Horoskop tygodniowy 24-30.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Byku skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W poniedziałek 24.04 Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja robieniu rachunków, przyspieszy wypełnianie rocznych zeznań podatkowych i wskaże nam rozwiązanie trudnego problemu. Warto polegać na radach specjalisty.

W środę 26.04 nów Księżyca w znaku Byka zapewni nam dobrą aurę do towarzyskich spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na wiosnę.

W piątek 28.04 Merkury w koniunkcji z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew. Wenus wkracza do znaku Barana. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto podróżować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

Horoskop tygodniowy Czary.pl

24.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 2.32)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja krótkim podróżom.
Aspekty planet: 5.43 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10.15 Merkury w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja dnia: Dwójka. Sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

25.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 5.23 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 10.46 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 20.03 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 22.29 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 23.52 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

26.04.2017, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 3.56)
Nów Księżyca w znaku Byka o g. 14.16. Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Unikaj prania, zajmij się gotowaniem lub szyciem. Zamiast słodzić cukrem, sięgnij po miód.
Aspekty planet: 14.16 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw na 2016 rok, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

27.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 1.38 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 10.49 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

28.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 3.38)
Wenus wkracza do znaku Barana, dlatego warto załatwiać sprawy na mieście, brać udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Zadbaj o wygląd, nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku. Idź na aerobik, warto ćwiczyć w grupie, będzie wesoło!
Aspekty planet: 3.18 Księżyc w sekstylu z Wenus, 11.15 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 15.13 Wenus wkracza do znaku Barana, 16.49 Merkury w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka pomaga zawierać zgodę, sprzyja współpracy z życzliwymi osobami. Warto zająć się domem, porządkami i zakupami. Także służbowe spotkania będą udane, a współpracownicy przed długim weekendem okażą się bardziej spolegliwi.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

29.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Nie pij zimnych napojów.  Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 1.21 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 4.36 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 19.28 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.12 Księżyc w sekstylu z Uranem, 23.28 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutujesz z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

30.04.2017, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 3.47)
Dzień sprzyja randkom i hobby, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 4.59 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 21.19 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka pomoże zabrać się za domowe sprawy i obowiązki, sprzyja też większym porządkom i oszczędnościom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i nie zmuszaj się ani do porządków, ani do wielkiego gotowania.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 00´ – 10 º 49´ Byka
Księżyc 29 º 41´ Ryb – 13 º 26´ Raka
Merkury 27 º 45′ – 24 º 33′ Barana w retrogradacji
Wenus 28 º 17′ Ryb – 1 º 09´ Barana
Mars 1 º 46´ – 6 º 35´ Bliźniąt
Jowisz 16 º 15´ – 15 º 28′ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 32´ – 27 º 18´ Strzelca w retrogradacji
Uran 25 º 01´ – 25 º 25´ Barana
Neptun 13 º 31′ – 13 º 41´ Ryb
Pluton 19 º 24´ – 19º 22´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.04 od g. 23.34 do 24.04 do g. 2.32.
25.04 od g. 5.43 do 26.04 do g. 3.56.
28.04 od g. 3.18 do g. 3.38.
29.04 od g. 23.28 do 30.04 do g. 3.47.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>