osób z dużym doświadczeniem. Najwięcej zawodowo skorzystają Barany i Strzelce. Wieczorem nów Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że niechętnie będziemy przebywać w dużym towarzystwie. Wybierzemy kameralne spotkania lub domowy odpoczynek. W czwartek Księżyc wychodzi z nowiu, co ożywi Skorpiony, Raki i Ryby. Dziś uda się szybko załatwić sprawy w banku czy na poczcie. W piątek na słowa powinny uważać Lwy i Byki, bo na niebie Merkury ustawi się w kwadraturze z Marsem, co powoduje niestety kłótnie, sprzeczki i pomyłki. Jowisz w trygonie z Plutonem będzie jednak w piątek łaskawy dla tych, którzy ubiegają się o kredyt konsolidacyjny lub pożyczkę. W sobotę Skorpiony, Bliźnięta i Byki powinny kontrolować swoje wydatki, bo Słońce w opozycji z Jowiszem i w sekstylu z Plutonem sprzyja wielkim zakupom, niekoniecznie niezbędnym. To dobry dzień na zabawę, imprezy i randki. W niedzielę Księżyc w Strzelcu będzie nas motywował do aktywności sportowej lub spacerów. Po południu Księżyc przechodzi do Koziorożca, co uaktywni Panny i Koziorożce, które chętnie zaplanują rodzinne spotkania i zadania na kolejny tydzień.

24 października 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 17.50 w znaku Wagi
Będziemy dzisiaj zdyscyplinowani i pracowici. Chętnie nadrobimy różne zaległości zawodowe, odwiedzimy urzędy i uporamy się z drobnymi zaległościami. Dzień sprzyja odnajdywaniu błędów, a także mądrym decyzjom zawodowym, które wyjdą nam na dobre w następnych miesiącach. Po południu aura sprzyja zakupom i spotkaniom z przyjaciółmi. Co się uda: sprawy zawodowe, spotkania z przyjaciółmi, negocjacje. Unikajmy: tłumu, ulegania prośbom i pokusie nadmiernych wydatków. Dieta: wrzuć do garnka kolorowe warzywa, dziś jemy lekko i z ziołowymi przyprawami. Dom: wyrzuć z szafy rzeczy, których od dawna nie nosiłeś. Zdrowie i ruch: pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Ogród: ostatnie dni na sadzenie roślin cebulowych. Biznes i pieniądze: nie ufaj cudownym okazjom, sprawdzaj trzy razy każdą umowę i propozycję.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym spotkaniom, lepszemu dogadywaniu się z ludźmi, a także udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać ludzi, że trzeba się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Na randkach namiętnie i gorąco!

25 października 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy towarzyscy i weseli, ale na nudnych obowiązkach lub nauce nowych zagadnień trudno się będzie skupić. Dzień nie sprzyja ryzykowaniu i nagłemu zaczynaniu nowych spraw. Łatwo będzie zapalić się do pomysłów, które mogą nie wyjść nam na dobre lub poddać złemu wpływowi innych ludzi. Unikaj kłótni, nie daj się wplątać w zawodowe intrygi. Bardzo dobry dzień na randki i towarzyskie spotkania. Co się uda: twórczość, medytacja, randki i miłosne czary. Unikajmy: podróży, trudnych rozmów z szefem lub wypominania innym błędów. Dieta: dziś warto pościć, ograniczyć tłuszcz i jedzenie z konserwantami. Dom: aura sprzyja drobnym kuchennym porządkom, zwłaszcza w spiżarni. Zdrowie i ruch: zadbaj o cerę, kup dobry krem. Ogród: wydaj wojnę chwastom, grab opadłe liście. Biznes i pieniądze: dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom, w sklepach mniejsze obroty.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, kreatywnym pomysłom i urządzaniu wnętrz. Będziemy chcieli szybko spełnić każdą swoją zachciankę. Dlatego od ryzykownych decyzji, hazardu i nierozsądnych ludzi lepiej trzymać się z daleka.

26 października 2011, środa
Księżyc w nowiu w znaku Wagi i od godz. 17.09 w nowiu w znaku Skorpiona
Dzisiaj nasze nastroje będą zmienne, a wobec natłoku obowiązków możemy stać się bardzo nerwowi. Lepiej liczyć tylko na siebie, bo ludzie mogą nam wiele obiecać, ale nie rzeczywiście pomóc. Zastanów się, co naprawdę jest warte pracy, a z czego można zrezygnować. O godz. 21.57 czeka nas nów Księżyca w znaku Skorpiona, co sprzyja duchowej pracy i magicznym rytuałom. Randki będą gorące, o ile tylko uda się znaleźć na nie wolny czas. Co się uda: randki, rytuały oczyszczające i czary, medytacja, wizualizacja. Unikajmy: spraw urzędowych, pożyczek i wielkich wydatków. Dieta: dziś warto oczyszczać organizm, unikaj alkoholu i nadmiaru soli. Dom: zamiast sprzątać i gotować, odpoczywaj. Zdrowie i ruch: rusz się jesienny na spacer, a najlepiej poprawisz sobie nastrój! Ogród i rośliny: podlewaj rośliny w doniczkach, dziś bardziej chcą pić. Magia i rytuały: dzisiaj nów Księżyca, zastanów się jak przyciągnąć powodzenie. Biznes i pieniądze: nowych pomysłów szukaj dziś w Internecie.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Zajmij się dzisiaj swoimi sprawami, porządkami i ważnymi rachunkami. Szybko okaże się, że jest wyjście z kłopotów i możliwości zaoszczędzenia pieniędzy.

27 października 2011, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj będziemy niezdecydowani, senni, a nawet zapominalscy. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Powoli nabierać będziemy sił i optymizmu i im bliżej wieczora, w tym lepszych będziemy nastrojach. Zaczniemy myśleć o swoich korzyściach, co skłania do porzucania nudnych projektów i do zmiany niewygodnych przyzwyczajeń. Co się uda: odpoczynek, gotowanie, drobne prace domowe. Unikajmy: dyskusji o polityce i pieniądzach, szczególnie w pracy. Dieta: ostrożnie, dziś wszystko tuczy, a pierogom i plackom trudno się będzie oprzeć. Dom: nie rób prania, nie myj samochodu – wszystko dłużej schnie i zostają smugi. Ogród: zadbaj o rośliny w doniczkach, owiń w chochoły te, które zostały na balkonie. Zdrowie i ruch: możemy być senni i nieostrożni, uważaj w podróży. Biznes i pieniądze: w sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki pomaga znaleźć szczęście w miłości. Będziemy dziś odważni, pewniejsi swoich zalet. Pisz listy miłosne, rób magiczne rytuały, uśmiechaj się częściej i przyciągaj do siebie ludzi.

28 października 2011, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 16.46 w znaku Strzelca
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen kłótni i niepotrzebnych dyskusji. O godz. 4.57 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem i źle to wpłynie na całą aurę dnia. Niektórzy będą zrzucać męczące zajęcia na innych i ze wszystkich sił walczyć o swoje pieniądze. Dbaj o siebie i szanuj swoje nerwy. Po południu łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, nabierzemy też ochoty na sport. Co się uda: praca intelektualna, pisanie listów i ważnych pism. Unikajmy: kłótliwych osób, a także plotek i rozmów o skandalach. Dieta: rano pij więcej wody z mikroelementami, po południu jedz owoce. Dom: nadal unikaj mycia okien i podłóg, bo będą smugi. Zdrowie i ruch: basen lub joga to najlepszy sport na dziś. Ogród: jeśli nie ma mrozu, podlej iglaki. Biznes i pieniądze: odwiedź bank, zrób rachunki, podpisuj ważne umowy.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja trosce o zdrowie i swoje własne sprawy. Zajmij się rodziną, poświęć czas ludziom, którzy ci ufają. Ryzyko i kłótnie nie wyjdą nam dzisiaj na dobre, nie daj się do nich sprowokować.

29 października 2011, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i rodzinnym. Będziemy w dobrych humorach. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, uprawianie sportu. Co się uda: randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Unikajmy: pożyczania książek lub pieniędzy, bo szybko do nas nie wrócą. Dieta: dziś jemy na ciepło, organizm potrzebuje białka. Dom: wietrz, wieszaj pranie, pal w domu kadzidła. Zdrowie i ruch: graj w tenisa lub squasha, unikaj nudnej siłowni. Ogród: dziś rób większe porządki, grab i pal zeschłe liście. Biznes i pieniądze: po południu w sklepach będzie o wiele więcej klientów.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, dlatego znajdź dzisiaj trochę czasu na mądrą lekturę lub szukanie ciekawych wiadomości w Internecie. Będziemy dociekliwi, wyznaczymy sobie nowe cele i chętnie o nich podyskutujemy.

30 października 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 18.40 w znaku Koziorożca
Dzisiaj będziemy myśleć o odpoczynku i świętym spokoju. Chętnie zagłębimy się w lekturze, odetchniemy od codziennych obowiązków. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Sny i przeczucia mogą być prorocze, znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym. Po godz. 18.40 nie słuchaj marudzenia, bo Księżyc wkroczy w znak Koziorożca i niektóre starsze osoby mogą wygarnąć wszystkim długo skrywane żale. Co się uda: nabierzemy sił, wpadniemy na mądre pomysły, pozbędziemy się starych schematów. Unikajmy: kłótni, pośpiechu, ignorowania cudzych próśb i emocji. Dieta: egzotyczne smaki będą nas bardzo kusić, ale uważaj, bo łatwo przytyć. Dom: ostrożnie, nie przesuwaj mebli, nie noś ciężkich rzeczy. Zdrowie i ruch: wieczorem rób peeling, kładź maseczkę i nawilżaj skórę. Ogród: chroń rośliny przed mrozem, podsypuj torfem i zabezpieczaj. Biznes i pieniądze: wycofuj się z błędnych decyzji, nie pozwól się wykorzystywać.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka to wibracja sprzyjająca pieniądzom, rachunkom i ważnym decyzjom. Dzisiaj licz, planuj, tnij koszta i szukaj okazji do zyskownych inwestycji.

Słońce 0 º 14´ – 7 º 11´ Skorpiona
Skupmy się na rodzinie i odpoczynku.

Księżyc 20 º 09´ Panny – 4 º 13´ Koziorożca
Porządki i kończenie spraw to nasz główny cel.

Merkury 16 º 10´ – 26 º 15´ Skorpiona
Nie tropmy afer i kłamstw tam, gdzie ich nie ma.

Wenus 18 º 20´ – 27 º 02´ Skorpiona
Walka za wszelką cenę może się skończyć bankructwem.

Mars 20 º 23´ – 24 º 11´ Lwa
Warto poprawić swoją kondycję fizyczną.

Jowisz 5 º58´ – 5 º 01´ Byka w retrogradacji

Nie wydajmy za dużo na halloweenowe atrakcje.

Saturn 21 º 25´ – 22 º 15´ Wagi
Ktoś przypomni nam o złożonych kiedyś obietnicach.

Uran 1 º 30´ – 1 º 17´ Barana w retrogradacji
Mimo jesieni będziemy chętnie wychodzić na spacery.

Neptun 28 º 13´ – 28 º 09´ Wodnika w retrogradacji
Wieczorny relaks i medytacja pozwolą nam zachować równowagę.

Pluton 5 º 14´ – 5 º 23´ Koziorożca
Zanim się na coś zdecydujesz, pomyśl dwa razy o kosztach.

Próżny kurs Księżyca:
23.10 od g. 22:48 do 24.10 do g. 17:50.
26.10 od g. 14:19 do 17:09.
28.10 od g.13:50 do g. 16:46.
30.10 od g. 14:31 do g. 17:40.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>