Kto urodził się 27 lipca

Wszystkiego najlepszego dla dziś urodzonych Lwów!

Sławne osoby urodzone 27.07: książę Mediolanu Ludovico Sforza (1452), francuski pisarz Aleksander Dumas (syn) (1824), polski pisarz Stanisław Rzewuski (1864), polski publicysta, redaktor paryskiej Kultury Jerzy Giedroyć (1906), irlandzki aktor Jonathan Rhys-Meyers (1977).

Jan Starża – Dzierżbicki pisał o dziś urodzonych:

Kto urodził się dnia 27 lipca

Jest wiernym przyjacielem, lecz nieprzebaczającym wrogiem.

Aktywny, praktyczny – zawsze jest w ruchu i zawsze zajęty jest czymś takim, co pożytecznym jest dla niego lub dla innych.

Jest to człowiek interesu, który doskonale orientuje się w tym, co jest dla niego korzystnym, a co przyniesie mu straty.

Wielka energia, mocna wola i silne przywiązania – typowe dla człowieka urodzonego dzisiaj. Jest on wrażliwy, ma wrodzone poczucie szlachetności i chętnie pokazuje się innym ze swej najlepszej strony.

Pragnąłby, aby wszyscy go lubili i odnosili się doń życzliwie; interesuje się życiem religijnym.

Doskonały z niego obserwator – chociaż wnioski swe wyprowadza powoli. Umysł jego jest cierpliwy, ostrożny, przewidujący, logiczny, zdolny do wielkich wysiłków w kierunku realizacji jego zamiarów i pragnień.

Okazuje też dość dużo samoopanowania, giętkości, czujności i zdolności dyplomatycznych.

Niełatwo ulega napadom gniewu – ale raz doprowadzony do pasji – potrafi być dokuczliwym.

W przywiązaniach swych stały - jest wiernym przyjacielem ale także nieprzebaczającym wrogiem.

Mądry, bystry, ostrożny – robi w życiu karierę dzięki swej umiejętności postępowania z innymi. Życie jego często jest związane z życiem osób znakomitych.

Dzięki jego wytrwałości i ostrożności – powiedzie mu się w życiu. Nie uniknie jednakże przykrości domowych.

Ewentualne choroby jakie mu grozić mogą - to niedomagania serca lub nerek, a także ataki chorób gorączkowych.

Organizm jego jest mocny i żyć może dość długo, powinien jednakże unikać stanów depresji – gdyż to odbija się ujemnie na jego zdrowiu.

Jak wychować dziecko tak urodzone? Jak najstaranniej, a to ze względu na jego niezwykle subtelną i wrażliwą naturę, która nieustannie poddaje mu impulsy uczuciowe w kierunku naśladowania innych. Trzeba je przede wszystkim przyuczać do panowania nad sobą i opanowania instynktów zmysłowych zarówno jak zbytniej zarozumiałości i poczucia własnej wielkości.

5 myśli nt. „Kto urodził się 27 lipca

  1. Omi

    Ja trochę już chodzę po tej ziemi, a urodzona jestem 27 lipca i wierzcie mi zgadza się, wyjątkowo dość dobrze – może jedynie wnioski nie wyciągam powoli, bo wręcz przeciwnie czasami zdarza mi się to zbyt szybko…

  2. Iulius27

    Tego nie widać od razu ale z perspektywy dłuższego czasu mogę powiedzieć że wszystko z opisu pokrywa się z rzeczywistością. Dużo dyplomacji i potrzeby panowania nad sobą, chęci dawania innym jak najwięcej od siebie . Ci znakomici ludzie o których mowa sami mnie znajdują, nawet gdy stronię od kontaktu z nimi. Może ktoś kiedyś wreszcie zrozumie że astrologia to też nauka :)

  3. Lew

    27 Lipiec – doświadczył już niestety tej przykrości rodzinnej o której mowa, lecz na sukces zawodowy trzeba chyba jeszcze poczekać. Horoskopy mają to do siebie aby czytelnik dopasował je do siebie, wówczas o każdym można powiedzieć to samo, lecz każdy jest inny (nie wg. horoskopu). Polecam test talentów na internecie do rozwijania swoich umiejętności w życiu :) Pozdrawiam ryczące lwy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>