Kto urodził się 24 czerwca

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla wszystkich Raków urodzonych dzisiaj!

Znane osoby urodzone 24 czerwca to: święty, polski filozof i teolog Jan z Kęt (1390), święty, hiszpański karmelita, mistyk Jan od Krzyża (1542), polski poeta i polityk Jan Andrzej Morsztyn (1621), polski malarz Jan Matejko (1838), argentyński pisarz Ernesto Sábato (1911), francuski reżyser filmowy i aktor Claude Chabrol (1930), czeska piosenkarka Helena Vondráčková (1947), polski przedsiębiorca Jan Kulczyk (1950), polski wokalista zespołu Piersi i aktor Paweł Kukiz (1963), polska aktorka Anna Samusionek (1971), polski skoczek narciarski Wojciech Tajner (1980), polski autor fantastyki Jakub Ćwiek (1982).

Specjalnie dla nich opis ich charakteru według znanego przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 24 czerwca

Elegancki, bystry — pragnie żyć w dobrobycie i być otoczonym komfortem.

Jest dość szlachetny, zrównoważony, zmysłowy, wesoły; lubi rozrywki i zabawy, muzykę, życie w zbytku i wygodach.

Trzeba dodać, że przy tym wszystkim jest to człowiek poważny, bystry, dość chytry i przedsiębiorczy — a zwłaszcza celuje w różnych tajnych planach i projektach.

Z wielkim uporem idzie własną drogą, nie słuchając ostrzeżeń innych ludzi i można powiedzieć, że nie zawsze dobrze na tym wychodzi.

Lubi ceremonie i uroczyste występowanie na zewnątrz, jest elegancki i niepozbawiony pewnych zdolności aktorskich.

Piękno przyrody czyni nań wielkie wrażenie i nieraz poświęca swój czas na podziwianie pięknych krajobrazów, hodowle kwiatów lub pracę w jakiejś dziedzinie sztuk pięknych, których jest również zwolennikiem.

Nie pragnie bynajmniej wysilać się zbytnio w życiu. Chociaż potrafi być bardzo aktywnym i w razie potrzeby rozwija wielką przedsiębiorczość — woli jednak życie beztroskie.

Wadą jego jest również, iż bywa dość egoistyczny i zazdrosny, i nie wykazuje bynajmniej ochoty do świadczenia przysług innym ludziom.

Zazwyczaj dzięki swej subtelności i przebiegłości – doskonale sobie daje radę w życiu.

Za wszelką cenę pragnie żyć w dobrobycie i być otoczonym komfortem, co jednak musi nieraz okupywać bardzo drogo – ceną ustępstw moralnych lub też swej ambicji.

11 myśli nt. „Kto urodził się 24 czerwca

 1. klaudia2008xx

  Ja jestem z 24 czerwca
  Pozdrawiam wszystkich urodzonych tego pięknego dnia

 2. Klaudia ;)))

  Ja też urodziłam sie 24 ;)) Heh.. też mam na imie KLaudia ;P Pozdrawiam wszystkie Raki urodzone 24 czerwca!:**

 3. myszeida

  ja też jestem z 24 czerwca ale opis, że „Lubi ceremonie i uroczyste występowanie na zewnątrz, jest elegancki i niepozbawiony pewnych zdolności aktorskich.” nie za bardzo pasuje do mnie.. ;))

 4. pit3r

  także urodziłem się 24 czerwca tak jak Leo Messi i mam do niego podobny nos :D

  >Jan: urodzeni 24 czerwca to ludzie dobrzy i romantycy…

  potwierdzam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>