Horoskop tygodniowy 2-8.04.2012

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc zbliża się do pełni, a więc wielkanocne przygotowania miną nam w trochę nerwowej i niespokojnej aurze. Trzymaj nerwy na wodzy i unikaj kłótni, a wszystko zacznie się dobrze układać. W piątek czeka nas pełnia Księżyca, a po niej poczujemy, że musimy zwolnić i odpocząć. Nie martw się, jeśli nie zdążyłeś z porządkami lub zamiast piec mazurki, po prostu je kupiłeś. Wielkanoc minie nam w serdecznej, rodzinnej atmosferze. Będziemy chcieli chodzić na spacery, a nie długo siedzieć za stołem.

Wielkanocna pełnia
6.04 czeka nas wielkanocna pełnia w znaku Wagi. Bądźmy wyczuleni na potrzeby bliskich. W przedświątecznym zamieszaniu nie zapomnijmy o tym, co najważniejsze. Wysłuchajmy tych, którzy mają problemy lub coś ważnego się w ich życiu dzieje. Twoje wsparcie może być w tym tygodniu bezcenne. Pełnia w Wadze skupia naszą uwagę na sprawach zasobów, pieniędzy i kredytów. Zrób podczas pełni plan wydatków i oszczędności na kolejne tygodnie, a łatwiej ci będzie go potem konsekwentnie realizować.

2 kwietnia 2012, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Od rana nabierzemy ochoty na zabawę i rozrywkę. O godz. 11.20 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. Może być wesoło, bo każdy będzie chciał czymś imponować i w czymś być najlepszym. Po pracy lub szkole zajmij się sportem, sztuką, zaplanuj randki i wielkanocne podróże. Zajęcia, które są związane ze sztuką, dostarczą wszystkim wiele emocji i dadzą nam zastrzyk pozytywnej energii. Baw się i odpoczywaj, a wielkie porządki przełóż na inny dzień.
Co się uda: zakupy, towarzyskie wizyty, randki, sport, robienie wielkanocnych dekoracji.
Unikajmy: brania kredytów, dyskusji o pieniądzach.
Dieta: dziś gotujemy kreatywnie, będziemy testować ciekawe przepisy.
Dom: wymigamy się od męczących obowiązków.
Zdrowie i ruch: doskonały dzień na rolki, rower, jogging.
Biznes i praca: wymyślaj nowe usługi, układaj strategię pokonania konkurencji.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki pomaga się skoncentrować na trudnych zadaniach. Możemy dzisiaj znaleźć błąd, jakiego nie spostrzegliśmy  wcześniej. Popołudnie sprzyja medytacji i wizualizacji.

3 kwietnia 2012, wtorek
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 15.54 w znaku Panny
Rano nie obiecuj zbyt wiele, bo ludzie będą weseli i otwarci, ale potem zaczną szukać okazji do oszczędności i pozbycia się części spraw. Uważaj, aby ktoś nie obarczył cię swoją pracą. Po południu zadbaj o swoje zdrowie i urodę. Księżyc w znaku Panny pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy, a także sprzyja przechodzeniu na zdrową dietę. O godz. 19.34 Księżyc znajdzie się w opozycji z Neptunem, zajmij się wtedy sztuką lub obejrzyj inspirujący film.
Co się uda: dbanie o urodę, porządki, wieczorem gotowanie i prasowanie.
Unikajmy: plotek i kłótni! Co dzisiaj powiemy, rozniesie się lotem błyskawicy.
Dieta: jedz zboża, unikaj konserwantów i tłuszczu, pij dużo wody.
Dom: możesz prać, gotować i robić większe porządki.
Zdrowie i ruch: wstąpi w nas duch rywalizacji, warto się więcej ruszać.
Biznes i praca: szukaj pomysłów na oszczędności, nie bój się zmian i nowości.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja odkrywczym pomysłom. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, wieczorem poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

4 kwietnia 2012, środa
Księżyc w znaku Panny
Dzień bardzo sprzyja porządkom, rachunkom i załatwianiu różnych zaległych spraw w urzędach lub administracji. Postaraj się być dokładny i punktualny, bo o godz. 15.36 Księżyc znajdzie się w trygonie z Jowiszem, a to sprzyja zawodowym sukcesom. Zadbaj też o swoje zdrowie, bo dzisiaj organizm potrzebuje więcej mikroelementów i witamin. Księżyc w znaku Panny sprzyja dbaniu o urodę, warto też wybrać się do lekarza albo kosmetyczki lub fryzjera.
Co się uda: definitywne kończenie niechcianych spraw, przeganianie konkurencji.
Unikajmy: rozmów o uczuciach, plotek na temat cudzych miłostek i romansów.
Dieta: dzisiaj jemy w biegu, najlepiej potrawy ciepłe i ostre.
Dom: wyrzuć z szary stare rzeczy, pozbądź się wreszcie różnych rupieci.
Zdrowie i ruch: warto uprawiać sport, zapisać się na fitness. Odwiedź kosmetyczkę i fryzjera.
Biznes i pieniądze: w sklepach trochę mniejsze obroty, klienci będą wybrzydzać, a pracownicy mogą się spóźniać.

Wibracja dnia: Cztery
Cztery to wibracja wewnętrznej równowagi i spokoju. Zamiast się spieszyć i denerwować, bądź cierpliwy i opanowany,a postawisz na swoim.

5 kwietnia 2012, czwartek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 17.33 w znaku Wagi
Dzisiaj unikaj trudnych rozmów i osobistych decyzji, bo nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. To dobra chwila na pożegnanie z przeszłością i zerwanie ze schematami. Unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj do przykrych ocen i dyskusji. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Po południu lepsza aura, warto sprzątać lub wybrać się na zakupy. O godz. 20.42 Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus i zaopiekuje się wszystkimi zakochanymi.
Co się uda: praca intelektualna, pisanie listów i ważnych pism.
Unikajmy: rano kłótliwych osób, a wieczorem plotek i rozmów o skandalach.
Dieta: dziś warto zrezygnować z cukru i przetwarzanej żywności.
Dom: unikaj mycia okien i podłóg, bo będą smugi.
Zdrowie i ruch: basen lub joga to najlepszy sport na dziś.
Magia i rytuały: noś amulety, odpędzaj od siebie złe myśli i szkodliwe energie.
Biznes i pieniądze: uważaj, podczas rachunków możliwe są pomyłki, ostrożnie podczas wypisywania faktur.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw.

6 kwietnia 2012, piątek
Księżyc w pełni w znaku Wagi
Dziś o godz. 21.20 pełnia Księżyca i dlatego cały dzień może być niespokojny. Postaraj się nabrać dystansu do starych spraw, nie denerwuj się podczas zakupów. To idealny czas na oczyszczającą dietę lub nawet prawdziwą głodówkę, ale pij dużo wody. Po południu poczujemy przypływ energii, ale nadal unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie mogą być obrażalscy i nerwowi. Na randkach gorąca atmosfera, ale uważaj, bo łatwo będzie także o zazdrość i pretensje.
Co się uda: gotowanie, sztuka, medytacja, randki i ważne spotkania.
Unikajmy: nie podejmujmy dziś ryzykownych decyzji finansowych.
Dieta: oczyszczaj organizm, jedź lekkie sałatki i owoce.
Dom: ostrożnie, dziś łatwo coś przypalić lub na zakupach o czymś zapomnieć.
Zdrowie i ruch: możemy narzekać na senność i ciśnienie.
Ogród i rośliny: wysiewaj nagietki i inne rośliny jednoroczne

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja odpoczynkowi w miłym otoczeniu. Będziemy szczerze zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami. Warto dziś zapytać innych ludzi o ich potrzeby.

7 kwietnia 2012, sobota
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 17.19 w znaku Skorpiona
Dzień będzie udany, ale pod wieczór znów zapanuje nerwowa atmosfera. Nie daj się wtedy poganiać, bo popsujesz sobie świąteczny nastrój. Uważaj też podczas podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Zajmij się gotowaniem, sprzątaniem i nie pozwól, aby czyjeś narzekanie popsuło ci humor. O godz. 20.55 Księżyc znajdzie się w trygonie z Neptunem, a to sprzyja duchowym sprawom.
Co się uda: negocjacje, wprowadzania zmian, szybkie i odważne decyzje.
Unikajmy: rozmów o polityce i pieniądzach, szczególnie na randce!
Dieta: warto odstawić cukier, przejść na zdrowszą dietę.
Dom: pamiętaj, aby podlać rośliny w doniczkach.
Zdrowie i ruch: możemy być senni i nieostrożni, uważaj w podróży.
Magia i rytuały: zapal różową świecę w intencji zgody i miłości.
Biznes i pieniądze: w sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki nie sprzyja nowym wyzwaniom i dalekim podróżom. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, możemy nawet zamiast nich wybrać samotność.

8 kwietnia 2012, niedziela, Wielkanoc
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś będziemy wyrozumiali i serdeczni dla innych, ale ktoś o złych intencjach może to wykorzystać. Przy wielkanocnym stole unikaj składania obietnic na wyrost, a nielubianym krewnym nie daj się sprowokować do kłótni. Bardzo dobry dzień, aby podjąć ważne postanowienia co do zmiany stylu życia i rozstania się z nałogami. O godz. 17.09 Księżyc znajdzie się w opozycji do Jowisza. Zrób coś dzisiaj dla ducha: wybierz się na spacer, medytuj, wybaczaj urazy i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami.
Co się uda: odpoczynek, medytacja, odkrywanie sekretów.
Unikajmy: rozmów o pożyczkach i wielkich wydatkach.
Dieta: dziś organizm potrzebuje więcej wody i minerałów.
Dom: zamiast sprzątać i gotować, odpoczywaj.
Zdrowie i ruch: rusz się na spacer, a poprawisz sobie nastrój!
Magia i rytuały: rób rytuały dotyczące ochrony domu i całej rodziny.
Biznes i pieniądze: nowych pomysłów szukaj dziś w Internecie.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja układaniu zyskownych planów. Ósemka podpowie ci, jak zainwestować rodzinne oszczędności. Możesz wpaść na pomysł, który będzie dużo warty!

Pozycje planet i świateł:

Słońce 12 º 39´ – 19 º 31´ Barana
Przedświąteczny tydzień będzie bardzo gorący, zabiegany, ale owocny, Uda nam się wiele planów zrealizować. Barany, Wagi i Koziorożce załatwią ważne zawodowe sprawy, a Raki pomogą komuś z rodziny.

Księżyc 8 º 25´ Lwa – 20 º 32´ Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Wagi skupi naszą uwagę na sprawach pieniędzy, posiadania i dzielenia się z innymi tym, co mamy. Skorpiony i Byki będę reformować swoje finanse.

Merkury 24 º 07´ – 24 º 45´ Ryb
Merkury po trzech tygodniach poruszania się ruchem wstecznym wreszcie 4.04 zacznie poruszać się ruchem prostym. Ryby, Panny i Bliźnięta wyjaśnią sekrety i niejasności.

Wenus 28 º 28´ Byka – 4 º 47´ Bliźniąt
3.04 Wenus wejdzie do znaku Bliźniąt, co sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, korzystnym podróżom i flirtom. Bliźnięta, Wagi i Wodniki mogą liczyć na romantyczne randki i nową szansę na miłość.

Mars 4 º 37´ – 3 º 50´ Panny w retrogradacji
Trzymajmy nerwy na wodzy, nie dajmy się ponieść negatywnym emocjom w ten przedświąteczny tydzień. Na pewno znajdziemy pomocników do zakupów i świątecznych przygotowań. Lwy i Strzelce chętnie same się zaoferują z pomocą.

Jowisz 13 º 32´ – 15 º 06´ Byka
Bądźmy hojni i nie liczmy każdego grosza, bo w tym tygodniu warto pomagać i kupować prezenty nawet tym, którzy na nie nie zasłużyli. Ryby i Panny będą najbardziej pomysłowe w robieniu bliskim miłych niespodzianek.

Saturn 27 º 13´ – 26 º 41´ Wagi w retrogradacji
Uważajmy na zdrowie, ubierajmy się zgodnie z pogodą, bo łatwo będzie się w tym tygodniu przeziębić lub złapać kontuzję. Wagi i Koziorożce powinny dbać o żołądek i nie przejadać się.

Uran 4 º 58´ – 5 º 22´ Barana
Uran w znaku Barana wciąż dodawał będzie energii i zapału Baranom, Wagom, Koziorożcom i Rakom. Uwierzcie, że wszystko, co najlepsze, jeszcze przed wami! Zapisujcie pomysły, starajcie się o lepszą pracę.

Neptun 2 º 06´ – 2 º 18´ Ryb
Neptun utworzy 6.04 dynamiczną kwadraturę z Wenus, co oznacza, że będziemy w tym tygodniu bardzo kochliwi, podatni na sztukę i muzykę. Zafundujmy sobie jeden spokojny wieczór.

Pluton 9 º 32´ – 9 º 33´ Koziorożca
Dzięki Plutonowi znajdziemy w sobie siłę do zmierzenia się z przedświątecznymi obowiązkami. Wodniki i Koziorożce będą bardzo pracowite i obowiązkowe. Raki pokażą swoje nowe oblicze zaskoczonej rodzinie.

Próżny kurs Księżyca:
3.04 od g. 15:48 do g. 15:54.
5.04 od g. 7:39 do g. 17:33.
7.04 od g. 12:16 do g. 17:19.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>