Horoskop tygodniowy 18-24.06.2012

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Druga szansa
Początek tygodnia będzie senny i nie będziemy mieli ochoty na zbyt wiele pracy lub domowych obowiązków. We wtorek Księżyc znajdzie się w nowiu, zachęci nas do medytowania i zajmowania się sztuką. To dobry moment na podejmowanie ważnych uczuciowych decyzji. Od środy poczujemy przypływ energii, a najdłuższe dni w roku sprzyjać będą rozrywce, zabawie i miłości. Przybywający Księżyc doda nam energii i pomoże nam w układaniu wakacyjnych planów.

19.06 czeka nas drugi w tym roku nów w znaku Bliźniąt. To rzadka okazja, aby to, co nie wyszło lub źle się zaczęło 21.05, podczas pierwszego nowiu w tym znaku, teraz zacząć zupełnie od nowa. Nie bój się popełniać błędów, każdy ma do tego prawo. Jeśli bardzo ci na czymś zależy, skorzystaj z drugiej szansy i zrób jeszcze raz to, na czym ci bardzo zależy. Nie od razu Rzym zbudowano, dlatego próbuj, dopóki masz nadzieję na sukces. O godzinie 17:03, kiedy będzie dokładny nów Księżyca, spotkaj się z kimś istotnym dla twojej sprawy, zadzwoń lub wyślij maila lub list, a twoje cele i marzenia staną się bardziej realne i zwiększysz szansę na powodzenie i sukces.

Słońce 27 º 10´ Bliźniąt – 03 º 50´ Raka
21.06 Słońce wkroczy do znaku Raka. Zacznie się astronomiczne lato, a my poczujemy chęć do odpoczynku i szukania szczęścia w miłości. Skorpiony i Ryby mogą liczyć na romantyczne randki.

Księżyc 9 º 11´ Bliźniąt – 6 º 44´ Panny
Możemy w tym tygodniu zabrać się za większe porządki lub zakupy, bo będziemy silni i pewni siebie. Także sport lub długi spacer nie okaże się ponad nasze siły. Lwy powinny spodziewać się miłej wizyty.

Merkury 18 º 44´ – 28 º 38´ Raka
Merkury w kwadraturze z Saturnem 20.06 zapewni nam dostęp do różnych informacji i znajomych, którzy mogą pomóc w załatwianiu ważnych spraw. Najwięcej szczęścia będą miały Raki.

Wenus 9 º 18´ – 7 º 37´ Bliźniąt w retrogradacji
Polubią nas pieniądze. Będziemy planować swoje zyski i inwestycje. Zróbmy rachunki, szukajmy różnych oszczędności, odwiedzajmy banki i ważne urzędy. Strzelce mogą liczyć na przypływ gotówki.

Mars 22 º 13´ – 25 º 37´ Panny
21.06 Mars ustawi się w sekstylu do Marsa. Zawierajmy ugody, negocjujmy, gódźmy się z wrogami. Teraz uda się wynegocjować dobre warunki. Panny skorzystają na podpisaniu pewnej umowy.

Jowisz 1 º 25´ – 2 º 58´ Bliźniąt
Spotykajmy się z ludźmi, wybierajmy się w krótkie podróże. Bliźnięta i Wagi będą wszędzie mile widziane, dlatego nie powinny wstydzić się prosić innych o to, co jest im potrzebne do szczęścia.

Saturn 22 º 48´ – 22 º 45´ Wagi
Saturn pomoże pozbyć się schematów i kompleksów, przez które nie możemy się rozwijać i cieszyć się życiem. Pamiętajmy, że na miłość i szczęście nigdy nie jest za późno. Barany znajdą właściwą osobę do pracy lub miłości.

Uran 8 º 16´ – 8 º 24´ Barana
Uran utworzy 24.06 kwadraturę z Plutonem. Łatwo będziemy się buntować i zrywać z przeszłością.  Wagi, Raki i Koziorożce będą się zachowywać dziwnie i trudno będzie za nimi nadążyć.

Neptun 3 º 06´ – 3 º 02´ Ryb w retrogradacji
Trygon Słońca z Neptunem 24.06 uwolni nasze emocje, dlatego mówmy otwarcie o swoich potrzebach. Ryby, Raki i Skorpiony mają szansę naprawić szkodę lub wyjaśnić nieporozumienia.

Pluton 8 º 33´ – 8 º 22´ Koziorożca w retrogradacji
Trudne sprawy uda się szybko załatwić, ale nie przesadzajmy z ilością nowych obowiązków. Szanujmy zdrowie. Porządny obiad i relaks po pracy są równie ważne, co wszystkie inne obowiązki.

Próżny kurs Księżyca:
19.06 od g. 17:03 do g. 19:35.
21.06 od g. 18:49 do 22.06 do g.5:48.
24.06 od g. 00:27 do g. 13:44.

18 czerwca 2012, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Załatwiaj ważne sprawy na mieście, odwiedzaj urzędy lub bank. Dzisiaj wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy i mogą komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziemy szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie.
Co się uda: podróżuj, rób zakupy, wyjaśniaj wątpliwości.
Unikajmy: oficjalnego tonu, dziś liczy się poczucie humoru i refleks.
Dieta: zatęsknimy za kuchnią naszych babć, naleśnikami i pierogami.
Dom: dobry dzień na porządki w komputerze, a także w książkach i płytach dvd.
Zdrowie i ruch: warto wybrać się na rower, pobyć na świeżym powietrzu.
Magia i czary: noś bursztyny i kwarce, a przyciągniesz miłość.
Ogród i rośliny: walcz z chwastami, unikaj nawożenia i przycinania.
Biznes i pieniądze: szukaj nowych pomysłów, ucz sie i planuj nowy rozdział kariery.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że pomożemy osobie w kłopotach lub chociaż podtrzymamy kogoś na duchu. Wysłuchaj, co ludzie mają ci do powiedzenia. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.

19 czerwca 2012, wtorek
Księżyc w nowiu w znaku Bliźniąt i od godz. 19.35 w znaku Raka
Dzisiaj trudno nam będzie usiedzieć w pracy i skupić się na obowiązkach, bo nów Księżyca o godz. 17.03 sprzyja towarzyskiej aktywności. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Dlatego wybierz się na miasto, spotykaj się z różnymi ważnymi osobami. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad.
Co się uda: szukanie nowych pomysłów i naprawianie błędów, wyjazdy, praca z ludźmi.
Unikajmy: spóźnień, obietnic na wyrost, krytykowania przeciwników.
Dieta: unikaj tłuszczu i alkoholu, warto oczyszczać organizm.
Dom: nie zaczynaj wielkich porządków, bo szybko stracisz do nich zapał.
Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na sport, warto dbać o urodę.
Magia i czary: załóż na siebie coś nowego, a przyciągniesz pieniądze.
Ogród i rośliny: daj im dzisiaj odpocząć od nawożenia lub przycinania.
Biznes i pieniądze: będziesz dokładny, praktyczny, ale mniej wyrozumiały dla swoich pracowników.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki pomaga popatrzeć z dystansu na trudne sprawy i stare problemy. Dzisiaj masz szanse pójść o krok dalej, wyprzedzić konkurencję i odzyskać siły.

20 czerwca 2012, środa
Księżyc w znaku Raka
Księżyc w znaku Raka sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Dzisiaj można liczyć na dobre serce i wsparcie, także ze strony ważnych osób. Jedynie o godz. 12.17 uważaj, bo Księżyc w opozycji do Plutona przestrzega przed histeryzowaniem i nadmiernym kontrolowaniem innych. Po południu możemy zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, zająć się rozrywką. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą okazać się prorocze.
Co się uda: szukanie pomocy, praca, a potem randki i spotkania z przyjaciółmi.
Unikajmy: narzekania, dyskusji o polityce, ulegania zbyt natrętnym prośbom.
Dieta: dziś zapragniemy luksusowej i wyszukanej kuchni.
Dom: chętnie zmienimy dekoracje, wybierzemy nowe kolory i dodatki.
Zdrowie i ruch: dobry dzień na wyjazd lub spacer, zadbaj o włosy i skórę.
Magia i czary: dzisiejsze sny i przeczucia mogą być prorocze.
Ogród i rośliny: podlewaj trawnik, sadź kwiaty, zadbaj o oczko wodne.
Biznes i pieniądze: załatwiaj ważne sprawy, zakładaj firmę lub konto w banku.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja mądrym decyzjom. Dzisiaj rozwiązuj trudne sprawy, omawiaj drażliwe tematy. Łatwiej będzie postawić na swoim i obronić swoje interesy.

21 czerwca 2012, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc w znaku Raka sprawi, że popatrzymy na świat przez różowe okulary. O godz. 15.59 Księżyc znajdzie się w kwadraturze do Saturna, a więc nie słuchaj narzekania i uwierz w swoje siły. O godz. 18.49 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym.  Odkryjemy nowe powody do radości, a świat wyda się nam piękniejszy. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Unikaj prania, malowania, mycia samochodu. Wyjdź do ludzi, zajmij się sztuką, bo dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji.
Co się uda: rodzinne spotkania, medytacja, przyjęcia i podróże.
Unikajmy: nudy i prania! Dzisiaj warto zrobić coś wbrew codziennej rutynie.
Dieta: warto pić więcej wody mineralnej, nawilżać skórę.
Dom: dzień sprzyja ważnym rozmowmom, nie zapomnij naładować telefonu.
Zdrowie i ruch: warto wybrać się na spacer lub popływać w basenie.
Magia i czary: dzisiaj wizualizuj, jak spełniają się twoje marzenia.
Ogród i rośliny: podlewaj, rozmnażaj rośliny, sadź warzywa.
Biznes i pieniądze: zastanów się, jak lepiej zainwestować; zakładaj konto w banku; wymyślaj nowe usługi.

Wibracja dnia: Pięć
Trójka to wibracja radości i twórczości. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy chcieli oznaleźć nową inspirację. To bardzo dobra wibracja dla osób, które zajmują się sztuką.

22 czerwca 2012, piątek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 5.48 w znaku Lwa
Dzisiaj zamiast skupić się na pracy czy porządkach, będziemy planować wakacyjne wyjazdy i różne atrakcje, bo o godz. 10.20 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem. Znajdź też czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo mimo dobrej aury ludzie mogą być nerwowi. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. O godz. 20.51 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, bo Księżyc w znaku Lwa czyni ludzi romantycznymi.
Co się uda: wprowadzanie w życie zmian, chętnie pozbędziemy się niewygodnych spraw i przyzwyczajeń.
Unikajmy: skąpych i nieuprzejmych ludzi, bo popsują nam humory.
Dieta: nabierzemy ochoty na nieznane wcześniej smaki, dobry czas na grillowanie.
Dom: wyrzuć z szafy wszystko, co jest stare i niemodne.
Zdrowie i ruch: zadbaj o włosy, nawilżaj skórę i dobieraj nowe kosmetyki.
Magia i czary: zrób porządek w książce telefonicznej, kogo z niej wyrzucisz, więcej nie zadzwoni.
Ogród i rośliny: możesz zabrać się za cięższe prace fizyczne.
Biznes i pieniądze: wymyślaj reklamy, zakładaj strony w sieci, zamawiaj wizytówki

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja relaksowi w miłym otoczeniu. Będziemy szczerze zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami. Warto dziś zapytać innych ludzi o ich potrzeby.

23 czerwca 2012, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy myśleć o sztuce, randkach i rozrywce. Nie siedź w domu, walcz ze stagnacją i nudą. Dziś masz szansę zrobić coś zachwycającego, ale zamiast się wszystkim chwalić, zabierz się za spełnianie swoich marzeń. Na zakupach ostrożnie, bo możemy wydać więcej niż zwykle. Chętnie wybierzemy się w podróż lub chociaż pójdziemy na piękny spacer.
Co się uda: odpoczynek, randki, rodzinne spotkania, zajmowanie się sztuką.
Unikajmy: rachunków, sprawozdań, wielkich porządków.
Dieta: dania z grilla i sałatki będą wszystkim bardzo smakować.
Dom: dziś dekoruj pokoje, ale unikaj wielkich porządków.
Zdrowie i ruch: spacer dobrze nam zrobi.
Magia i czary: idealny dzień na miłosne rytuały, pal złote świece i przyciągaj miłość.
Ogród i rośliny: zadbaj o bluszcze i winorośle, koś trawnik.
Biznes i pieniądze: policz pieniądze, planuj ważne inwestycje.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka to wibracja filozofów. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na długie i poważne rozmowy.

24 czerwca 2012, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 13.44 w znaku Panny
Dzisiaj warto pilnie słuchać nowych wiadomości, bo czegoś ważnego można będzie się dowiedzieć na temat krewnych lub sąsiadów. Słuchaj swojej intuicji, nie bagatelizuj cudzych próśb czy potrzeb. Dzień sprzyja wakacyjnym podróżom, ale też domowym porządkom i kończeniu różnych zaległych spraw. O godz. 19.01 Księżyc znajdzie się w kwadraturze do Jowisza. Randki lub spotkania z przyjaciółmi będą udane.
Co się uda: podróże, zakupy, ważne rozmowy, po południu dbanie o urodę.
Unikajmy: ryzykowania, obietnic, po południu trudnych rodzinnych dyskusji.
Dieta: organizm potrzebuje dziś więcej minerałów i witamin.
Dom: dziś wszystko przebiegać będzie w wesołej atmosferze– od porządków, po gotowanie.
Zdrowie i ruch: warto wybrać się na spacer, ale też zrobić peeling i zadbać o włosy.
Czary i magia: postaw w domu świeże kwiaty, niech poprawią jakość energii.
Ogród i rośliny: walcz z chwastami, nawoź rośliny.
Biznes i pieniądze: ciekawych informacji szukaj w Internecie.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych kłopotów. Dzisiaj możesz rozmawiać z rodziną o ważnych wydatkach i wspólnych interesach.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>