Horoskop tygodniowy 9-15.01.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziemy reagować emocjonalnie na wiele spraw, a także będziemy w stanie szybko wdrożyć w życie noworoczne postanowienia. Słońce utworzy półkrzyż z Uranem i Jowiszem, co przyspieszy wiele spraw, ale przygotujmy się na niespodzianki.

We wtorek 10.01 Słońce w kwadraturze z Uranem zachęca do zajęcia się sprawami technicznymi, ułatwi nam rozwiązywanie zagadek i sprzyja znajdywaniu tanich wycieczek, przejazdów i przelotów.

W środę 11.01 Mars w sekstylu z Plutonem doda nam sił, będziemy bić rekordy w pracy, na drodze, w sporcie i na siłowni. Samotni mogą spotkać wyjątkową osobę w niecodziennym miejscu lub z odmiennego kręgu towarzyskiego czy kulturowego.

W czwartek 12.01 pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że wszystko będziemy chcieli robić szybko. Uważajmy, bo w ten dzień łatwo o pomyłki z powodu pośpiechu lub nadmiernego ryzyka. Kierowcy mogą jeździć jak na wyścigach. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże nam uporządkować ważne dokumenty. Słońce w kwadraturze z Jowiszem. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia. Wenus w koniunkcji z Neptunem sprawi, że w życiu uczuciowym nastąpi dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera.

Horoskop tygodniowy

9.01.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przygotuj się na to, że wiele osób będzie chciało dziś z tobą porozmawiać lub uzyskać od ciebie ważne informacje. Księżyc w znaku Bliźniąt może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się na basenie lub jodze.
Aspekty planet: 9.29 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 15.17 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

10.01.2017, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 23.48)
Nastąpi całkowita zmiana aury, poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykaliśmy się w poprzednich dniach. Dobra aura na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Słońce w kwadraturze z Uranem zapewni nam siłę, aktywność i nowatorskie spojrzenie na trudne sprawy. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 1.39 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 8.36 Księżyc w sekstylu z Uranem, 10.52 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 11.31 Księżyc w opozycji z Saturnem, 17.21 Słońce w kwadraturze z Uranem, 22.38 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

11.01.2017, środa
Księżyc w znaku Raka
Mars w sekstylu z Plutonem pomoże nam przekonać innych do swoich wizji i wesprze nas w realizowaniu trudnych planów. Uwierz w siebie, a okaże się, że wszystko jest możliwe. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły. Nie unikniesz dziś pokus związanych ze słodyczami, zrób więc zdrowe słodkie przekąski na bazie owoców.
Aspekty planet: 8.14 Mars w sekstylu z Plutonem, 13.51 Księżyc w trygonie z Wenus, 16.05 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni,  zajmuj się domem.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

12.01.2017, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Pełnia Księżyca w znaku Raka zmobilizuje nas do szybkich działań. Słońce w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się właśnie dziś. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych. Wenus w koniunkcji z Neptunem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże nam w uporaniu się z rachunkami i urzędowymi sprawami.
Aspekty planet: 4.05 Księżyc w opozycji z Plutonem, 5.07 Księżyc w trygonie z Marsem, 5.42 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 9.33 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 12.07 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 12.33 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 15.03 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 22.53 Wenus w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

13.01.2017, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 1.07)
Księżyc poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Organizm potrzebuje więcej białka i gorących potraw.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekendy odpoczniesz i zapomnisz o kłopotach.

14.01.2017, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w Lwie może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.
Aspekty planet: 12.25 Księżyc w trygonie z Uranem, 15.20 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.16 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce i w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

15.01.2017, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.52)
Księżyc sprawi, że będzie to dzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności, Mimo niedzieli załatwiajmy finansowe i zawodowe sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe miesiące. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową. Dzień sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 7.58 Księżyc w trygonie z Merkurym, 23.07 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym i zawodowym, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 22.38 do g. 23.48.
12.01 od g. 12.33 do 13.01 do g. 01.07.

14.01 od g. 16.16 do 15.01 do g. 04.52.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *