Kto urodził się 30 czerwca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które mają dziś urodziny!

Znane osoby urodzone 30.06: król Francji Karol VIII Walezjusz (1470), polski poeta i laureat Nagrody Nobla Czesław Miłosz (1911), polski pisarz Miron Białoszewski (1922), polski reżyser filmowy Jan Łomnicki (1929), amerykański bokser Mike Tyson (1966), polski aktor Robert Więckiewicz (1967), niemiecki kierowca wyścigowy Ralf Schumacher (1975).

Specjalnie dla nich opis ich charakteru według znanego przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 30 czerwca

Może mu się powieść w dziennikarstwie lub polityce.

Praktyczny, sprytny, umie wykorzystać okazje życiowe i zdobywać majątek. Dzięki swym wystąpieniom publicznym łatwo jedna sobie zwolenników i zyskuje sympatię. Zwłaszcza potrafi sobie umiejętnie pozyskać zwolenników w sferach robotniczych.

W sprawach publicznych potrafi umiejętnie dawać sobie radę — zarówno jak i w zawodach, które polegają na wielu zmianach i szybkim obrocie pieniędzy.

Może być dobrym dziennikarzem, gdyż lubi wszystkim opowiadać o tym, co wie od innych. Prawdę powiedziawszy — dzięki tej swej nadmiernej gadatliwości — może nawet wielu osobom zaszkodzić.

Ponieważ jest zwolennikiem posłuszeństwa i karności wojskowej, może w armii liczyć również na powodzenie.

Co mu grozi? Pobłaża sobie i nie krępuje się w dążeniu do zadowolenia swych zmysłów. Łatwo też przychodzi osobom płci odmiennej go usidlić — przez co jego szczęście rodzinne może być narażone na szwank.

W życiu zazwyczaj czekają go jakieś skryte miłostki i przygody niezwykłe.

W małżeństwie czekają człowieka tak urodzonego nieporozumienia. Niechaj się stara opanować swą zmysłowość, aby uniknąć przykrości domowych.

Najlepsze małżeństwo — z osobami, jakie urodziły się od dnia 22 października do dnia 21 listopada i od dnia 19 lutego do dnia 20 marca.

Wady. Myśli swe potrafi ukrywać bardzo umiejętnie. Jest nieszczery i nie można mu wierzyć.

Kobieta tak urodzona niechaj się strzeże niebezpiecznej przygody miłosnej.

Jedna myśl nt. „Kto urodził się 30 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>