14.12.2011 Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne: wykład „Saturn w Wadze i horoskopy ślubów” Izabeli Podlaskiej

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne: Saturn w Wadze i horoskopy ślubów – Izabela Podlaska

14.12.2011 r. godz. 17:30 – 19:30
Wykład „Saturn w Wadze i horoskopy ślubów” Izabeli Podlaskiej
 

Izabela Podlaska - wykład o horoskopach ślubów i Saturnie w Wadze - Polskie Stowarzyszenie AstrologiczneSaturn, który od października 2009 roku przebywa w znaku Wagi, skupia naszą uwagę na sprawach związków i relacji z ludźmi. W polityce pobyt Saturna w znaku Wagi patronował w różnych krajach powstaniu trwałych koalicji. W życiu par zaowocował decyzjami o ślubie, które często wzbudzały kontrowersje lub zdziwienie. Izabela Podlaska przedstawi reguły wyznaczania szczęśliwych dat dla ceremonii ślubnych. Według nich wyznaczymy najlepsze w 2012 roku dni na ślub. Przyjrzymy się horoskopom słynnych i egzotycznych ślubów, jakich byliśmy świadkami przez ostatnich kilka miesięcy: od królewskiego ślubu Williama i Kate, przez ślub słynnego beatlesa Paula McCartney’a po wyznaczony przez astrologów ślub bhutańskiego króla Jigme Wangchuka.

Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 ul. Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa, sala wykładowa na IV piętrze. Cena: 5 zł dla członków PSA, 15 zł dla osób niezrzeszonych. Od 17:30 do 18:00 sprawy organizacyjne. O godz. 18:00 zaczyna się wykład.

Izabela Podlaska - astrolog, Polskie Stowarzyszenie AstrologiczneIzabela Podlaska jest astrologiem, tarocistką i dziennikarką. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, biznesowej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Czary.pl i Astroportal.pl. Jest redaktorem naczelnym kwartalnika Astrologia Profesjonalna i współwydawcą kwartalnika Tarocista. Jest przedstawicielem Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do międzynarodowych organizacji astrologicznych: AAGB, ISAR, NCGR, ALL. Mieszka w Warszawie.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne, info: Izabela Podlaska 0-600-218-488/588 www.polskaastrologia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>