8.02.2012 Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne: wykład Marii Raczyńskiej „Kwintyle – punkty pięciokrotne na ekliptyce”

8.02.2012 godz. 17:30-19:30
Wykład „Kwintyle – punkty pięciokrotne na ekliptyce” Marii Raczyńskiej

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne zaprasza na wykład Marii Raczyńskiej o
małych aspektach.

Odmierzając na ekliptyce kąt 72 stopnie (kwintyl) lub 144 stopnie (bikwintyl) od punktów kardynalnych, otrzymamy pewne wyróżnione miejsca. Jak je zinterpretować w horoskopie urodzeniowym? Zapraszamy do udziału w warsztatach oraz do dyskusji.

Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy ul. Szczęśliwickiej 56, 02-353 w Warszawie, sala wykładowa na IV piętrze. Koszt: 5 zł dla członków PSA, 15 zł dla osób niezrzeszonych. Od 17:30 do 18:00 sprawy organizacyjne. O godz. 18:00 zaczyna się wykład. UWAGA! Osoby, które chcą nagrać wykład, muszą przed rozpoczęciem spotkania zapytać o zgodę wykładowcę oraz organizatora spotkania.

Maria Raczyńska zainteresowała się astrologią w latach 90-tych uczestnicząc w wykładach i warsztatach prowadzonych przez Leszka Weresa i Wojciecha Jóźwiaka. Obecnie, po dłuższej przerwie, tematem astrologii zajmuje się ponownie uczestnicząc w wykładach PSA i pisząc artykuły do kwartalnika „Trygon”. Pracując jako nauczyciel bada zdolności i predyspozycje młodzieży.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne, info: Izabela Podlaska 0-600-218-488/588 www.polskaastrologia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>