Horoskop tygodniowy 27.02-5.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Mars ustawi się w koniunkcji z Uranem i opozycji z Jowiszem, co zapowiada wiele nowych wydarzeń, szybkie podejmowanie decyzji i pośpiech. W naszych decyzjach będziemy nastawieni na przyszłość i będziemy chcieli odciąć się od przeszłości.

W poniedziałek 27.02 Mars znajdzie się w opozycji z Jowiszem. Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami. Załatwiajmy urzędowe sprawy, bądźmy obowiązkowi i punktualni, bo ktoś może nas obserwować i oceniać. Mars ustawi się również w koniunkcji z Uranem. Nie lekceważmy wrogów i dbajmy o przyjaciół. Postarajmy się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do nas docierały. W ten sposób unikniemy niespodzianek i będziemy wiedzieli, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji.

W czwartek 2.03 Słońce w koniunkcji z Neptunem będzie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów.  Aura tygodnia sprzyja zakochanym oraz tym, którzy cenią rozrywkę na wysokim poziomie.

W piątek 3.03 Jowisz w opozycji z Uranem. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów. Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji.

W sobotę 4.03 Wenus wchodzi w retrogradację. Warto negocjować i mediować, dużo na tym zyskamy. Ktoś pomoże nam wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystajmy tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany. Merkury w koniunkcji z Neptunem pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy.

W niedzielę 5.03 Mars w trygonie z Saturnem  pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania. Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt skieruje naszą uwagę na sprawy bliskich relacji, wyniszczających, negatywnych emocji oraz pozwoli nam odpocząć od zgiełku świata i wścibskich ludzi.

Horoskop tygodniowy

27.02.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz dziś uparty. Rano uważaj, bo nieostrożne słowo może wywołać małą rodzinną burzę. Zapomnisz o wyrozumiałości i dystansie. Na szczęście po południu okaże się, że nie było się o co złościć. Spotkanie z przyjaciółmi będzie bardzo udane. Mars w koniunkcji z Uranem i w opozycji z Jowiszem sprzyja aktywności sportowej i wysiłkowi fizycznemu, uważaj jednak na kontuzje.
Aspekty planet: 1.19 Mars w koniunkcji z Uranem, 10.25 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15.24 Mars w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Trójka sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać wspólników i pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

28.02.2017, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 5.51)
Zapragniesz dziś mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania spraw, które wymagają odwagi i siły. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie.
Aspekty planet: 00.07 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

1.03.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Możesz dziś wpaść na ciekawe pomysły zawodowe. Twoja spostrzegawczość i refleks bardzo się wszystkim przydadzą. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, wykorzystaj nadmiar energii na porządki i sprzątanie.
Aspekty planet: 3.54 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 13.49 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 19.27 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 19.42 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 22.48 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: VII Rydwan
Rydwan doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

2.03.2017, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 8.42)
Będziesz dziś bardziej wyrozumiały niż zwykle. Nie oglądaj się na trudności, tylko pomóż potrzebującym. Podczas zakupów bądź jednak ostrożny, bo sprzedawcy od razu wykorzystają twój ugodowy nastrój. Wieczorem czeka cię miła wiadomość. Słońce w koniunkcji z Neptunem sprzyja osobom zakochanym i szukającym idealnej połówki.
Aspekty planet: 3.18 Księżyc w trygonie z Saturnem, 3.43 Słońce w koniunkcji z Neptunem, 23.47 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Cesarz nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

3.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Wycofasz się ze zbyt ambitnych planów. Ogarnie cię beztroski i rozrywkowy nastrój. Wybierz się na dłuższy spacer, zorganizuj niespodziankę dla sympatycznych przyjaciół.
Jowisz w opozycji z Uranem pomaga w realizowaniu ambitnych planów i pomoże ci pokonać nieprzyjazne osoby. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych.
Aspekty planet: 2.15 Jowisz w opozycji z Uranem, 4.26 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 6.13 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16.20 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

4.03.2017, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 11.05)
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto posłuchać najnowszych ploteczek lub zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Wenus wchodzi w retrogradację i daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Merkury w koniunkcji z Neptunem sprzyja słuchaniu muzyki i lekturze.
Aspekty planet: 10.08 Wenus wchodzi w retrogradację, 12.09 Merkury w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka pomaga uporządkować finanse, sprzyja współpracy z życzliwymi osobami. Warto zająć się domem, porządkami i zakupami. Także rodzinne spotkania będą udane.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

5.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zainteresujesz się dziś psychologią i będziesz dociekać przyczyn, dla których pewni ludzie dziwnie się zachowują. Niespodziewanie okaże się, że nie wszyscy są tak życzliwi, jak sądziłeś. Dzięki cierpliwości uda się wyjaśnić nieporozumienia. Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że będziesz niecierpliwy w kontaktach z ludźmi. Mars w trygonie z Saturnem sprzyja osobom cierpliwym i wytrwałym.
Aspekty planet: 7.01 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9.13 Księżyc w sekstylu z Wenus, 9.50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 12.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 21.45 Mars w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj odpoczywaj, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i problemów.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 8 º 34´ – 15 º 36´ Ryb
Księżyc 13 º 20´ Ryb – 22 º 26´ Bliźniąt
Merkury 1 º 50′ – 14 º 41′ Ryb
Wenus 12 º 34′ – 13 º 06´ Barana w retrogradacji
Mars 22 º 00´ – 27 º 05´ Barana
Jowisz 22 º 28´ – 21 º 57′ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 º 37´ – 27 º 00´ Strzelca
Uran 22 º 00´ – 22 º 20´ Barana
Neptun 11 º 35′ – 11 º 51´ Ryb
Pluton 18 º 44´ – 18º 53´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.02 od g. 00.07 do g. 5.51.
2.03 od g. 3.18 do g. 8.42.
3.03 od g. 16.20 do 4.03 do g. 11.05.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>