Horoskop tygodniowy 2-8.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwszy tydzień 2017 roku upłynie nam leniwie, planety sprzyjają odpoczynkowi, rozrywce i podróżom. W niedzielę Merkury zacznie poruszać się ruchem prostym i znów zacznie sprzyjać zakupom sprzętu elektronicznego oraz podpisywaniu ważnych umów.

We wtorek 3.01 Wenus wkracza do znaku Ryb i sprzyja aktywności fizycznej, spacerom oraz dalszemu świętowaniu Nowego Roku. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. 3.01 Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja zakochanym.

W środę 4.01 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Strzelca i pomoże nam spojrzeć na życie z innej perspektywy.

W sobotę 7.01 Słońce w koniunkcji z Plutonem. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Obrotne osoby szybko zdobędą środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty.

W niedzielę 8.01 Merkury wychodzi z retrogradacji i znów będzie można kupować sprzęt elektroniczny i AGD bez obaw, że będzie wadliwy.

Horoskop tygodniowy

2.01.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10.57)
Dzień sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry dzień na spotkanie, planowanie i negocjacje. Szybko dojdziecie do porozumienia. Księżyc pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy.
Aspekty planet: 8.58 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 13.57 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

3.01.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo Neptun sprzyja rozwijaniu artystycznych zdolności oraz intuicji. Wenus wkracza do znaku Ryb i pomoże poprawić naszą sytuację materialną.
Aspekty planet: 4.56 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 7.35 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 8.46 Wenus wkracza do znaku Ryb, 11.12 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18.06 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 20.40 Merkury w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

4.01.2017, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 17.19)
Merkury wkracza do znaku Strzelca i zapewni nam nowe pomysły na oraz chęć do nauki. Energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o formę na zimę. Organizm potrzebuje nawadniania, pij ciepłe zioła, herbatę i napary.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15.16 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Strzelca, 17.14 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

5.01.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo atmosfera może być nerwowa.
Aspekty planet: 20.46 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 23.16 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Grodzy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

6.01.2017, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.17)
Księżyc w Baranie zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo zimowej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawe towarzyskie spotkanie, żeby rozładować napięcie i nadmiar energii. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedz dziś porządny posiłek.
Aspekty planet: 5.14 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 7.06 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 7.36 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.41 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

7.01.2017, sobota
Księżyc w znaku Byka
Słońce w koniunkcji z Plutonem skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.
Aspekty planet: 4.07 Księżyc w sekstylu z Wenus, 7.44 Słońce w koniunkcji z Plutonem, 13.55 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 21.56 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

8.01.2017, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.06)
Merkury wychodzi z retrogradacji i zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy. Organizm potrzebuje więcej soli mineralnych i warzyw.
Aspekty planet: 2.02 Księżyc w trygonie z Plutonem, 3.22 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 10.42 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Próżny kurs Księżyca:
2.01 od g. 08.58 do g. 10.57.
4.01 od g. 17.14 do g. 17.19.
6.01 od g. 19.41 do g. 21.17.
8.01 od g. 03.22 do g. 23.06.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *