Czy magiczna data sprawi, że będą żyli długo i szczęśliwie?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki ulegli magicznej silne ósemek i wykorzystali wyjątkową datę 8.08.2008, aby wziąć w tym dniu cichy ślub. Chińczycy również nieprzypadkowo wybrali ten dzień na otwarcie Olimpiady w Pekinie. Liczba 8 w numerologii jest powiązana z ziemią i materią. Oznacza szczęście, powodzenie materialne i zyski. Szczególną uwagę na liczbę 8 zwracają Azjaci. Na wschodzie uważana jest ona za liczbę błogosławioną, która zapewnia nie tylko finansowy sukces, ale i opiekę przodków. Jest bowiem liczbą połączenia nieba i ziemi czyli nieśmiertelności.

Czy i parze muzyków przyniesie szczęście? Na pewno tak, ponieważ Reni Jusis jest numerologiczną Ósemką, a data ślubu wzmocni jej urodzeniowe wibracje i życiowe powodzenie. Dzięki magii ósemek nie zabraknie im pieniędzy i spokoju ducha. Życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

2 myśli nt. „Czy magiczna data sprawi, że będą żyli długo i szczęśliwie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>