39 konferencja Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego

Jutro wylatujemy obie z Miłką do Londynu, gdzie odwiedzimy magiczne i astrologiczne miejsca i sklepy, a potem wyruszamy na 3 dniową konferencję Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego „Applying Our Astrological Crafts” w Wybostone Lake, niedaleko Cambridge. Będziemy brały udział w warsztacie astrologii horarnej Sue Wards oraz w wielu wykładach i warsztatach, m. in Melanie Reinhard, Franka Clifforda, Nicka Campiona, Alexandra von Schlieffena, Jane Ridder Patrick, Barbary Dunn. Jak widać po wykładowcach, będzie dużo o technikach astrologicznych, astrologii horarnej i medycznej.

Wracamy we wtorek :), wtedy relacje w obszernych fragmentach na blogu, a szczegółowe na Astroportalu. Nasz Sklep Magiczny działa bez przerwy – Agnieszka jest na posterunku :)

7 myśli nt. „39 konferencja Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego

 1. kemot

  Hmm… w takim razie jesteście jakby znowu polskimi ambasadorami:)) Ja ciekawy jestem szczególnie relacji z warsztatów z Sue Wards, po powrocie przygotujcie się więc na dłuugie odpytywanie :))

 2. Lady

  Jak to sie dzieje, ze wszystko sie sprawdza?? Zawsze, kiedy wejde na ta stronke (a odwiedzam regularnie tylko sie nie udzielam…) i zobacze horoskop dla swojego znaku zodiaku, jestem mile zaskoczona. To naprawde wszystko sie sprawdza:) A hitem juz poprostu sa informacje o charakterze danego znaku:] Jakbym o sobie czytala poprostu:)
  Powodzenia na konferencji!:)

 3. Iza Autor wpisu

  Hej, dzięki za komentarze, już jesteśmy w w-wie, wieczorem napiszę więcej. Było super, bagaże ciężkie od nowych książek, a głowy od nowych wiadomości i znajomości.
  Byłyśmy rzeczywiście ambasadorkami Polski, bo Anglicy się w tym roku dopiero zorientowali o rozległości polskiej inwazji na Londyn i okolice. Byłyśmy więc wypytywane o nasz kraj więcej niż zwykle :)

  Krotonik – odezwę się jutro :)

  pa

 4. dori

  Pochorowalam sie na pozegnanie Saturna w Lwie, ale mam nadzieje szybko wyzdrowiec i juz sie ciesze na spotkanie i opowiesci z konferencji! Pewnie bylo swietnie jak co roku :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>