Horoskop tygodniowy 20-26.02.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja osobom dociekliwym i wytrwałym. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. Nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca (26.02.2017 g. 15.58, Warszawa) w koniunkcji z Neptunem i Merkurym oraz w sekstylu z Plutonem zapowiada wyjątkowy tydzień. Możemy spodziewać się dziwnych zbiegów okoliczności, wiadomości od dawno nie słyszanych osób oraz zaskakujących decyzji. Neptun może skłaniać do pomyłek i błędnej oceny sytuacji, bądźmy więc ostrożni i nie działajmy pod wpływem przeczuć czy snów.

We wtorek 21.02 Merkury w sekstylu z Uranem zapewni nam dużo atrakcji i zabawy n wyjazdach lub w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Warto zainwestować w nowy ubiór, wyrzucić z szafy stare i niemodne rzeczy, zadbać o zwierzęta i dzieci w rodzinie. Merkury w trygonie z Jowiszem dostarczy nam ciekawych i cennych informacji oraz postawi na naszej drodze wartościowych ludzi.

W środę 22.02 Mars w kwadraturze z Plutonem pomoże nam skoncentrować się podczas trudnej pracy. Wspiera również tych, którzy są w podróży lub aktywnie spędzają czas wolny.

W czwartek 23.02 Merkury w sekstylu z Saturnem przyniesie okazję do umocnienia ważnych relacji i przyjaźni. Pomoże uporządkować sprawy finansowe, znaleźć sposób na oszczędności. Warto radzić się osób starszych i bardziej doświadczonych.

W niedzielę 26.02 Merkury wkracza do znaku Ryb i zacznie sprzyjać osobom kreatywnym, o artystycznym usposobieniu, marzycielom i osobom zajmujących się duchowymi sprawami.
Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w znaku Ryb przypomni nam o ważnych zobowiązaniach, pomoże zapomnieć o trudnych chwilach, wygasi negatywne emocje.

Horoskop tygodniowy

20.02.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. W księgarni znajdziesz książkę, która może zmienić twoje poglądy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu.
Aspekty planet: 6.13 Księżyc w trygonie z Marsem, 13.31 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 15.38 Księżyc w trygonie z Uranem, 17.49 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Piątka zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

21.02.2017, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 8.07)
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Merkury w sekstylu z Uranem i w trygonie z Jowiszem sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki służbowym podróżom.
Aspekty planet: 00.36 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 5.01 Merkury w sekstylu z Uranem, 14.15 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 19.27 Merkury w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

22.02.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Mars w kwadraturze z Plutonem ostrzega przed kłótniami i sporami. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 6.08 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 6.34 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 10.02 Mars w kwadraturze z Plutonem, 20.34 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 21.12 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

23.02.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 18.17)
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Dzień sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Merkury w sekstylu z Saturnem sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych. Dzień sprzyja depilacji i wizytom u kosmetyczki.
Aspekty planet: 2.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 4.23 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.44 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

24.02.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej.
Aspekty planet: 16.40 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

25.02.2017, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz towarzyski i wesoły. Poczujesz się silny i niespokojny. Do nudnych spraw i obowiązków możesz dziś wcale nie mieć cierpliwości. Dzień najbardziej sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i ciekawym dyskusjom. Organizm potrzebuje dużo węglowodanów. Zajmij się odkurzaniem i myciem okien.
Aspekty planet: 8.46 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10.52 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.01 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 19.11 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka pomaga w organizacji rodzinnych podróży i spotkań. Będziemy kreatywni i pomysłowi. Podczas rodzinnego spotkania wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

26.02.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 1.24)
Łatwo się dzisiaj wzruszysz czyimś losem lub czyjąś niezwykłą opowieścią. Uważaj jednak, bo możesz zbyt szybko podjąć decyzję pod wpływem emocji. Dzień sprzyja odkrywaniu sekretów. Bądź serdeczny i wyrozumiały, a zyskasz przyjaźń kogoś, na kim od dawna ci zależy. Merkury wkracza do znaku Ryb, co sprzyja rozwijaniu hobby i randkom.

Aspekty planet: 00.07 Merkury wkracza do znaku Ryb, 1.35 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 15.58 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 21.55 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 º 31´ – 8 º 34´ Ryb
Księżyc 14 º 26´ Strzelca – 13 º 20´ Ryb
Merkury 19 º 48′ Wodnika – 1 º 50′ Ryb
Wenus 10 º 18´ – 12 º 34′ Barana
Mars 16 º 52´ – 22 º 00´ Barana
Jowisz 22 º 51′ – 22 º 28´ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 º 09´ – 26 º 37´ Strzelca
Uran 21 º 42´ – 22 º 00´  Barana
Neptun 11 º 19´ – 11 º 35′ Ryb
Pluton 18º 33´ – 18 º 44´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.02 od g. 00.36 do g. 8.07.
23.02 od g. 4.23 do g. 18.17.
25.02 od g. 19.11 do 26.02 do g. 1.24.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>