Horoskop tygodniowy 13-19.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu musisz ćwiczyć cierpliwość, wytrzymałość i pewność siebie. W piątek 17.03 Słońce ustawi się w kwadraturze z Saturnem. To aspekt wytrwałej pracy i wysiłku, który warto wykonać, aby przepracować pewne problemy czy pokonać trudności.

W poniedziałek 13.03 Merkury przechodzi do znaku Barana i przyniesie ożywienie, a także nowe okazje do poprawienia sytuacji zawodowej. W sprawach finansowych ryzykujmy, a zyskamy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.

W sobotę 18.03 Merkury w koniunkcji z Wenus. Bądź otwarty na nowe znajomości, nie zamykaj się w domu czy w sobie, poznane w te dni osoby mogą odmienić twoje życie. Osoby samotne mają szansę na miłość od pierwszego wejrzenia lub chociaż  niezwykle interesujący flirt czy randkę.

Horoskop tygodniowy

13.03.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.28)
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Merkury wkracza do znaku Barana i przyspieszy szukanie pracy lub załatwianie spraw służbowych.
Aspekty planet: 1.24 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 3.36 Księżyc w opozycji z Merkurym, 22.07 Merkury wkracza do znaku Barana.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: XV Diabeł
Uważaj, nie bądź zbyt pewny siebie! Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli ulegniesz pokusie złamania lub obejścia prawa. Miej się na baczności.

14.03.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Chętnie schowasz się dziś przed ambitnym szefem, a do ryzykownych przedsięwzięć trudno cię będzie namówić. Bez większych skrupułów popatrz dziś w telewizor lub wyśpij się na kanapie. Wieczorem otrzymasz dobrą wiadomość rodzinną. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Udadzą się zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 3.41 Księżyc w opozycji z Wenus, 18.51 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 22.51 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, możesz wygrać.

15.03.2017, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.10)
Będziesz bardzo wyrozumiały i serdeczny. Trudne sprawy załatwiaj dyplomacją. Nie idź tylko na zbyt duże ustępstwa, bo jutro możesz tego żałować. Chętnie podyskutujesz na tematy związane z dalekimi podróżami, sztuką lub filozofią. Warto dogadywać się z ludźmi, podpisywać umowy, nawiązywać współpracę, bo ludzie będą skłonni do zgody.
Aspekty planet: 2.04 Księżyc w opozycji z Uranem, 11.05 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: VI Kochankowie
Korzystaj z życia. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

16.03.2017, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz. Dzień sprzyja za to dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad zawodowymi planami. Organizm potrzebuje dużo płynów, Unikaj depilacji i zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w opozycji z Marsem, 16.24 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XIX Słońce
W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa, bądź tylko gotów na wyzwania. Upomnij się o to, co ci się należy.

17.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz niespokojny, a nawet nerwowy. Broń się przed tymi, którzy zagrażają twoim zyskom lub interesom. Po południu staniesz się bardziej wyrozumiały. Wspomnienia i historie o dramatycznych ludzkich losach bardzo cię wzruszą. Może jednak warto komuś dziś pomóc? Słońce w kwadraturze z Saturnem nie sprzyja sprawom finansowym, unikajmy trudnych rozmów.
Aspekty planet: 6.05 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.47 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 22.56 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

18.03.2017, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 3.59)
Będziesz spragniony dowodów sympatii i uznania. Do nowych i odpowiedzialnych zadań trudno będzie cię przekonać. Czekoladki i kawa to dziś najlepszy prezent, jaki z chęcią przyjmiesz. Wieczorem uważaj na plotki. Merkury w koniunkcji z Wenus sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, wystąpieniom publicznym.
Aspekty planet: 13.26 Merkury w koniunkcji z Wenus, 21.58 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś sobota, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: IV Cesarz
Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby.

19.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego.
Aspekty planet: 00.05 Księżyc w trygonie z Merkurym, 4.56 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.35 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 º 35´ – 29 º 33´ Ryb
Księżyc 27 º 05´ Panny – 22 º 17´ Strzelca
Merkury 28 º 16′ Ryb – 11 º 56′ Barana
Wenus 11 º 36′ – 8 º 16´ Barana w retrogradacji
Mars 2 º 09´ – 7 º 10´ Byka
Jowisz 21 º 19´ – 20 º 35′ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 19´ – 27 º 33´ Strzelca
Uran 22 º 41´ – 23 º 03´ Barana
Neptun 12 º 07′ – 12 º 23´ Ryb
Pluton 19 º 02´ – 19º 09´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.03 od g. 3.36 do g. 6.28.
15.03 od g. 11.05 do g. 16.10.
17.03 od g. 22.56 do 18.03 do g. 3.59.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>