Kto urodził się 26 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które mają dziś urodziny!

Znane osoby urodzone 26.06 to: polski dziennikarz, pisarz, żeglarz Krzysztof Baranowski (1938), polski reżyser filmowy Krzysztof Gradowski (1943), amerykański piosenkarz Chris Isaak (1956), polska polityk Nelli Rokita (1957), polski judoka i olimpijczyk Paweł Nastula (1970), polski aktor Paweł Małaszyński (1976).

Specjalnie dla nich opis ich charakteru według znanego przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 26 czerwca

Niespokojny, ekscentryczny — lubi przebierać miarę.

Jego charakter jest całkiem swoisty i nieraz bardzo oryginalny. Może się okazać, iż posiada on jakieś niezwykłe zdolności, które rzadko tylko zdarzają się pośród ludzi, albo też zajmie się jakiemiś studiami nauk nieznanych.

Może się również zdarzyć, że osiągnie wysoki rozwój wewnętrzny i wyrośnie ponad życie swego otoczenia, które nie jest w stanie go zrozumieć. Wówczas pomiędzy nim a ludźmi powstaje wielki przedział.

W każdym razie człowiek dziś urodzony ma charakter kontemplacyjny, głęboki, lubiący rozmyślania lub jakieś poważne studia.

Chociaż jego intelekt jest niezwykle przenikliwy — jego uczuciowe życie jest również bardzo silne. Stąd też charakter człowieka dziś urodzonego przy całej – głębi myślowej i zdolnościach umysłowych — podlega bardzo silnemu wpływowi zmysłów, co może prowadzić na tory niepożądane.

Potrafi kochać bardzo silnie, być doskonałym kolegą i dobrym przyjacielem. Bardzo wrażliwy jest dość oszczędny, wytrwały i ambitny. Posiada zazwyczaj dobry słuch muzyczny.

Pragnie rozkoszować się użyciem dobrych rzeczy świata tego i nie ma zamiaru sobie niczego odmawiać. Mimo jego zdolności intelektualne, wykazuje w tym kierunku skłonności materialistyczne.

Jego natura jest przy tym niespokojna i ekscentryczna – a dzięki temu nieraz popada w krańcowość
i przebiera miarę. Pod wpływem silnych impulsów i namiętności skłonny jest do popełnienia wybryków, co może go nawet narazić na przewroty losu

Wady. Jest zmysłowy a jego myśli wkraczają często na tory pożądliwości. Dąży w życiu do zaspokojenia swych pożądań zmysłowych, co sprowadza nań wstrząśnienia lub przewroty,

Koleje jego losu są zazwyczaj zmienne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>