Wenus w znaku Raka

Na niebie Wenus przemierza znak domowego i rodzinnego Raka, opuści go 12 lipca 2008. Poniżej fragment mojego artykułu o Wenus w Raku, jaki umieściłam na Astroportalu:

Karta XVIII Księżyc z Tarota Klasycznego Lo Scarabeo„Osoby z Wenus w znaku Raka mają duże uzdolnienia artystyczne, szczególnie muzyczne. Lubią duże i małe przyjemności. Uwielbiają zabawę i towarzystwo. Na co dzień potrzebują czułości i przywiązania. Cenią sobie bezpieczeństwo, najlepiej czują się w atmosferze rodzinnej, bardzo lubią dzieci. Umieją wyrażać kobiecą stronę swojej osobowości.

W kontaktach z ludźmi na początku są zdystansowani. Potrzebują czasu na to, aby poczuć się bezpiecznie, żeby się otworzyć przed innymi. W grupie przyjaciół czy rodziny są świetnymi animatorami, organizują częste spotkania, aby zacieśnić relacje między bliskimi osobami.

Nie lubią flirtów i romansów, nie rozumieją towarzyskich gier. Są wrażliwi i łatwo je zranić. W związku są oddanym partnerami. Zbyt uzależniają się od wpływów zewnętrznych. Może to doprowadzić do zbytniej uległości. Dopiero odpowiedni partner i prawdziwe uczucie pomoże im poczuć się bezpiecznie i swobodnie. ” CZYTAJ DALEJ

Jedna myśl nt. „Wenus w znaku Raka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>