Jowisz w Bliźniętach VI 2012 – VI 2013: Lepsze czasy dla nowości

Autorka: Miłosława Krogulska

11 czerwca Jowisz wejdzie do Bliźniąt i zostanie w nim aż do 26 czerwca 2013 roku. Będzie szansa na pozytywne zmiany w twoim życiu. Jowisz po zodiaku wędruje dostojnie i powoli. Przez jeden znak przechodzi mniej więcej rok. Niczym wielki czarodziej przynosi zmiany i pielęgnuje dobre cechy każdego znaku. Branże i dziedziny, które aktualnie wskazuje, stają się dostępne  dla większej liczby ludzi, a to sprzyja sukcesom i zadowoleniu.

11 czerwca Jowisz wkroczy do ciekawskiego znaku Bliźniąt. Co to oznacza?
Ruszymy się z domu! Nabierzemy ochoty na podróże i naukę, wysupłamy ostatnie oszczędności i popędzimy na zakupy. Zechcemy zdobyć nowych znajomych. Gdy Jowisz był w znaku Byka od 4 czerwca 2011 roku, sprzyjał rodzinnym rozrywkom i domowym sprawom Pomagał taniej kupić mieszkanie, uczył, jak lepiej gotować, a w modzie torował drogę naturalnym trendom. Teraz kiedy Jowisz wkroczy w Bliźnięta, będziemy bardziej ambitni. Przymioty  intelektu i wykształcenie będą się liczyć bardziej niż pieniądze, które tak lubił Jowisz w znaku Byka.

Postaw na sukces
Jowisz w znaku Bliźniąt przebywać będzie do 26 czerwca 2013 roku. W tym czasie zaczynajmy sprawy związane z niżej wymienionymi dziedzinami, a wszystko toczyć się będzie szybko i gładko.

Poznaj jowiszowe dziedziny fortuny:
* Kursy i szkolenia. Pojawią się nowe oferty, a szkoły językowe i nauki jazdy samochodem odnotują przypływ klientów. Idźmy na studia, realizujmy swoje pasje, uczmy się dla siebie, a nie dla kariery.
* Sztuka, teatry, galerie i muzea. Nie będziemy chcieli siedzieć w domu, poszukamy ambitniejszej i bardziej intelektualnej rozrywki. Taneczne wygibasy w telewizji przestaną przyciągać widzów. Czas na talk-show z prawdziwego zdarzenia. Dotychczasowi idole przestaną się podobać.  To także lepsze czasy dla wydawnictw. Zaczniemy więcej czytać, a jeśli piszemy powieści lub bloga, to łatwiej nam będzie znaleźć wiernych czytelników. To dobry rok na debiuty!
* Handel, ekonomia, nauki społeczne. Choć trwa kryzys  gospodarczy i ludzie nie mają gotówki, możemy się spodziewać, że stać nas będzie na więcej niż do tej pory. Samochody i luksusowe dobra powinny trochę stanieć.

Pomóż szczęściu!
Jowisz w zodiaku włada znakami Strzelca oraz Ryb i tam czuje się najsilniejszy.  Ale gdy znajduje się naprzeciwko (czyli w opozycji) znaków, którymi włada, wtedy mawia się, że jest na wygnaniu. Oznacza to, że jowiszowa moc jest trudniejsza  do uchwycenia i trzeba się bardziej napracować, aby otrzymać spodziewane efekty.

Od 11 czerwca 2012 roku taka sytuacja czeka Jowisza, bo wkroczy on do znaku Bliźniąt, a Bliźnięta są naprzeciwko Strzelca, którym włada. Dlatego aby w pełni skorzystać z jowiszowej magii, trzeba być upartym i pracowitym. Ale naprawdę warto, bo to, co zasiejemy w tym roku, przyniesie nam w przyszłości owoce. Niech będą to tylko owoce o słodkim smaku sukcesu. Jowisz w znaku Bliźniąt uczy też współpracy z innymi ludźmi, bo samemu w dzisiejszym świecie trudno jest cokolwiek zrobić. Dlatego uważnie słuchajmy, co inni mają nam do powiedzenia, i sami też dzielmy się swoim doświadczeniami. Lepiej teraz być zgodnym i uprzejmym, częściej mówić „proszę” i „dziękuję”. Właśnie dzięki życzliwym słowom otworzą się przed nami drzwi, które wcześniej były zamknięte. A gdy Jowisz opuści znak Bliźniąt i wejdzie do Raka, będziemy mogli rozwinąć skrzydła i czerpać finansowe korzyści z tego, co zaczęliśmy w tym roku.

Co w modzie?
Jowisz sprawi, że na wybiegi modelek przebojem wedrą się nowe trendy. Żegnamy trend etno i pastelowe kolory. Teraz musi być ostro, wściekle kolorowo i trochę plastikowo, bo plastik to ulubione tworzywo Jowisza w Bliźniętach. Projektanci układać będą na nas warstwy ubrań, pojawią się ostre cięcia i mnóstwo dźwięczącej biżuterii. Czekają nas nowe trendy w stylizacji paznokci, bo znak Bliźniąt lubi wypielęgnowane ręce. A nieodzowne dla każdego gadżety to książka lub elektroniczny czytnik książek, bo znajomość literatury będzie wszystkim imponować. Być może pojawi się niezwykły model samochodu lub telefonu, który zrobi furorę i rewolucję na rynku.

Rytuał „Powitanie Jowisza”
Jowisz wkracza w znak Bliźniąt  11 czerwca 2012 o godz. 19.23. Wieczorem tego dnia usiądź w spokoju i zapal trzy fioletowe świece. Z portfela wyjmij banknot lub monetę i połóż między świecami. Zastanów się, co chciałbyś zmienić na lepsze, naprawić, czego chciałbyś się nauczyć i ile chciałbyś zarabiać. Nie zapomnij o podróżach i rozrywce, możesz rozmarzyć się do woli.

Po kilku lub kilkunastu minutach powiedz zaklęcie: „Jowiszu, witaj w znaku Bliźniąt, pomagaj mi spełnić swoje marzenia, a ja też będę pomagał innym. Niech dobro się mnoży i wraca do mnie każdego dnia”. Zgaś świece (możesz je potem zapalić ponownie), a banknot lub monetę użyte w rytuale  daj temu, kto potrzebuje ich bardziej  od ciebie. Rytuał możesz powtarzać w każdy czwartek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>