Tarot Jogi (Yoga Tarot) – nowość Lo Scarabeo 2008

Miesiąc temu pojawiła się kolejna nowość z propozycji wydawnictwa Lo Scarabeo na ten rok: Tarot Jogi (Yoga Tarot) autorstwa Massimiliano Filadoro i Adriana Farina.

Tarot Jogi - Karta II KapłankaTarot Jogi (Yoga Tarot) jest inspirowany filozofią jogi. 22 Wielkie Arkana pokazują główne etapy praktyki jogi i poznawania samego siebie. 56 Małych Arkanów pogrupowanych w czterech dworach przedstawia cztery główne rodzaje jogi i obszary działania człowieka: Denary to Hatha Joga (Życie), Buławy to Karma Joga (Twórczość), Kielichy to Bahkti Joga (Miłość), a Miecze to Raja Joga (Byt).

Tarot na pewno będzie ciekawym narzędziem do praktyki własnej lub wróżenia dla osób, które praktykują jogę lub fascynują się Indiami i ich kulturą.

Napisy na kartach i instrukcja w kilku językach (angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański). My dodajemy tłumaczenie instrukcji na język polski. Cena talii z instrukcją po polsku 59 zł w naszym sklepie internetowym www.sklepmagiczny.pl. Zobacz więcej obrazków kart z tej talii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>