Horoskop tygodniowy 26.12.2016-1.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Mimo że to ostatnie dni roku, nów w znaku Koziorożca i opozycja Jowisza z Uranem wskazują, że czekają nas ważne wydarzenia rodzinne i zawodowe.

W poniedziałek 26.12 Jowisz w opozycji z Uranem sprawi, że będziemy odważnie planować swoją przyszłość, a spotkania rodzinne będą dla nas wielką inspiracją. Na nerwy najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Jowisz postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach.

We wtorek 27.12 Słońce w sekstylu z Marsem radzi, abyś uważnie liczył odsetki, zwracał uwagę na dopiski w umowach. Merkury w sekstylu z Neptunem zapewni nam dobre pomysły.
 
W środę 28.12 Słońce w koniunkcji z Merkurym pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję.

W czwartek 29.12 nów Księżyca w znaku Koziorożca. Na nerwy najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Jowisz postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach. Niektórzy wcześniej rozpoczną świętowanie sylwestra. Merkury w sekstylu z Marsem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Uran wychodzi z retrogradacji. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W sobotę 31.12 Słońce w sekstylu z Neptunem sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

W niedzielę 1.01 Mars w koniunkcji z Neptunem przedłuży nasze świętowanie Nowego Roku. Dzień sprzyja sprzyja rozmowom ze starszymi osobami.

Horoskop tygodniowy

26.12.2016, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 4.18)
Jowisz w opozycji z Uranem sprawi, że ludzie będą wybuchowi i lepiej dobierać starannie słowa, zanim coś skomentujemy. Warto negocjować i mediować, niż zrywać kontakty pod wpływem impulsu. Wysłuchaj skarg i zażaleń, niektóre z nich mogą płynąć z serca i wielkiej potrzeby. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, spotykać się z rodziną, iść na spacer.
Aspekty planet: 15.16 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.35 Jowisz w opozycji z Uranem, 23.40 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprawi, że podczas świątecznych spotkań będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

27.12.2016, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Mimo że koniec roku zbliża się wielkimi krokami, nie odpuszczaj i wykorzystuj nowe życiowe szanse. Księżyc w znaku Strzelca zapewni nam nie tylko dobry humor, ale i okazję do polepszenia materialnej i finansowej sytuacji. Merkury w sekstylu z Neptunem natchnie cię pomysłem na sylwestrową kreację. Słońce w sekstylu z Marsem doda nam sił i energii.
Aspekty planet: 05.18 Merkury w sekstylu z Neptunem, 09.07 Słońce w sekstylu z Marsem, 21.30 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.45 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 22.10 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

28.12.2016, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 16.11)
Słońce w koniunkcji z Merkurym  zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Warto podpisywać umowy, rozpoczynać nowe projekty i zakładać firmę. Podróże, nawet te krótkie, będą owocne i pouczające.
Aspekty planet: 02.44 Księżyc w sekstylu z Wenus, 19.47 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

29.12.2016, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Nów Księżyca w znaku Koziorożca zacznie mobilizować nas do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami naszej społeczności. Warto odnowić stare znajomości. Unikajmy dziś jednak wizyt u masażystek, energoterapeutów, bo nasz układ nerwowy może być zbyt wrażliwy na tego typu zabiegi. Merkury w sekstylu z Marsem sprzyja konserwacji sprzętu elektronicznego i pojazdów.
Aspekty planet: 00.05 Merkury w sekstylu z Marsem, 05.45 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 06.48 Księżyc w sekstylu z Marsem, 07.53 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 10.28 Uran wychodzi z retrogradacji, 11.11 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

30.12.2016, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś zrób to, czego nie zdążyłeś przez cały rok. Jeszcze nie jest za późno, żeby wyznać bliskiej osobie miłość, zorganizować przeprowadzkę, zacząć szukać lepszej pracy lub wyjechać na wakacje swojego życia! Księżyc sprzyja szczęśliwym inwestycjom i pomaga spełniać marzenia. Znajdź czas na depilację i zabiegi kosmetyczne, dziś skóra szybko się goi.
Aspekty planet: 01.11 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 08.19 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 09.06 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

31.12.2016, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.28)
Dzień będzie pełen niespodzianek, możesz zaskoczyć sama siebie. Księżyc w Wodniku pomoże nam szybko uporać się z pracami domowymi i zająć przygotowaniami do sylwestra. Słońce w sekstylu z Neptunem zagwarantuje nam wyjątkową zabawę w tę wyjątkową noc w roku.
Aspekty planet: 00.24 Słońce w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże przygotować się do sylwestra, wprawić się w dobry nastrój i dobrze się bawić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

1.01.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Pierwszy dzień roku sprzyja refleksji nad własnym życiem, robieniu planów na cały rok i regeneracji sił. To dobry dzień, aby rozpocząć dietę, zmienić przyzwyczajenia, zerwać z nałogiem. Mars w koniunkcji z Neptunem pobudzi kreatywność i wyobraźnię. Organizm potrzebuje więcej witamin i wody mineralnej.
Aspekty planet: 7.52 Mars w koniunkcji z Neptunem, 17.23 Księżyc w sekstylu z Uranem, 18.37 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 19.03 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i noworocznym postanowieniom. Pierwszy dzień Nowego Roku będzie udany, ale trzeba będzie pogodzić różne potrzeby. Dzisiaj uda się zakończyć stare rodzinne konflikty.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

Próżny kurs Księżyca:
25.12 od g. 08.21 do 26.12 do g. 04.18.
28.12 od g. 02.44 do g. 16.11.
30.12 od g. 09.06 do 31.12 do g. 02.28.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *