Artykuł o przyciąganiu bogactwa w „GM’

W najnowszym numerze „Gwiazdy Mówią” 39/2007 ukazał się artykuł mój i Miłki o magii pieniędzy. Poniżej fragment artykułu:

„Właściwą drogą do bogactwa jest uczciwa i cierpliwa praca, potrzebny jest jednak także łut szczęścia. A przyciągnąć go możemy odpowiednio użytą energią naszych pragnień. Czyli magią.

„Podobne przyciąga podobne” – uważał słynny lekarz i filozof Paracelsus. To główna zasada magii sympatycznej. Jej zwolennicy uważają, że daną cechę lub stan można spotęgować przez wytrwałe stosowanie małych części pożądanej cechy lub stanu. W myśl tej zasady pieniądze mają dar przyciągania pieniędzy. Nie darmo do portfela, który kupujemy bliskiej osobie, wkładamy pieniążek „aby się mnożył”.
Kto uwierzy w magię sympatyczną, powinien zwrócić uwagę na stan swojego portfela. Portfelik z dziurą, mały i brzydki, nie przywabi pieniędzy. W gustownym i odpowiednio dużym portfelu banknoty i karty kredytowe z pewnością poczują się lepiej. Nie musi być drogi, ale powinien być schludny i elegancki. Należy też dbać, aby w portfelu nie przechowywać przeterminowanych rachunków i starych notatek, bo zabierają one miejsce spodziewanych zysków.”

Jedna myśl nt. „Artykuł o przyciąganiu bogactwa w „GM’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>