Kłopoty finansowe Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski znany jest z rozrzutnego stylu bycia i dużych wydatków – szczególnie na dzieci, których mu wciąż przybywa. W tym roku nie może on jednak liczyć na lukratywne kontrakty reklamowe czy wielkie sukcesy na estradzie. Na drodze do wzbogacenia się stoi mu planeta Saturn, która przebywa w tym roku w znaku Panny, czyli tam, gdzie w swoim horoskopie Wiśniewski ma Słońce, Marsa i Merkurego.

Horoskop Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski urodzony 9 września 1972 r. o godz. 12.20 w Łodzi

Możemy spodziewać się problemów zdrowotnych i zwiększenia ataków na inne gwiazdy. Najgorsze jeszcze przed nim – w październiku 2008 i oraz od marca do lipca 2009 Wiśniewski może spodziewać się większych problemów ze zdrowiem, pieniędzmi i sprawami urzędowymi.

Wisniewski_Michal

Michał Wiśniewski, zdjęcie z zasobów Wikimedia Commons

Czy wytrzyma to jego młoda żona Anna, zodiakalna Baranica o silnej osobowości, której podobno Michał właśnie zmniejszył drastycznie kieszonkowe z kilku tysięcy na kilkaset złotych? Jeśli nie to, wymieni ją na nowy model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>