Kto urodził się 23 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które mają dziś urodziny!

Znane osoby urodzone 23.06 to: francuski piłkarz Zinedine Zidane (1972), niemiecki drukarz i wynalazca druku Jan Gutenberg (1400), królowa Francji i żona Ludwika XV Burbona Maria Leszczyńska(1703), cesarzowa Francji i żona Napoleona I Józefina de Beauharnais (1763), polski aktor i reżyser teatralny Juliusz Osterwa (1885), rosyjska poetka Anna Achmatowa (1889), król Wielkiej Brytanii i cesarz Indii Edward VIII Windsor (1894), amerykański seksuolog Alfred Kinsey (1894), amerykański reżyser Bob Fosse (1927), polski aktor Maciej Stuhr (1975).

Specjalnie dla nich opis ich charakteru według znanego przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 23 czerwca

Subtelny, spostrzegawczy — potrafi wywierać wpływ na swe otoczenie.

Jest to człowiek sympatyczny, usposobiony pokojowo, zadowolony ze siebie i z życia. Jego charakter jest dość równy i wesoły, co zwłaszcza daje się zaobserwować w wieku starszym.

Ma wielki dar spostrzegawczy i dzięki dużej intuicji zręcznie odgaduje rzeczy ukryte i niejasne. Subtelny, zmysłowy lubi występować publicznie i potrafi fascynować tłumy.

Usposobienie jego jest czułe i kochające; potrafi się silnie przywiązywać i wówczas chętnie poświęca się dla osób kochanych. Toteż w miłości zazwyczaj jest szczęśliwy, a jego małżeństwo zapowiada się również dość harmonijnie.

Zawód jego jest tego rodzaju, że wymaga odbywania dalszych podróży.

Więzy sympatii łączą go ze społeczeństwem i przywiązany jest zarówno do swego kraju, jak i do krewnych oraz do swego ogniska rodzinnego. Nieraz dłuższy czas przemieszkuje na jednym miejscu, a zwłaszcza lubi zamieszkiwać i spacerować nad wodą.

Potrafi zręcznie urządzać się w życiu i czyni mądry użytek ze swego majątku, który zdobywa stopniowo. Toteż najczęściej osiąga dobrobyt.

Może się zdarzyć, że pierwsza część jego życia jest mniej pomyślna, zwłaszcza w młodości mogą go oczekiwać przykrości. Jednakże w drugiej połowie życia jego kariera się ustala i potęguje się stopniowo, a on sam czuje się coraz lepiej.

Wady urodzin dzisiejszych – to pewna próżność i lekkomyślność. Człowiek urodzony dzisiaj całkiem niepotrzebnie sądzi ludzi wedle ich wyglądu zewnętrznego.

4 myśli nt. „Kto urodził się 23 czerwca

  1. Katarzyna

    Spostrzegawczość się zgadza, intuicja, wesoły charakter i przywiązanie do ludzi a także to że potrafię występować pblicznie. Ale chyba nie do końca oceniam ludzi po wyglądzie:) 23.06.1977r. – to Ja

  2. piotru$

    wszystko sie zgadza,oprucz tego ze oceniam ludzi po wygladzie.. ale rzeczywiscie jestem b zabawny:d Fanny ze mnie chłoposzek;p

    Ale poza tym wszystko Oke;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>