Horoskop tygodniowy 20-26.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Barana sprzyja odnowie sił, rozpoczęciu aktywnego trybu życia i przejściu na zdrowszą dietę. Warto zadbać o zdrowie, inwestować w swoje hobby, robić zabiegi kosmetyczne i medyczne.

W poniedziałek 20.03 o godzinie 11.28 czasu polskiego Słońce wkroczy do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna. Poczujemy przypływ energii i optymizm. Zwracajmy uwagę na niezwykłe zbiegi okoliczności i okazje, które pojawią się dziś na naszej drodze.

W piątek 24.03 Merkury w opozycji z Jowiszem pomoże nam w załatwieniu urzędowych i oficjalnych spraw. To dobry dzień na wysyłanie ważnych maili, telefony do przełożonych, wprowadzanie w życie noworocznych postanowień.  24.03 Merkury w kwadraturze z Plutonem sprzyja nauce, znajdywaniu rozwiązań trudnych spraw oraz spotkaniom z przyjaciółmi. Dziś cały świat może się zmienić na lepsze dzięki jednej rozmowie czy spotkaniu.

W sobotę 25.03 Wenus w koniunkcji ze Słońcem sprzyja nawiązywaniu relacji, odpoczynkowi, organizowaniu imprez i spotkań oraz załatwianiu spraw finansowych. Warto dziś spotkać się z kimś, kogo lubimy i cenimy.

W niedzielę 26.03 Merkury w koniunkcji z Uranem zapewni nam dystans do świata i obiektywne spojrzenie na sprawy uczuć i trudnych relacji. Pomoże nam również zacząć oszczędzać lub uwolnić się od pokusy nowych wydatków.

Horoskop tygodniowy

20.03.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 16.30)
O godzinie 11.28 Słońce wkroczy do znaku Barana i rozpocznie się astronomiczna wiosna. Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w trygonie z Uranem, 11.28 Słońce wkracza do znaku Barana, 11.37 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 16.58 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

21.03.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Rób depilację i peeling.
Aspekty planet: 7.32 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.42 Księżyc w trygonie z Marsem, 17.16 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 23.19 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Dlatego jeśli chcesz założyć firmę, lepiej zaczekaj do jutra.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

22.03.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Zajmij się poważnymi przemyśleniami i planowaniem oszczędności. Dzień nie sprzyja dyskusjom. Ktoś może cię urazić niegrzecznym słowem lub zaszokować swoim dziwacznym postępowaniem. Nie przejmuj się, jeśli jakaś znajomość dziś się zakończy! Po południu poczujesz przypływ sił i poprawę humoru. Spaceruj, spalaj nadmiar tłuszczu na rowerze lub podczas ćwiczeń.
Aspekty planet: 6.32 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 8.44 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 14.19 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

23.03.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 3.28)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w domu porwij się na wielkie porządki. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 8.57 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.06 Księżyc w sekstylu z Wenus, 22.19 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dziewiątka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

24.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby na początku przyszłego tygodnia załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Merkury w kwadraturze z Plutonem i w opozycji z Jowiszem sprzyja podróżom, zdawaniu egzaminów i uzyskiwaniu pomocy prawnej.
Aspekty planet: 1.44 Merkury w kwadraturze z Plutonem, 13.45 Merkury w opozycji z Jowiszem, 17.02 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 17.33 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 23.01 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Dzień sprzyja uprawianiu sportu. Postarajmy się tylko unikać kłótni.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

25.03.2017, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.06)
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko złoto, co się świeci!  Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc w znaku Ryb czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety. Słońce w koniunkcji z Wenus sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 6.55 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 11.17 Słońce w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

26.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dobry czas na randki, spotkania, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure, ani nie farbuj włosów. Merkury w koniunkcji z Uranem ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi.
Aspekty planet: 8.42 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10.22 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.05 Merkury w koniunkcji z Uranem, 21.52 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Trójka sprzyja zdobywaniu wiadomości. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 33´ Ryb – 6 º 30´ Barana
Księżyc 22 º 17´ Strzelca – 21 º 39´ Ryb
Merkury 11 º 56′ – 23 º 58′ Barana
Wenus 8 º 16´ – 3 º 58′ Barana w retrogradacji
Mars 7 º 10´ – 12 º 10´ Byka
Jowisz 20 º 35′ – 19 º 45´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 33´ – 27 º 43´ Strzelca
Uran 23 º 03´ – 23 º 26´ Barana
Neptun 12 º 23´ – 12 º 38′ Ryb
Pluton 19º 09´ – 19 º 15´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.03 od g. 11.37 do g. 16.30.
22.03 od g. 14.19 do 23.03 do g. 3.28.
25.03 od g. 6.55 do g. 11.06.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>