Horoskop tygodniowy 10-16.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący przedświąteczny tydzień. Pełnia w znaku Wagi sprzyja pracy w grupie i szybkiemu załatwianiu spraw. Merkury wejdzie w retrogradację, unikajmy więc kupowania sprzętu elektronicznego czy podpisywania ważnych umów.

W poniedziałek 10.04 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed nieprzyjemnymi ludźmi, którzy chcą coś nam narzucić w sprawach finansowych. Wskazuje na możliwość oszczędności i zbicia ceny dzięki umiejętnym negocjacjom.

We wtorek 11.04 pełnia Księżyca w znaku Wagi sprzyja zdobywaniu nowych klientów, negocjowaniu rabatów, naprawianiu trudnych relacji, wybaczaniu. Warto zorganizować atrakcje dla rodziny i znajomych.

W piątek 14.04 Słońce w koniunkcji z Uranem sprzyja niespodziewanym spotkaniom i może przynieść nowe okazje finansowe. Na wyprzedażach możesz upolować coś, czego od dawna szukałeś.

W sobotę 15.04 Wenus wychodzi z retrogradacji i wyostrzy naszą zawodową i finansową intuicję. Zadbaj o ubezpieczenie, zrób badania kontrolne, które są wymagane w pracy, kup okulary chroniące oczy przed szkodliwym wpływem monitora.

Horoskop tygodniowy

10.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze. Merkury wchodzi w retrogradację i do 3.05 odradza podpisywanie ważnych umów i zakup sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 1.14 Merkury wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 6
Wibracja dnia: Szóstka. Zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

11.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
O godzinie 8.08 pełnia Księżyca w znaku Wagi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 00.57 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 3.54 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 8.08 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 13.31 Księżyc w opozycji z Uranem, 20.18 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja dnia: Siódemka. Pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

12.04.2017, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 00.41)
Będziesz dziś bardzo ciekawski i odważny. Żadna ważna sprawa nie ujdzie dziś twojej uwadze, chętnie też powiesz każdemu co o nim myślisz. Uważaj jednak, aby miła pogawędka nie zakończyła się towarzyską awanturą! Zjedz ciepły posiłek, organizm domaga się też węglowodanów i dużej ilości wody. Unikaj wysiłku fizycznego, dziś jest większe ryzyko kontuzji.
Aspekty planet: 9.40 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja dnia: Ósemka. Sprzyja udanym zakupom, ale też dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, a także szukaj okazji do inwestowania pieniędzy.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

13.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Obudzisz się dziś pełen energii i gotowy do radykalnych zmian. Zanim do nich przystąpisz, posłuchaj rady starszej osoby. Pod wpływem chwilowego nastroju możesz sobie popsuć stosunki w domu. Masz dziś szansę na odebranie długu. Zapisuj się na kursy, składaj podania o kredyt czy podwyżkę, załatwiaj finansowe sprawy.
Aspekty planet: 2.48 Księżyc w trygonie z Neptunem, 15.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja dnia: Dziewiątka. Pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

14.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.26)
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na przyjęcie lub do kina. Kontroluj ciśnienie, unikaj ryzyka, ubierz się ciepło. Koniunkcja Słońca z Uranem ostrzega przed nagłą zmianą planu i ryzykiem finansowym.
Aspekty planet: 2.03 Księżyc w opozycji z Marsem, 6.17 Księżyc w trygonie z Wenus, 7.30 Słońce w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja dnia: Jedynka. Pomaga w organizacji spotkań i wielkanocnych podróży. Będziemy kreatywni i pomysłowi. Podczas rodzinnego spotkania wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

15.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Przed tobą pracowity, ale udany dzień. Możesz liczyć na ciekawe wiadomości. Lepiej jednak nie przejmuj się plotkami i nie przekazuj niesprawdzonych informacji, bo ktoś może się na ciebie obrazić. Szybko uporasz się z zakupami, zarządzisz wielkie sprzątanie, dogadasz się z rodziną co do wielkanocnych planów i rozsądzisz spory. Wenus wychodzi z retrogradacji, warto rozmawiać o pieniądzach, oddawać długi, planować wakacyjne wydatki.
Aspekty planet: 12.17 Wenus wychodzi z retrogradacji, 15.14 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 23.15 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. W Wielką Sobotę warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zaprowadzić wszędzie zgodę, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na planowanie ważnych rodzinnych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

16.04.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Wielkanoc sprzyjać będzie odpoczynkowi, warto jednak trzymać się ustalonego planu dnia i nie przekładać rodzinnych wizyt, bo ktoś może to odebrać jako afront, a nawet się obrazić. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczcie urazy i nie przejmujcie się drobiazgami.
Aspekty planet: 14.08 Księżyc w trygonie z Uranem, 18.45 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 18.53 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 20.26 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja dnia: Trójka. Wielkanoc pod wpływem Trójki będzie udana, bo ta wibracja zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 o 18´ – 27 o 10´ Barana
Księżyc 5 o 58´ Wagi – 00 o 27´ Koziorożca
Merkury 4 o 51′ – 2 o 05′ Byka w retrogradacji
Wenus  27 o 30′ – 26 o 57´ Ryb w retrogradacji
Mars 22 o 02´ – 26 o 55´ Byka
Jowisz 17 o 59´ – 17 o 06′ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 o 47´ – 27 o 42´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 o 13´ – 24 o 37´ Barana
Neptun 13 o 06′ – 13 o 19´ Ryb
Pluton 19 o 22´ – 19o 24´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.04 od g. 20.18 do 12.04 do g. 00.41.
14.04 od g. 6.17 do g. 12.26.
16.04 od g. 20.26 do 17.04 do g. 1.04.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>