Kto urodził się 27 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które mają dziś urodziny!

Znane osoby urodzone 27.06 to: król Węgier i święty Władysław I (1040), cesarz bizantyjski Manuel II Paleolog (1350), książę Orleanu i król Francji Ludwik XII Walezjusz (1462), król Francji Karol IX Walezjusz (1550), francuski poeta, filozof i historyk nauki Gaston Bachelard (1884), polski reżyser filmowy Krzysztof Kieślowski (1941), amerykańska projektantka mody Vera Wang (1949), polski aktor Bogusław Linda (1952), francuska aktorka Isabelle Adjani (1955), amerykański operator i reżyser filmowy pochodzenia polskiego  Janusz Kamiński (1959), polski dziennikarz, satyryk, podróżnik Wojciech Cejrowski (1964), amerykański aktor Tobey Maguire (1975), polska aktorka Urszula Grabowska (1976).

Specjalnie dla nich opis ich charakteru według znanego przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 27 czerwca

Lubi życie domowe, ale jego charakter jest dość kapryśny.

Jest niezwykle wrażliwy, ma wybitnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości i bardzo intensywnie odczuwa wszystko, co dzieje się dookoła.

Do jego szczęścia potrzebne mu jest koniecznie otoczenie harmonijne. Łagodny, nastrojony pokojowo pragnie unikać wszelkich nieporozumień i sporów.

Dużo przeżywa psychicznie, posiada silną intuicję, wykazuje skłonność do rozwoju duchowego i chęć przyjścia z pomocą ludzkości.

Przyjemny, harmonijny, lubi życie domowe — nie nadaje się jednak do ciężkiej pracy.

Wyobraźnia jego jest bardzo rozwinięta, a charakter kapryśny. Jest to człowiek uczuciowy, lecz nieostrożny. Odnosi się z ufnością do swego otoczenia i wierzy ludziom niegodnym zaufania — na czym nieraz źle wychodzi.

Mało zna się na przywarach ludzkich, a jego usposobienie jest ufne, kochające, zdolne do uczuć głębokich.

Charakter ma jednak dość niestały, a lubi zbytek i użycie. Podlega też zbyt silnemu wpływowi płci odmiennej — co nie będzie mieć dla niego dobrych skutków.

W miłości najczęściej czekają go zmartwienia, chociaż swoje życie zmysłowe może rozpocząć dość wcześnie.

Wybuchy namiętności silnie wpływają na całe jego życie i powodują ujemne kryzysy.

Organizm niezbyt ma mocny. Urodzenie dzisiejsze przynosi ewentualność cierpień żołądkowych lub też wielką wrażliwość żołądka, potęgującą się z wiekiem.

Powodzenie osiąga zazwyczaj dopiero w drugiej połowie życia. Pierwszą wypełniają przeważnie wysiłki bezpłodne.

13 myśli nt. „Kto urodził się 27 czerwca

 1. małgorzata

  Uf!!!! Nareszcie ktoś o mnie napisał. Ta data jest najpiękniejsza pod słońcem. Chociaż niekiedy życie daje nam kośc. Raki są najlepsze.
  Pozdrowienia i dzięki za pomysł

 2. Ania

  Szczerze choć ciezko przyznac to prawda :/ piszemy w tym momencie o sobie w/w ale tak jest jestyśmy cieplymi istotami ale blache problemy traktujemy jak wielkie….wtedy potrzebujemy ciepla i stabilizacji i komfortu psychicznego dla wlasnego dobra ktore przekladamy na inne osoby dające nam poczucie bezpieczeństwa :)

  3majcie się 27.06 z kazdego rocznika :) Pozdrawiam i tylko szczęscia zyczę :o)

 3. Paulla

  Wszystkiego Naj Naj tym ktorzy obchodza urodziny 27.06 !
  Raczkiii Górąą !!!! ;** Pozdrowienia dla tych : )

 4. Domcia

  Wszystkiego naj :*

  jestem rakiem z 27 czerwca, dzisiaj mam 30 urodziny. I to co czytam powyżej, idealnie mnie opiusuje :)

 5. Kris

  Hmmm… raki, pierwsza dekada, to ludzie uczuciowi, wrażliwi, marzyciele, cierpiący romantycy, często naiwni, ale czasem wyciągają wnioski i potrafią twardo stąpać po ziemi, choć nigdy nie dorównają bykom czy tez koziorożcom pod względem wychłodzonego racjonalnego dążenia do materialnego celu. Raki są domatorami a skrzydeł dodaje im miłość ukochanej osoby która dodaje mu skrzydeł

 6. Ja

  Wiecie, raczki… kiedyś, jeszcze parę lat temu bylam dokładnie taka jak to jest opisane. Ale dziś ze zdziwieniem stwierdzam, że to nie opis należący do mnie. jakimś cudem pozbyłam się w/w cech (czyżby życie mnie zachartowało??) i nieźle mi z tym

 7. Sylwia

  Raki górą :) Zauwazylam ze wszytskim sie to sprawdzilo .. mi rowniez.. szkoda tylko ze z ta milościa nie jest za ciekawie no ale jak to w zyciu idealnie byc nie moze.. takze luz :)

 8. natalia

  Moj synek urodził sie 27 czerwca 2010, opis idealnie charakteryzuje póki co jego wrazliwe usposobienie, dużo się mi żali, mało płacze, tuli się i ma takie madre niebieskie oczka:) parę miesięcy temu zaraz po tym jak sie urodził, pewna osoba posiadajaca pewne zdolności opowiedziała o nim ten sam zyciorys(nie znał jego daty urodzenia) powiedział wlasnie, że zycie uczuciowe będzie dla niego nie lada problem bo bedzie zbyt latwowierny- i to mnie zmartwiło najbardziej, bo jak kazda mama chce dla swojego dziecka i uchronic go przed okrutnym światem. Wspomniał tez, że bedzie bardzo zazdrosny o mnie- o mamę. Jestem zodiakalna Skorpionicą+ Raczek? mmmm…swietne połaczenie:)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>