Mars w znaku Lwa

Na niebie Mars powoli zbliża się do końca swojej wędrówki przez znak Lwa – opuści go 1 lipca 2008. Przez ostatnie dwa miesiące w kampanii prezydenckiej w USA mieliśmy pokaz działania Marsa w tym znaku: Hillary Clinton ma w swoim horoskopie Marsa w upartym i dumnym znaku Lwa, przez co walczyła do końca o prezydenturę, mimo coraz mniejszych szans i coraz większych kosztów.

Karta XI Siła z Durer Tarota Lo ScarabeoOsoba z Marsem w znaku Lwa pracuje energicznie, nie oszczędza siebie i współpracowników – lubi natychmiast widzieć efekty swoich działań. Praca wymagająca codziennego wysiłku nudzi go i irytuje. Marzy o stanowisku kierowniczym, z wdziękiem przekonuje innych, aby wykonali pracę za niego. Przeważnie zależy mu na luksusie i dąży do posiadania wielkiego domu i bardzo drogiego samochodu. Lubi chwalić się efektami swojej pracy, jest przy tym bardzo gościnny i hojny. Chce być doceniany i chwalony, to główna przyczyna, dla której podejmuje jakiekolwiek działania.


Wyróżnia go silna ambicja, lubi hazard i zakłady, bywa wtedy bardzo lekkomyślny. Aby postawić na swoim gotów jest ponieść duże ofiary. Lubi rywalizować w każdej dziedzinie życia, duży nacisk kładzie na to, że jest w czymś lepszy lub bardziej oryginalny niż inni. CZYTAJ DALEJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>