25.09.2008 warsztaty: Podwójna natura Merkurego

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach sezonie warsztaty. Temat zajęć to Merkury i jego różne oblicza w horoskopie urodzeniowym.

25.09.2008, czwartek, Warszawa godz. 18.00-21.00
prowadzą: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska
info i zapisy: telefonicznie u Izy Podlaskiej 0-600-218-488 lub e-mail ipodlaska (at) albireo.pl
cena: 30 zł

Opis zajęć:
Planeta Merkury przez starożytnych uznawana była za planetę astrologów, przez alchemików za klucz do magicznego wtajemniczenia. Jung poświęcił jej wiele stron w swoich pismach. Na czym polega fenomen tej planety, która włada dwoma znakami w zodiaku, jest opiekunem złodziei i handlarzy, a jednocześnie jest przepustką do poznania duchowej rzeczywistości? Jak interpretować te różne wymiary Merkurego w horoskopie urodzeniowym? O tym będą te zajęcia. Zdamy również relację z jubileuszowej konferencji Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Zajęcia dla początkujących i dla zaawansowanych.

Mam też wielką prośbę do wszystkich uczestników naszych zajęć - zmieniłam w wakacje telefon. Numer zostaje ten sam, ale w starym telefonie były wszystkie numery z waszymi numerami telefonów. Przypomnijcie się (wystarczy sms), żebym mogła wam wysyłać informacje o zajęciach.

Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>