Saturn w znaku Panny

Dziś o 15.48 czasu polskiego planeta Saturn opuści po ponad dwóch latach znak Lwa i wkroczy do znaku Panny. Saturn będzie przebywał w znaku Panny aż do lipca 2010 r. Jest to bardzo ważne wydarzenie astrologiczne, ponieważ Saturn wolno obiega zodiak i ostatnio był w znaku Panny 30 lat temu, od listopada 1977 do września 1980 r. Oddziaływanie Saturna polega na ograniczaniu, porządkowaniu i wyznaczaniu granic dziedzinom, które reprezentuje znak, w jakim znajduje się ta planeta na niebie. Czeka nas więc kryzys w budownictwie, służbie zdrowia, przemyśle spożywczym i innych dziedzinach, związanych z tym znakiem. Więcej o wpływie Saturna na politykę i gospodarkę napiszę pod koniec września.

Saturn zacznie oddziaływać silnie na osoby, które mają swoje planety osobiste lub osie w znakach zmiennych: w Pannie, Bliźniętach, Strzelcu i Rybach. Dla tych osób oznacza to dwa lata trudnych decyzji, porządkowania życia i podejmowania odpowiedzialnych działań. O tym też napiszę więcej za dwa tygodnie.

3 myśli nt. „Saturn w znaku Panny

 1. Judytta

  Będę czekać z niecierpliwością na dalsze informacje o saturnie w Pannie , tymbardziej że ur.saturn tam posiadam.
  Nie brzmi to optymistycznie z tymi wszystkimi ograniczeniami.
  Wręcz przygnębiająco.

 2. willow

  Moj Saturn rowniez zadomowil sie w Pannie i jego powrot sklania mnie do glebszej refleksji, ale powiem szczerze, ze zywie glebokie przekonanie, ze nadchodzacy czas porzadkow zyciowych wyjdzie mi na dobre. Dlatego Judytto nie ma co sie przygnebiac. Czeka nas duzo pracy, ale jest szansa zbudowac cos naprawde wartosciowego. Powodzenia :)

 3. Iza Autor wpisu

  Saturn w Pannie lepiej się czuje niż w znaku Lwa, możemy więc oczekiwać bardziej konstruktywnych działań podczas jego pobytu w Pannie. Głowa do góry – nieraz warto zrobić generalne porządki i zaległości, aby pójść dalej :) Więcej w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>