Horoskop tygodniowy 15-21.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety w tym tygodniu sprzyjają sprawom finansowym. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Za sprawą opozycji Wenus z Jowiszem oraz Merkurego w Byku szybko zdobędziemy środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty.

We wtorek 16.05 Merkury wkracza do znaku Byka i pomoże nam w zrealizowaniu artystycznych, promocyjnych i dekoracyjnych planów. Przestaniemy się buntować, a zaczniemy negocjować i dogadywać się w każdej sprawie.

W piątek 19.05 trygon Saturna z Uranem zdyscyplinuje nas w sprawach związku i uczuć. Ktoś będzie chciał, żebyśmy się określili i sprecyzowali swoje nastawienie czy emocje. Warto być lojalnym i wykazać się opiekuńczością. Opozycja Wenus z Jowiszem przypomni nam o długach, zaległych płatnościach czy obowiązkach, jakich się podjęliśmy wobec naszych dzieci, partnerów czy rodziny.

W sobotę 20.05 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt. Na porządki i ćwiczenia fizyczne nie będziemy mieć czasu i ochoty. Zajmiemy się odpoczynkiem, układaniem zdjęć z rodzinnych spotkań, zatęsknimy za ciepłem i letnią atmosfera.

Horoskop tygodniowy

15.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 4.23 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 11.50 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 12.10 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.23 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, wakacyjne wyjazdy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

16.05.2017, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 19.49)
Merkury wkracza do znaku Byka, co sprawi, że będziesz bardziej pracowity. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 6.06 Merkury wkracza do znaku Byka, 11.16 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 12.22 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 20.54 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

17.05.2017, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 20.08 Księżyc w sekstylu z Wenus, 23.15 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia:  Pięć
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, wakacyjne wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

18.05.2017, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Wodniku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 7.38 Księżyc w trygonie z Marsem, 23.00 Księżyc w sekstylu z Uranem, 23.05 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

19.05.2017, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.51)
Kwadra Księżyca sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Saturn w trygonie z Uranem zapowiada ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Wenus w opozycji z Jowiszem sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Wytrzep dywany i wycieraczkę, unikaj prania i pastowania. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Zadbaj o stopy, idź na pedicure.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 8.14 Saturn w trygonie z Uranem, 11.37 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 16.11 Wenus w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystasz z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśniesz rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

20.05.2017, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc w znaku Ryb sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 7.50 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.04 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 18.28 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 22.30 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka sprawi, że będziemy w nastroju do zajmowania się finansami. Nawet w domu znajdziemy dokumenty do uporządkowania i rachunki do zrobienia. Dobry dzień także na medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

21.05.2017, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.10)
Korzystaj z romantycznej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc w Rybach sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań, bo możesz szybko zrezygnować z porządkowania szafy czy pomylić cię podczas robienia zaległych rachunków.
Aspekty planet: 5.39 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.11 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która pomaga odsunąć od siebie niepotrzebne kłopoty. Pod jej wpływem uda się odzyskać siły i spokój ducha. Unikaj ryzyka, regeneruj siły. Dobry dzień na porządki i kończenie starych spraw.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 o 21´ Byka – 1 o 06´Bliźniąt
Księżyc 9 o 06´ Koziorożca – 8 o 01´ Barana
Merkury 29 o 01′ Barana – 5 o 56′ Byka
Wenus 10 o 13′ – 15 o 54´ Barana
Mars 16 o 08´ – 20 o 51´ Bliźniąt
Jowisz 14 o 11´ – 13 o 44′ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 o 38´ – 26 o 13´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 10´ – 26 o 31´ Barana
Neptun 13 o 59′ – 14 o 05´ Ryb
Pluton 19 o 59′ – 19o 10´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.05 od g. 12.22 do g. 19.49.
19.05 od g. 2.32 do g. 5.51.
21.05 od g. 5.39 do g. 12.10.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>