Horoskop tygodniowy 3-9.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 3.04 kwadra Księżyca w znaku Raka. Będziemy niecierpliwi i podenerwowani, co może niekorzystnie wpłynąć na decyzje zawodowe i finansowe, które będziemy podejmować. Do wszystkich stresujących sytuacji podchodźmy spokojnie.

W poniedziałek 3.04 Wenus wchodzi ruchem wstecznym do znaku Ryb i sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykajmy się z ważnymi osobami, wysyłajmy wiadomości, składajmy, wyjaśniajmy trudne sprawy. Mamy szansę na szybki sukces.

W czwartek 6.04 Mars w trygonie z Plutonem ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Saturn wchodzi w retrogradację, co przypomni nam o zobowiązaniach i pilnych sprawach urzędowych.

W piątek 7.04 Słońce w opozycji z Jowiszem sprzyja podróżom i spotkaniom w sprawie o pracę. Warto szukać ofert, dotrzeć bezpośrednio do osób szukających pracowników, planety pomogą w dobrym zaprezentowaniu się podczas ważnej rozmowy.

W sobotę 8.04 Saturn utworzy kwadraturę z Wenus, przez co może narazić nas na poważne błędy lub spóźnienia, które zaważą na naszej karierze czy finansach. Nie jest to dobry czas na wizyty w urzędach czy wyjaśnianie skomplikowanych spraw.

W niedzielę 9.04 Słońce w kwadraturze z Plutonem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

Horoskop tygodniowy

3.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Kwadra Księżyca w znaku Raka sprawi, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę. Zapisuj się do lekarza, rób badania i analizy. Wenus przechodzi do znaku Ryb i zacznie sprzyjać zakochanym i tym, którzy szukają idealnej drugiej połówki.
Aspekty planet: 2.25 Wenus wkracza do znaku Ryb, 18.25 Księżyc w trygonie z Neptunem, 20.39 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

4.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.
Aspekty planet: 2.58 Księżyc w sekstylu z Marsem, 4.31 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 5.32 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13.30 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 22.45 Księżyc w trygonie z Wenus.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

5.04.2017, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 00.13)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 6.30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

6.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w kuchni, ale nie za większe porządki. Saturn wchodzi w retrogradację, dlatego rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Mars w trygonie z Plutonem sprzyja silnej woli i realizowaniu ambitnych postanowień.
Aspekty planet: 5.45 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 6.00 Mars w trygonie z Plutonem, 7.05 Saturn w retrogradacji, 9.14 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 11.07 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.22 Księżyc w trygonie z Uranem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

7.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.19)
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Słońce w opozycji z Jowiszem sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 2.16 Księżyc w trygonie z Saturnem, 14.39 Księżyc w trygonie z Merkurym, 23.38 Słońce w opozycji z Jowiszem.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

8.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Panny
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Wenus w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed niepotrzebnymi wydatkami.
Aspekty planet: 6.32 Księżyc w opozycji z Neptunem, 18.24 Księżyc w trygonie z Plutonem, 21.53 Księżyc w trygonie z Marsem, 22.28 Wenus w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

9.04.2017, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 14.34)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę. Słońce w kwadraturze z Plutonem ostrzega przed plotkami i niemiłymi osobami.
Aspekty planet: 2.48 Słońce w kwadraturze z Plutonem, 10.07 Księżyc w opozycji z Wenus, 10.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 13 o 25´ – 20 o 18´ Barana
Księżyc 3 o 17´ Raka – 5 o 58´ Wagi
Merkury 2 o 05′ – 4 o 51′ Byka
Wenus 0 o 01´ Barana – 27 o 30′ Ryb w retrogradacji
Mars 17 o 07´ – 22 o 02´ Byka
Jowisz 18 o 53′ – 17 o 59´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 o 47´ – 27 o 47´ Strzelca w retrogradacji
Uran 23 o 49´ – 24 o 13´ Barana
Neptun 12 o 52´ – 13 o 06′ Ryb
Pluton 19o 19´ – 19 o 22´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.04 od g. 22.45 do 5.04 do g. 00.13.
7.04 od g. 2.16 do g. 6.19.
9.04 od g. 10.21 do g. 14.34.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>