Kto urodził się 21 lipca

Wszystkiego najlepszego dla Raczków, które dziś obchodzą urodziny!

Sławne osoby urodzone 21.07: papież Sykstus IV (1414), król Grecji Aleksander Glücksburg (1893), amerykański pisarz Ernest Hemingway (1899), polski poeta i pisarz Bruno Jasieński (1901), amerykański aktor Robin Williams (1952), hiszpański muzyk Manu Chao (1961), amerykański aktor Josh Hartnett (1978).

Opis ich charakteru autorstwa przedwojennego astrologa Jana Starży – Dzierżbickiego:

Kto urodził się dnia 21 lipca

Interesuje się sprawami publicznemi i polityką.

Nieco próżny, o usposobieniu marzycielskim – jest zwolennikiem przyrody i życia wiejskiego; interesuje się rolnictwem a piękno przyrody podziwia we wszelkich postaciach.

Zdecydowany i cierpliwy – jest to człowiek o skłonnościach politycznych i charakterze publicznym.

Jest niezwykle wrażliwy na wszelkie wpływy i dlatego nie może się czuć szczęśliwym, o ile nie znajdzie się w harmonijnym otoczeniu.

Cierpliwy, pokojowy – wierny jest w swych sympatiach i przywiązaniach, a dla osób kochanych lub ideałów – potrafi się zdobyć na poświęcenia.

Szlachetny, głęboko myślący – wywiera wpływ przyciągający na innych.

Powiedzie mu się w związku z ziemią, domami, własnością nieruchomą, a także i w związku z wodą, morzem, żeglugą.

Małżeństwo jego nie zapowiada się zbyt pomyślnie, może jednak przynieść pewne zyski materialne.

Wady tych urodzin – to zboczenia na manowce uczuciowe i zmysłowe, marnotrawstwo i słaba wola, dzięki której nie można na nim polegać.

Czekają go nieporozumienia z ojcem.

Potrafi sobie zręcznie radzić w życiu – pragnie jednak zdobyć pieniądze dla pieniędzy – i dlatego może mu grozić skąpstwo.

Zdrowie jego jest dość delikatne: silne wzruszenia, złe wiadomości, niepokój o osoby kochane lub trudności finansowe źle na nie oddziałują, tym bardziej, że urodziny dzisiejsze dają skłonność do zbytniego przejmowania się i przesady.

Powstające wskutek tego niepokoje, niezadowolenie, obawy – działają ujemnie na trawienie. Przy leczeniu niedomagań takiego człowieka należy również zwracać uwagę na jego wyobraźnię, która nieustannie wynajduje sobie coraz nowe powody do zaniepokojenia.

4 myśli nt. „Kto urodził się 21 lipca

  1. ana

    wszystko w opisie się sprawdza 🙂 uważm że jest to magiczna data dla wybranych osób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *