Wiosenny rytuał z krasnalem

Autorka: Miłosława Krogulska

W kwietniu zabieramy się za prace w ogrodzie i czujemy wszystkimi zmysłami, że ziemia budzi się do życia. Subtelne energie tylko czekają, aż poprosisz je o pomoc w budzeniu twojego powodzenia.

Jeśli twoja rodzina ustawiła w ogrodzie krasnala, wykorzystaj go do magicznych celów. Do tego rytuału potrzebujesz kawałka ładnego papieru, złotego lub żółtego flamastra, kilku złotych monet, czerwonej wstążeczki lub sznurka oraz garstki dowolnych ziaren i buteleczki z czystą wodą. Rano, najlepiej tuż o wschodzie Słońca zapisz na kartce, co chciałabyś, aby w twoim życiu wzrastało tej wiosny. Mogą to być pieniądze, ale też powodzenie, dobra duchowe, błogosławieństwa dla innych. Monety zawiń w kartkę, całość zwiąż czerwoną wstążką lub sznurkiem.  Zawiniątko zakop pod stopami krasnala w intencji uzyskania pomocy od żywiołów i subtelnych bytów, które zamieszkują ogród. Wysyp ziarno, wylej wodę i czekaj przez pięć dni na znaki od losu, które wskażą ci jak spełnić marzenia. Jeśli przez pięć dni nic się nie wydarzy, rytuał powtórz.

A jeśli nie masz ani ogrodu, ani kiczowatego krasnala? Wtedy wybierz się do parku i znajdź parkową rzeźbę, najlepiej fauna lub rzymską boginię, pod którą możesz wykonać rytuał. W ostateczności wykonaj rytuał w pobliżu fontanny lub źródełka. W parku nie musisz zakopywać czaru, wystarczy, że chwilę poleży pod rzeźbą w intencji, a potem możesz zakopać go w innym miejscu lub ukryć w domu pod kuchennym zlewem.

foto. wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>