Kto urodził się 22 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które dziś obchodzą urodziny!

Znane osoby urodzone 22.06 to: autor „Kodu Leonarda Da Vinci” Dan Brown (1964), piosenkarka z lat 80-tych Cyndi Lauper (1953), amerykańska aktorka Meryl Streep (1949), amerykański reżyser Billy Wilder (1905), włoski rewolucjonista i prawnik Giuseppe Mazzini (1805), polski pisarz i działacz społeczny Janusz Korczak (1878), niemiecki pisarz Erich Maria Remarque (1898), polski pisarz Michał Choromański (1904), polski pisarz i reżyser filmowy Tadeusz Konwicki (1926), polski reżyser i scenograf teatralny Jerzy Grzegorzewski (1939), austriacki aktor Klaus Maria Brandauer (1944), polski polityk Józef Oleksy (1946), francuska aktorka Emmanuelle Seigner (1966), dziennikarka telewizyjna, krytyk literatury i feministka Kazimiera Szczuka (1966), polski aktor Marcin Dorociński (1973).

Opis urodzonych dzisiaj autorstwa przedwojennego astrologa Jana Starży-Dzierżbickiego:

Kto urodził się 22 czerwca

Jest uczuciowy i kochliwy – lecz może nie wyjść dobrze na tem.

Zdolny, wymowny – potrafi doskonale prowadzić konwersację, popisywać się swymi umiejętnościami, olśniewać innych i błyszczeć w świecie.

W towarzystwie jest bardzo sympatyczny i rozwesela swe otoczenie. Posiada umiejętność fascynowania innych i przyciągania przyjaciół.

Dobry z niego towarzysz, kompan, przyjaciel i sąsiad. Lubi jednak występować okazale na zewnątrz i wielce jest przywiązany do życia zmysłowego.

Gdy jakiś interes nie uda mu się w jednym miejscu – niezwłocznie zaczyna coś innego w drugim – a jego wysiłki najczęściej zostają uwieńczone powodzeniem.

Dość samowolny i uparty — jednocześnie jest bardzo wrażliwy, czuły, uczuciowy i zmysłowy. Podpada pod wpływ osób płci odmiennej dzięki swej kochliwości. Jego wrażliwość potęguje się z wiekiem.

Wady związane z dzisiejszymi urodzinami — to zbytnia zmysłowość. Taki człowiek ugania się za przyjemnościami, co może przybrać zbyt duże rozmiary. Poświęca wówczas żądzy użycia na ofiarę zarówno swe szczęście rodzinne jak i sprawy zawodowe.

Kobieta dziś urodzona — zazwyczaj również jest zmysłową i kokietuje mężczyzn. Zmienna — pożąda wrażeń i podlega nastrojom. Łatwo jej przychodzi zerwanie narzeczeństwa, a swe małżeństwo traktuje dość niedbale.

Jest natomiast silnie przywiązana do dzieci, a w razie separacji z mężem – walczy o nie zaciekle.

Dziecko dziś urodzone potrzebuje jak największej opieki moralnej i starannego wychowania. Dzięki jego zdolnościom wysiłki wychowawców wydadzą jak najlepsze rezultaty.

Kto urodził się dzisiaj — powinien dążyć do tego, aby opanować swą zmysłowość i nadmierną wrażliwość.

2 myśli nt. „Kto urodził się 22 czerwca

  1. Inka

    Jezu! Przeczytałam i jestem w ciężkim szoku. Urodziłam się 22 czerwca i to wszystko jest o mnie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>