Kto urodził się 25 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które mają dziś urodziny!

Znane osoby urodzone 25.06 to: brytyjski piosenkarz George Michael (1963), reżyser Sidney Lumet (1924), brytyjski pisarz George Orwell (1903), kataloński architekt Antoni Gaudí (1852), polski aktor Henryk Talar (1945).

Specjalnie dla nich opis ich charakteru według znanego przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 25 czerwca

Może osiągnąć powodzenie dopiero w drugiej połowie życia, gdyż jego młodość zazwyczaj jest niezbyt fortunna.

Uczuciowy i religijny - jest jednocześnie nastrojowy i zmienny. Okresy aktywności zmieniają się u niego kolejno z periodami bierności i bezwładu.

Potrafi obracać się we wszystkich sferach towarzyskich z jednakową łatwością, łatwo zmienia swych przyjaciół,

Wola jego nie jest silna a potężne wzruszenia i uczucia, jakim ulega – łatwo ją znoszą, opanowują jego rozsądek i sprawiają, że zapomina o zebranym doświadczeniu życiowym.

Namiętności jego są bardzo silne, a zmysłowe skłonności często sprowadzała go na bezdroża. Osoby płci odmiennej wywierają nań wpływ przyciągający. O ile nie zachowa ostrożności — może to spowodować bardzo ujemne rezultaty w jego życiu.

Kilkakrotnie w życiu podlegnie silnemu wpływowi kobiet — co wywrze duży wpływ na jego losy.

Trzeba dodać, że odznacza się poczuciem własnej godności i z zamiłowaniem poświęca się studiom, dzięki czemu może nawet zostać wybitnym uczonym. Nieraz prowadzi życie samotne; zazwyczaj kształci się za granicą.

Kobieta urodzona dzisiaj jest zazwyczaj dość ładna, o sympatycznej powierzchowności, aktywna, nieco popędliwa — chociaż zaraz się uspakaja.

Będzie mieć dzieci, do których będzie bardzo przywiązana.

Nieco bojaźliwa — nie zawsze szczera znajduje przyjemność w okazywaniu pomocy innym i opiekowaniu się słabszymi.

Kto urodził się dzisiaj – zazwyczaj w młodości niezbyt jest szczęśliwy i czuje się nieszczególnie.

W drugiej jednakże połowie życia wszystko zmienia się na lepsze; pozycja się ustala, zdobywa dobrobyt, a jego samopoczucie poprawia się wybitnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>