Majówka z Księżycem w Bliźniętach i Raku

Przed nami majówka z Księżycem w Bliźniętach. Mimo smętnej pogody będziemy się dobrze czuć. Kto w piątek 2 maja musiał zostać w pracy, niech wcale nie narzeka! Księżyc pomoże sprawnie uporać się z zaległościami, szybko napisać różne pisma, znaleźć rozwiązanie problemów. Ludzie będą bardziej rozmowni, a nieformalna atmosfera sprzyja załatwianiu różnych spraw.
Kto ma urlop, niech zaraz dzwoni do przyjaciół, bo to idealny dzień na sympatyczne spotkania. Warto pograć w gry, pogadać o wspólnych sprawach lub wybrać się na samochodową wycieczkę. Zwolennicy spacerów po centrach handlowych zrobią dziś udane zakupy.
Merkury, władca znaku Bliźniąt w którym znajduje się Księżyc, aktualnie jest w znaku Byka. Czym się tam zajmuje? Pewnie miłością, dlatego kto planuje dzisiaj randkę, nie będzie zawiedziony.

A od soboty 3 maja bardziej rodzinna aura. Księżyc znajdzie się w znaku Raka i będzie sprzyjać odpoczynkowi i … majówkowemu obżarstwu. Czego nie uda się zgrillować, to będzie można upiec. Kulinarni mistrzowie 3 i 4 maja pokażą, co potrafią! Księżyc w znaku Raka sprzyja udanym eksperymentom. Smacznego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>