Horoskop tygodniowy 1-7.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy bardziej obowiązkowi, powinniśmy pilnować terminów i płatności. Błąd może nas wiele kosztować, zastanówmy się więc, zanim coś zrobimy.

W środę 3.05 kwadra Księżyca w znaku Lwa zaostrzy nam apetyt na zabawę i rozrywki. W środę 10.05 pełnia Księżyca w znaku Skorpiona pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W piątek 4.05 Słońce w sekstylu z Neptunem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację.

Horoskop tygodniowy
1.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa. Unikaj wysiłku fizycznego.
Aspekty planet: 2.26 Księżyc w trygonie z Neptunem, 5.22 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 11.59 Księżyc w opozycji z Plutonem, 20.34 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.22 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Karta dnia: XV Diabeł
Możliwe są nieporozumienia dotyczące wydatków i zakupów. Trzymaj się z daleka od rachunków i wielkich marketów, to nie popsujesz sobie humoru. Warto zadbać o zdrowie i urodę.

2.05.2017, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od g. 6.11)
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go ciężkimi zakupami.
Aspekty planet: 9.22 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.46 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Aura sprzyja randkom, miłości, czułym wyznaniom. Na inne zajęcia nie będziesz miał ochoty, chętnie zjesz na mieście lub wybierzesz się z wizytą do znajomych.

3.05.2017, środa
Księżyc w znaku Lwa
Kwadra Księżyca w znaku Lwa sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Merkury o g. 18.32 wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podróżom.
Aspekty planet: 4.46 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 8.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 18.32 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Karta dnia: III Cesarzowa
Rzucisz się w wir towarzyskich atrakcji, wybierzesz do kina lub na wystawę. Zadbaj o wygląd, bo dzisiaj możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś.

4.05.2017, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od g. 11.46)
Dzisiaj będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Jedz warzywa i owoce, pij soki. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Słońce w sekstylu z Neptunem sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 1.17 Księżyc w trygonie z Merkurym, 2.50 Słońce w sekstylu z Neptunem, 3.40 Księżyc w trygonie z Uranem, 6.35 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Karta dnia: 0 Głupiec
Niechętnie zajmiesz się rodzinnymi obowiązkami. Możesz być zbyt krytyczny, co w wieczorem wywoła kilka niepotrzebnych nieporozumień. Pamiętaj o przyjaciołach! Zadzwoń do nich, a poprawisz sobie humor.

5.05.2017, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i wygląd, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów. Spaceruj, ale chroń gardło przed zimnymi napojami.
Aspekty planet: 5.14 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 13.27 Księżyc w opozycji z Neptunem, 16.14 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 23.56 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Karta dnia: IV Cesarz
Rano możesz być senny, ale potem się rozkręcisz! Okaże się, że potrafisz zaplanować ważne przedsięwzięcie lub mądrze doradzisz w trudnej sprawie. Bez większego trudu zyskasz uznanie ważnych osób.

6.05.2017, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.20)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 14.41 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie złość się na siebie, zwolnij tempa i zadbaj o swoje zdrowie. Po prostu brak ci odpoczynku i dzisiaj może to wyjść na jaw. Nie żałuj czasu na relaks, zaplanuj wymarzony urlop.

7.05.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym, niż pracy. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Organizm potrzebuje tłuszczu, doprawiaj potrawy dobrą oliwą. Reguluj brwi, dobieraj kosmetyki, szukaj odpowiednich perfum.
Aspekty planet: 5.21 Księżyc w opozycji z Wenus, 17.56 Księżyc w trygonie z Marsem.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz bardzo towarzyski i w lepszym niż wczoraj humorze. Zapragniesz odwiedzić przyjaciół i zadzwonić do dawno nie słyszanych znajomych. Nadarzy się okazja, aby wyjaśnić pewną tajemniczą miłosną sprawę.
Próżny kurs Księżyca:
1.05 od g. 22.22 do 2.05 do g. 6.11.
4.05 od g. 6.35 do g. 11.46.
6.05 od g. 14.41 do g. 20.20.
9.05 od g. 00.58 do g. 7.00.
10.05 od g. 23.42 do 11.05 do g. 18.59.
14.05 od g. 4.14 do g. 7.37.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>