Horoskop tygodniowy 17-23.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień, a Słońce, które zmierza do znaku Byka, nastroi nas łagodnie i pokojowo do ludzi. W weekend Mars w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele atrakcji.

W poniedziałek 17.04 Słońce w trygonie z Saturnem pomoże nam uporać się z rodzinnymi obowiązkami i znaleźć czas na swoje hobby, odpoczynek, wiosenny spacer. Wenus w sekstylu z Marsem sprawi, że spotkania wielkanocne upłyną w miłej atmosferze. Nie zabraknie śmiechu, rozrywek i życzliwości. Osoby samotne mogą poznać dzięki pośrednictwu przyjaciół kogoś wyjątkowego.

W środę 19.04 Słońce wkroczy do znaku Byka o godzinie 23.26 czasu polskiego. Nastanie czas cieszenia się życiem, zdobywania większych pieniędzy, zabezpieczania sobie materialnego bezpieczeństwa i rozwijania artystycznych talentów. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca uwrażliwi nas na sprawy dzieci i najbliższej rodziny. Warto poświęcić im więcej wolnego czasu. Wizyta dalekich krewnych może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to miłe wydarzenie.

W czwartek 20.04 Pluton wchodzi w retrogradację i skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty. Słońce ustawi się w koniunkcji z Merkurym, po czym Merkury przejdzie ruchem wstecznym do znaku Barana, co zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nową okolicę.

W piątek 21.04 Mars wkracza do znaku Bliźniąt ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Wenus w kwadraturze z Saturnem nie sprzyja załatwianiu spraw finansowych.

Horoskop tygodniowy

17.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.04)
Lany Poniedziałek upłynie leniwie, nie bierz na siebie za dużo rodzinnych spraw, bo możesz nie mieć siły, aby zrealizować wszystkie obietnice. Ogranicz wizyty świąteczne do minimum i odpocznij. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i znajomych. Słońce w trygonie z Saturnem pomoże rozwiązać trudną rodzinną sprawę.
Aspekty planet: 3.26 Wenus w sekstylu z Marsem, 5.54 Księżyc w trygonie z Merkurym, 14.43 Słońce w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja dnia: Czwórka. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania. Czwórka zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Wielkanoc upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom na powitanie wiosny.

18.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upomnij się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 3.54 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 11.02 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 15.57 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja dnia: Piątka. Zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

19.04.2017, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.51)
Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że będziesz bardziej pracowity, ale też nerwowy i niecierpliwy. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 2.31 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 7.21 Księżyc w sekstylu z Wenus, 10.00 Księżyc w trygonie z Marsem, 11.56 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 14.31 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 23.26 Słońce wkracza do znaku Byka.

Wibracja dnia: 6
Wibracja dnia: Szóstka. Sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

20.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. Pluton wychodzi z retrogradacji, dlatego to dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Merkury wchodzi do znaku Barana i zacznie sprzyjać szybkim podróżom i zakupom. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 7.53 Słońce w koniunkcji z Merkurym, 14.48 Pluton wchodzi w retrogradację, 19.37 Merkury wkracza do znaku Barana, 20.50 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja dnia: Siódemka. Pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Szukaj nowych inspiracji.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

21.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 21.42)
Będziesz dziś wyrozumiały i spokojny. Nowe pomysły i ryzykowne przedsięwzięcia nie będą cię pociągać. Za sprawą kwadratury Wenus z Saturnem wobec obcych osób lepiej zachować dystans. Dzień sprzyja sprawom domowym i opiece nad rodziną. Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, dzięki czemu załatwisz trudne urzędowe lub formalne sprawy.
Aspekty planet: 12.16 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.31 Mars wkracza do znaku Bliźniąt, 13.08 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 17.18 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 20.22 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.13 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja dnia: Ósemka. Pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

22.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 1.25 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21.57 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja dnia: Dziewiątka. Pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. Dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

23.04.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
To dobry dzień aby zacząć realizować marzenia – warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Unikaj ostrych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, pływaj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia.
Aspekty planet: 8.19 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.34 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja dnia: Jedynka. Pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 o 10´ Barana 4 o 00´ Byka
Księżyc 00 o 27´ Koziorożca – 29 o 41´ Ryb
Merkury 2 o 05′ Byka – 27 o 45′ Barana w retrogradacji
Wenus 26 o 57´ – 28 o 17′ Ryb
Mars 26 o 55´ Byka – 1 o 46´ Bliźniąt
Jowisz 17 o 06′ – 16 o 15´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 o 42´ – 27 o 32´Strzelca w retrogradacji
Uran 24 o 37´ – 25 o 01´ Barana
Neptun 13 o 19´ – 13 o 31′ Ryb
Pluton 19o 24´ – 19 o 24´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.04 od g. 20.26 do 17.04 do g. 1.04.
19.04 od g. 11.56 do g. 12.51.
21.04 od g. 20.22 do g. 21.42.
23.04 od g. 23.34 do 24.04 do g. 2.32.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>