Horoskop tygodniowy 16-22.04.2012

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Pozwól sobie na odrobinę luksusu!
21.04 czeka nas nów w znaku Byka, którym włada planeta piękna i pieniędzy Wenus. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, zrób coś, na co od dawna miałeś ochotę, ale odmawiałeś sobie lub uważałeś, że jeszcze nie czas na relaks. Nów znaku Byka sprzyja odprawianiu miłosnych czarów, planowaniu nowej fryzury czy zmiany stylu, gotowaniu wyjątkowych potraw.

Księżyc sprawi, że będziemy mieli ochotę po prostu cieszyć się wiosną, a nie zamęczać się w pogoni za sukcesami. Docenimy piękno przyrody, staniemy się bardziej wyrozumiali dla innych ludzi. Zajmij się sztuką, nie przekładaj randek i nabieraj pozytywnej energii. Sobotni nów Księżyca sprzyja miłości, a także pozytywnej magii, afirmacjom i wizualizacjom zdrowia i sukcesu.

Słońce 26 º 24´ Barana – 3 º 13´ Byka
W pierwszej połowie tygodnia będziemy bardzo zabiegani, ale pod koniec postanowimy zwolnić i odpocząć, bo 19.04 Słońce wkracza do znaku Byka. Byki i Skorpiony poczują ożywienie i energię do pokonywania przeszkód.

Księżyc 27 º 01´ Wodnika – 21 º 35´ Byka
Nów w znaku Byka 21.04 pozwoli nam przemyśleć sprawy dotyczące finansów i związków. Byki, Panny i Koziorożce podejmą w tym tygodniu ważne życiowe decyzje.

Merkury 29 º 09´ Ryb – 6 º 17´ Barana
17.04 Merkury wkracza do znaku Barana, a nasze plany przyspieszą. Wagi i Raki będą w tym tygodniu inspirować innych i osiągać duże sukcesy w sprawach zawodowych.

Wenus 10 º 33´ – 15 º 36´ Bliźniąt
Będziemy mogli polegać na przyjaciołach. Nie zapominajmy o podtrzymywaniu dobrych sąsiedzkich relacji, czemu sprzyja Wenus w Bliźniętach. Strzelce i Lwy mogą liczyć na miłość od pierwszego wejrzenia.

Mars 3 º 42´ – 4 º 07´ Panny
Zawczasu pomyśl o przygotowaniach do weekendu majowego. Nie tylko pracą człowiek żyje, pomyśl o odpoczynku dla siebie i bliskich. Panny i Wagi chętnie odwiedzą znajomych, aby omówić szczegóły majowego grilla.

Jowisz 16 º 41´ – 18 º 18´ Byka
Jowisz wciąż jeszcze sprzyja Bykom, Skorpionom, Pannom i Koziorożcom. Nie przegapcie ciekawych zawodowych propozycji, a w uczuciach bądźcie zdecydowani i odważni.

Saturn 26 º 09´ – 25 º 37´ Wagi w retrogradacji
Ktoś będzie chciał wyjaśnić trudną sprawę i dopytać o zawodowe szczegóły. Zmierz się z trudnościami, wyjaśnij szczegóły, a wszystko dobrze się skończy. Wagi i Barany będą musiały nadzorować pracę innych.

Uran 5 º 45´ – 6 º 08´ Barana
22.04 Uran ustawi się w koniunkcji z Merkurym, co sprzyja szybkiemu uczeniu się, krótkim wyjazdom i szybkiemu poznawaniu nowych ludzi. Barany i Koziorożce powinny ostrożnie prowadzić samochód.

Neptun 2 º 29´ – 2 º 39´ Ryb
Neptun ustawi się w niedzielę 22.04 w sekstylu z Neptunem, co sprzyja medytacji, odpoczynkowi, sprawom duchowym i romantycznym randkom. Słuchajmy się intuicji. Najlepiej wyjdą na tym Ryby i Panny.

Pluton 9 º 33´ – 9 º 31´ Koziorożca w retrogradacji
Ciekawość będzie silniejsza niż rozsądek. Koziorożce i Raki zapragną odkryć rodzinne tajemnice i ujawnić je całemu światu. Zastanówcie się, czy warto dla towarzyskiego efektu zdradzać rodzinne sekrety.

Próżny kurs Księżyca:
16.04 od g. 00:43 do g. 7:39.
17.04 od g. 16:35 do 18.04 do g. 18:00.
20.04 od g. 21:36 do 21.04 do g. 6:06.
22.04 od g. 19:11 do 23.04 do g. 19:06.

16 kwietnia 2012, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 7.39 w znaku Ryb
Rano będziemy serdeczni i wyrozumiali. To dobry czas na rozmowy o uczuciach, planowanie ważnych spotkań i rodzinnych wizyt. O godz. 14.45 unikaj pośpiechu i kłótni, bo Księżyc znajdzie się w opozycji z Marsem. Po pracy znajdź czas na odpoczynek, medytację, szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia. Niespodziewanie możesz wpaść na trop rozwiązania różnych zagadek. Dobry dzień na randki i decyzje dotyczące uczuć.
Co się uda: spokojna praca, dbanie o zdrowie i urodę, randki i twórczość artystyczna.
Unikajmy: dyskusji, kłótni i pośpiechu, nadmiernego wysiłku fizycznego.
Dieta: kup witaminy i pierwiastki, organizm uzupełnia dziś ich braki.
Dom: zamiast sprzątać, po pracy odpocznij.
Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli siły na zbyt duży wysiłek fizyczny.
Czary i magia: przynieś do domu wiosenne kwiaty, a przywabisz pozytywne emocje.
Ogród i rośliny: podlewaj i przesadzaj rośliny doniczkowe, wyczyść oczko wodne.
Biznes i pieniądze: nie podejmuj ryzykownych decyzji, możesz być zbyt łatwowierny.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu mądrych wniosków z cudzych doświadczeń. Dzisiaj uda ci się rozszyfrować sekrety i intrygi. Bądź dociekliwy i nie daj się zbyć byle czym!

17 kwietnia 2012, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Dzień minie w spokojnej i sennej aurze, ale nie warto z tego powodu poddawać się lenistwu. Słuchaj swojej intuicji i zwracaj dzisiaj uwagę na przeczucia. Zaczęte dzisiaj przedsięwzięcia będą przebiegać szybko i skończą się pomyślne. Przestrzegaj diety, dzisiaj organizm potrzebuje więcej wody, witamin i mikroelementów. Dobry dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Co się uda: towarzyskie spotkania, ambitne dokonania, randki i namiętne wyznania.
Unikajmy: tłumu, obgadywania, nieprzyjemnych sąsiadów.
Dieta: dziś słodycze kuszą i tuczą potrójnie, lepiej jedź sałatki.
Dom: unikaj prania i pastowania, dzisiaj wszystko dłużej schnie.
Zdrowie i ruch: nie będziemy chcieli się męczyć, ale wiosenny spacer może być przyjemnością.
Czary i magia: noś turkusy i opale, a poprawisz swoją pamięć.
Ogród i rośliny: podlewaj, siej i rozsadzaj warzywa, sałatę i zioła.
Biznes i pieniądze: odpocznij od rachunków, zregeneruj siły.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja mądrym decyzjom finansowym. Zrób porządki, płać rachunki, szukaj tańszych ofert. Dziś możesz zarobić na swoich starych pomysłach.

18 kwietnia 2012, środa
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 18.00 w znaku Barana
Dzień będzie senny i spokojny, ale uważaj, bo na oszustwa i różne żarty łatwo się będzie nabrać. Zamiast rozpoczynać nowe zawodowe sprawy, będziemy porządkować i poprawiać to, co zaczęliśmy na początku tygodnia. Dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc w znaku Ryb czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. O godz. 21.29 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, szukaj wtedy odpowiedzi na ważne pytania.
Co się uda: nauka, ważne przemyślenia, szukanie nowych informacji.
Unikajmy: dyskusji z przeciwnikami, bo odżyje w nas buntowniczy duch.
Dieta: zapragniemy ostrych przypraw, rozstawimy grilla.
Dom: odkurzaj, wietrz, pal piękne kadzidła.
Zdrowie i ruch: wieczorem idź na spacer, a uspokoisz nerwy.
Czary i magia: wyrzuć z portfela oraz z torebki stare rachunki i inne śmieci.
Ogród i rośliny: unikaj przycinania, lepiej zrób porządki i odchwaszczanie.
Biznes i pieniądze: bądź cierpliwy, bo klienci mogą dzisiaj wyjątkowo wybrzydzać i marudzić.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki nie sprzyja ryzyku. Bądźmy dziś ostrożni, trzymajmy się wcześniejszych ustaleń, bo łatwo będzie coś dla świętego spokoju obiecać, a jutro tego żałować.

19 kwietnia 2012, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi, dlatego zabierz się za ważne domowe sprawy. Rób większe porządki, telefonuj do krewnych i omawiaj ważne sprawy. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na kwiecień. Znajdź czas na sport i spacer, dzisiaj warto pobyć dłużej na powietrzu. O godz. 20.41 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus, to dobry czas na romantyczne wyznania.
Co się uda: łatwo pozbędziemy się starych schematów, odkryjemy błędy i tajemnice.
Unikajmy: oceniania i krytykowania, ignorowania cudzych emocji.
Dieta: egzotyczne smaki i ostre przyprawy będą nas bardzo kusić.
Dom: ostrożnie, łatwo o kontuzję, nie przesuwaj mebli, nie noś ciężkich rzeczy.
Zdrowie i ruch: uważajmy, dzisiaj łatwo o stłuczki i przeziębienia.
Czary i magia: zapal białą świecę w intencji spełnienia marzeń.
Ogród i rośliny: przycinaj krzewy, bądź bezlitosny dla chwastów.
Biznes i pieniądze: bardzo dobry dzień dla sprzedawców i handlowców.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka to wibracja optymizmu, zwycięstwa i nowych pomysłów. Zastanów się, co w życiu zmienić na lepsze, a po pracy znajdź czas na swoje pasje i hobby.

20 kwietnia 2012, piątek
Księżyc w znaku Barana
Będziemy energiczni, aktywni, skłonni do rywalizacji. Dzisiaj każdy będzie chciał błyszczeć i popisywać się, a więc trzymajmy emocje na wodzy. Nie dajmy się sprowokować do ryzykownych decyzji lub wyścigów na drodze. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer. O godz. 21.36 Księżyc znajdzie się w opozycji do Saturna, a więc zamiast rozrywek wybierzemy lekturę lub wcześniej pójdziemy spać.
Co się uda: dziś bądź punktualny i uprzejmy, a zdobędziesz pomocników.
Unikajmy: pośpiechu, ryzykownych decyzji finansowych i wyścigów.
Dieta: dziś organizm domaga się więcej białka.
Dom: nie zaczynaj rano drobnych porządków, bo spędzisz na nich cały dzień.
Zdrowie i ruch: zadbaj o nerwy, pij ziołową herbatę i idź na spacer.
Magia i czary: pal dwie czerwone świece, aby wzniecić gorącą miłość.
Ogród i rośliny: zakładaj skalniak, przesadzaj i zadbaj o juki i kaktusy.
Biznes i pieniądze: wygrywaj z konkurencją, sprawdzaj postępy pracowników.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja randkom ale jednocześnie sprawi, że osoby samotne mogą poczuć się dzisiaj opuszczone i bardzo smutne. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości.

21 kwietnia 2012, sobota
Księżyc w znaku Barana i od godz. 6.06 w nowiu w znaku Byka
Dzisiaj warto poszukać dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych życiowych kłopotów. O godz. 9.20 Księżyc znajdzie się w nowiu, a to sprzyja refleksji i zmianie spojrzenia na różne trudne sytuacje. O godz. 14.13 Księżyc w trygonie do Marsa doda nam życiowej energii. Łatwiej będzie dzisiaj wycofać z ustaleń, które nie przynoszą nikomu pożytku. Wykorzystaj różne znajomości, ustal wspólne z rodziną lub współpracownikami plany oszczędzania lub inwestowania, a potem idź na spacer i odpoczywaj od stresów.
Co się uda: porządki, rachunki, randki, medytacja.
Unikajmy: narzekania, dzisiaj każdy chętnie opowie nam o swoich problemach i chorobach.
Dieta: pij wodę mineralną, oczyszczaj organizm.
Dom: zajrzyj do szafy i oddaj potrzebującym niepotrzebne, ale wciąż dobre rzeczy.
Zdrowie i ruch: ostrożnie, nie przesadzaj ze sportem, dzisiaj łatwo o przeziębienie.
Czary i magia: wykąp się w soli, aby zmyć z siebie negatywną energię.
Ogród i rośliny: dzisiaj daj im odpocząć i ciesz się ich pięknem,
Biznes i pieniądze: w sklepach mniejszy ruch, ale trudno będzie odmówić sobie luksusowych kosmetyków lub słodyczy.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

22 kwietnia 2012, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na pogawędkach i komplementach, niż na pracy i innych obowiązkach. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, randkom i sztuce. O godz. 19.11 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem. Wybaczymy dzisiaj stare urazy, będziemy serdeczni i uczynni.
Co się uda: zabiegi kosmetyczne, zabawa, sztuka, randki
Unikajmy: samotności, dzisiaj warto więcej pobyć z ludźmi.
Dieta: zapragniemy więcej słodyczy, unikaj fastfoodów i jedz więcej warzyw.
Dom: będziemy pomysłowi, dzisiaj przestawiaj meble i rób piękne dekoracje.
Zdrowie i ruch: spaceruj lub idź na masaż, dzisiaj zapragniemy więcej luksusu.
Czary i magia: załóż coś złotego, aby przyciągnąć powodzenie i pieniądze.
Ogród i rośliny: pracowity dzień dla ogrodnika! Możesz siać i sadzić nowe rośliny.
Biznes i pieniądze: wymyślaj reklamy, projektuj strony Internetowe, zaplanuj jak urządzić wystawę sklepu.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja poważnym rodzinnym rozmowom i konkretnym decyzjom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego staraj się dzisiaj pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>