Horoskop tygodniowy 6-12.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu skup się na obowiązkach dotyczących finansów, dokumentów i spraw urzędowych. Bądźmy dokładni i skrupulatni, a dobrze wykorzystamy energię planet, bo pomyłka może kosztować nas fortunę. Pełnia Księżyca pod wpływem Saturna może spowodować, że będziemy musieli wytężyć siły, aby zrealizować swoje cele.

We wtorek 7.02 Słońce w koniunkcji z Merkurym zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W środę 8.03 Merkury w sekstylu z Plutonem doda nam sił i optymizmu, a także zapewni dobrą passę zawodową i finansową. Warto wykonać ważny telefon, nadać upon lotto, zapisać się na warsztaty, zacząć nowy projekt, zakładać firmę.

W czwartek 9.03 Słońce w sekstylu z Plutonem sprzyja zdobywaniu przychylności i pomocy osób wpływowych i na wyższych stanowiskach. Jeśli złożymy dziś ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie.

W piątek 10.03 Mars wkracza do znaku Byka i skłoni nas do większych wydatków na przyjemności i zabawę. Ludzie będą dla siebie szczodrzy, warto dogadywać się i zawierać zgodę, to dobry dzień na spotkania rodzinne i kończenie domowych sporów.

W niedzielę 12.03 Merkury w kwadraturze z Saturnem. Trudno będzie o kompromis, lepiej nie załatwiać spraw formalnych i nie podpisywać ważnych umów, być ostrożnym w relacjach ze starszymi czy ważniejszym od nas osobami i nie stawiać spraw na ostrzu noża. Pełnia Księżyca w znaku Panny w kwadraturze z Saturnem zapowiada trudną aurę. Ludzie mogą być pesymistycznie nastawieni do życia, bać się ryzykownych decyzji i wycofywać się z wcześniej podjętych zobowiązań.

Horoskop tygodniowy

6.03.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 13.54)
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 00.12 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 00.49 Księżyc w sekstylu z Uranem, 8.48 Księżyc w opozycji z Saturnem, 9.21 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

7.03.2017, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Zabierz się za nadrabianie zaległości. Będziesz bardzo ambitny, ale także niespokojny. Postaraj się nie rozstawiać wszystkich po kątach, a unikniesz nieprzyjemnej sytuacji. Po południu komuś wreszcie uda się odciągnąć cię od obowiązków. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja odpisywaniu na listy i wysyłaniu ważnej korespondencji, a także spotkaniom zawodowym.
Aspekty planet: 1.28 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 10.19 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.07 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 19.47 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 21.12 Księżyc w trygonie z Merkurym, 22.28 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

8.03.2017, środa
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 17.45)
Będziesz dziś spokojny, a nawet trochę nieśmiały. Jednak ci, którzy chcieliby wykorzystać twoją słabość, będą zaskoczeni twoją ostrą reakcją. Swoich spraw i poglądów bronić będziesz z wielkim oddaniem. W razie kłopotów pomoże ci starsza osoba. Merkury w sekstylu z Plutonem pomoże ci zdobyć ważne informacje i szybko nauczyć się potrzebnej ci wiedzy.
Aspekty planet: 3.24 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 4.33 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 6.24 Merkury w sekstylu z Plutonem, 15.59 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

9.03.2017, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory. Pomyśl dziś o zdobyciu nowych umiejętności lub zapisaniu się na kurs języka obcego. Sprzyjają ci także osoby na wysokich stanowiskach. Wieczorem zapomnij choć na chwilę o pracy. Słońce w sekstylu z Plutonem pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz.
Aspekty planet: 9.32 Słońce w sekstylu z Plutonem, 15.54 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Czas na porządki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

10.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 23.07)
Będziesz dziś wyrozumiały i pogodny. Dzień sprzyja sprawom towarzyskim i spotkaniom z osobami, których nie widziałeś przez całe wakacje. Po południu uda się załatwić trudną sprawę. Nie obiecuj tylko zbyt wiele komuś, kogo dobrze nie znasz. Mars wkracza do znaku Byka i sprawi, że będziesz potrzebował więcej czasu na planowanie i realizacje codziennych zadań.
Aspekty planet: 1.33 Mars wkracza do znaku Byka, 7.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 9.41 Księżyc w trygonie z Uranem, 18.05 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

11.03.2017, sobota
Księżyc w znaku Panny
Postanowisz dziś zrobić coś dobrego dla siebie i swoich przyjaciół. Być może zaplanujesz wielkie zakupy albo odkryjesz w sobie talent do majsterkowania. Dzień sprzyja dobrym pomysłom, dzięki którym zdobędziesz zawodowe uznanie. Księżyc w Pannie sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 00.21 Księżyc w trygonie z Marsem, 21.07 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością!

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

12.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Zaczniesz marzyć o władzy i związanych z nią przywilejach. Rano stracisz trochę czasu na żarty i ploteczki, ale po południu staniesz się bardzo wymagający. Uważaj podczas zakupów, bo możesz niepotrzebnie posprzeczać się ze sprzedawcą. Merkury w kwadraturze z Saturnem odradza dalekie podróże. Pełnia Księżyca w znaku Panny sprawi, że ludzie chętnie będą się spotykać, a randki będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 9.56 Księżyc w trygonie z Plutonem, 13.09 Merkury w kwadraturze z Saturnem, 15.53 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych spraw. Taki nastrój pomoże rozluźnić się, odpocząć i zająć się rodzinnymi sprawami.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 36´ – 22 º 35´ Ryb
Księżyc 22 º 26´ Bliźniąt – 27 º 05´ Panny
Merkury 14 º 41′ – 28 º 16′ Ryb
Wenus 13 º 06´ – 11 º 36′ Barana w retrogradacji
Mars 27 º 05´ Barana – 2 º 09´ Byka
Jowisz 21 º 57′ – 21 º 19´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 00´ – 27 º 19´ Strzelca
Uran 22 º 20´ – 22 º 41´ Barana
Neptun 11 º 51´ – 12 º 07′  Ryb
Pluton 18º 53´ – 19 º 02´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.03 od g. 9.21 do g. 13.54.
8.03 od g. 15.59 do g. 17.45.
10.03 od g. 18.05 do g. 23.07.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>