Horoskop tygodniowy 8-14.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Księżyc zmierza do pełni w znaku Skorpiona 10.05, dlatego przygotujmy się na ważne wydarzenia w życiu uczuciowym i rodzinnym.

We wtorek 9.05 Słońce w trygonie z Plutonem wspomaga wszelkiego rodzaju terapie naturalne, przyspiesza rehabilitację i zapewnia siły do nowych zawodowych wyzwań. Barany powinny uważać na kontuzje i stłuczki.

W środę 10.05 Merkury w koniunkcji z Uranem. Popołudnie poświęćmy na odpoczynek i intelektualne rozrywki. Dowiemy się czegoś nowego o świecie, co pozwoli nam zyskać sympatię lub szacunek bliskich. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W czwartek 11.05 Merkury w trygonie z Saturnem skłoni nas do zajęcia się wyglądem, kondycją, zdrowiem, a przede wszystkim dietą. Wykreślmy z jadłospisu tłuste i słodkie rzeczy, a szybko stracimy zbędne kilogramy. Mars w kwadraturze z Neptunem ostrzega, że powinniśmy być bardziej ostrożni i oszczędni. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom. Ryby będą zadowolone z obrotu spraw rodzinnych.

W piątek 12.05 Mars w trygonie z Jowiszem zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi. To dobry dzień, aby zaczynać dietę, pokonywać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

Horoskop tygodniowy

8.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz przybrać na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 9.56 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 21.41 Księżyc w opozycji z Merkurym, 22.47 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: Pięć
Piątka pomoże nam bezboleśnie wrócić do pracy, bo sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

9.05.2017, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.00)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Unikaj depilacji i farbowania włosów. Słońce w trygonie z Plutonem sprzyja regeneracji sił.
Aspekty planet: 00.58 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 20.23 Słońce w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

10.05.2017, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona o g. 23.42 sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Gotuj, piecz ciasta, unikaj mycia podłogi i prania. Wcieraj w ciało balsamy ujędrniające, bierz witaminy i suplementy. Dostarcz organizmowi dużo wody mineralnej. Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja niespodziewanym wizytom.
Aspekty planet: 7.19 Merkury w koniunkcji z Uranem, 10.39 Księżyc w trygonie z Neptunem, 21.28 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 23.42 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

11.05.2017, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.59)
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Mars w kwadraturze z Neptunem może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Nie farbuj włosów, ani nie maluj paznokci. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 19.51 Mars w kwadraturze z Neptunem, 22.14 Merkury w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków w urzędach lub bankach.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

12.05.2017, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Mars w trygonie z Jowiszem sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Odkurz dom, pal kadzidełka. Dobieraj kolorowe kosmetyki, kupuj kremy i ozdoby do włosów. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub zostań w pracy po godzinach.
Aspekty planet: 11.40 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.18 Mars w trygonie z Jowiszem, 23.08 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 23.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

13.05.2017, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 00.44 Księżyc w opozycji z Marsem, 23.45 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

14.05.2017, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 00.56 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 4.14 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Próżny kurs Księżyca:
9.05 od g. 00.58 do g. 7.00.
10.05 od g. 23.42 do 11.05 do g. 18.59.
14.05 od g. 4.14 do g. 7.37.

Udanego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>